خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
سلام دوستان اینجا کسی مدل 55uh850 ال جی داره؟ یه بررسی مختصری که کردم مثل اینکه تو حاشیه ش مشکل نشت نور تو تاریکی داره که اگه حساس نباشی خیلی اذیت نمیکنه.غیر از این دیگه مشکلی نداره؟ بعد در مقایسه با x850d سونی با توجه به اختلاف 500 تومنی که داره چطور تلویزیونی هست؟
تواین محدوده قیمت بغیر این دوتا انتخاب دیگه ای هم هست که 4k و hdr داشته باشه؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان اینجا کسی مدل 55uh850 ال جی داره؟ یه بررسی مختصری که کردم مثل اینکه تو حاشیه ش مشکل نشت نور تو تاریکی داره که اگه حساس نباشی خیلی اذیت نمیکنه.غیر از این دیگه مشکلی نداره؟ بعد در مقایسه با x850d سونی با توجه به اختلاف 500 تومنی که داره چطور تلویزیونی هست؟
بله چنتا از دوستان دارن
يكيش آقا داوود با نام كاربري t33 . صفحات قبل رو مطالعه كنيد بررسي كاملي كردن طي چند پست راجع به uh850 سايز ٤٩
مشكل نشت نور خيلي ناچيزه. تو x850d هم خيلي ناچيز تر ك اصلا ب چشم نمياد. حساس نشو روي اين قضيه. چون فقط تو تصاوير كاملا سياه و توي تاريكي مطلق با دقت ميشه اين نشت نور رو ديد
ب نظر من اگر امكانش براتون هست X850D رو تهيه كن از همه لحاظ يك سطح برتري داره . و ميرزه برا ٥٠٠ تومن. مخصوصا اگه برا بازي بخواي.

ب غير از اين دوتا بالاي چهارتومن فقط ٥٥ اينچ ٧٩٧٠ سامسونگ با صفحه نمايش تخت
و ٧٩٧٥ با صفحه نمايش خميده

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
بله چنتا از دوستان دارن
يكيش آقا داوود با نام كاربري t33 . صفحات قبل رو مطالعه كنيد بررسي كاملي كردن طي چند پست راجع به uh850 سايز ٤٩
مشكل نشت نور خيلي ناچيزه. تو x850d هم خيلي ناچيز تر ك اصلا ب چشم نمياد. حساس نشو روي اين قضيه. چون فقط تو تصاوير كاملا سياه و توي تاريكي مطلق با دقت ميشه اين نشت نور رو ديد
ب نظر من اگر امكانش براتون هست X850D رو تهيه كن از همه لحاظ يك سطح برتري داره . و ميرزه برا ٥٠٠ تومن. مخصوصا اگه برا بازي بخواي.

ب غير از اين دوتا بالاي چهارتومن فقط ٥٥ اينچ ٧٩٧٠ سامسونگ با صفحه نمايش تخت
و ٧٩٧٥ با صفحه نمايش خميده
تشکر. خیلی رو این مورد نشت حساس نیستم، من که نظرم رو سونیِ، چون برا نسل بعد هم میخوامش از این نظر که سونی کیفیت ساخت بیشتری داره. ولی فعلا ال جی با قیمت مناسبتر از بازار گیرم اومده دارم به این مدلم فک میکنم و میخواستم اختلاف کیفیتشون بدونم. تو بعضی سایتای بررسی تلویزیون هم امتیاز خوبی گرفته و مثلا تو قسمت movie امتیاز بالاتری از سونی داره و game پایینتر، یا امتیاز کلیشون یکیه. حالا نمیدونم اعتبار این سایتا در چه حدیه. برم نظر این دوستمون هم بخونم ببینم چی گفته.

• Like
Reactions: Xenon360

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوست عزیز اگه 3d برات مهمه ال جی رو بگیر.وگرنه سونی رو بگیری بهتره

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
سلام به دوستای گلم.میخواستم بدونم یه تلویزیون یا مانیتور که ترجیحا 4k و HDR داشته باشه البته سایز خیلی برام مهم نیست ولی به خاطر محدودیت فضا و استفاده همزمان به عنوان مانیتور کامپیوتر فکر میکنم سایز زیر 30 مناسب تر باشه دور و بر چقدر هزینه بر میداره؟

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام دوستان ps4 pro که فقط از hdr-10 پشتیبانی میکنه... من چندتا گزینه معمولی که فقط hdr pro داره انتخاب کردم فقط مشکلم اینه نمیدونم از چه سایت زمان پاسخگویی یا hdr lag شونو پیدا کنم .. سایت مرجعی در این زمینه هست؟ الان مثلا تفاوت uh850v با uh651v به جز 3دی و سایز بزرگتر... تو زمان پاسخگویی و hdr lag یا مثلا مدل uh750v چیه؟؟؟؟
اگه نخوایم زیاد هزینه کنیم فکر کنم همین زمان پاسخگویی کمتر و hdr pro کافی باشه درسته؟؟؟؟؟ من تو یک تی وی lg فیفا بازی میکردم هر از گاهی به شدت lag میزد و صحنه اهسته میشد زیر چند میلی ثانیه باشه از این اتفاقا نمیفته یا اصلا ربطی نداره به این قضیه؟؟؟؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان ps4 pro که فقط از hdr-10 پشتیبانی میکنه... من چندتا گزینه معمولی که فقط hdr pro داره انتخاب کردم فقط مشکلم اینه نمیدونم از چه سایت زمان پاسخگویی یا hdr lag شونو پیدا کنم .. سایت مرجعی در این زمینه هست؟ الان مثلا تفاوت uh850v با uh651v به جز 3دی و سایز بزرگتر... تو زمان پاسخگویی و hdr lag یا مثلا مدل uh750v چیه؟؟؟؟
اگه نخوایم زیاد هزینه کنیم فکر کنم همین زمان پاسخگویی کمتر و hdr pro کافی باشه درسته؟؟؟؟؟ من تو یک تی وی lg فیفا بازی میکردم هر از گاهی به شدت lag میزد و صحنه اهسته میشد زیر چند میلی ثانیه باشه از این اتفاقا نمیفته یا اصلا ربطی نداره به این قضیه؟؟؟؟
برادر اين لگ اون لگي نيست ك شما مد نظر داري
اينپوت لگ با اون لگ تفاوت داره .
اينپوت لگ زير ٤٠ باشه نمي تونه اذيت كننده باشه اونم تو بازيهاي شوتر
وگرنه تو بازي اي مثل فيفا اينپوت لگ بالا هم خيلي ب چشم نمياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

jhamid93

کاربر سایت
Mar 11, 2015
110
برای پی اس 4 معمولی یه مانیتور تا 1500 میخوام بگیرم
دوتا سوال داشتم
1- تفاوت 1 میلی ثانیه ایه مانیتورهای TN با 5 میلی مانیتورهای IPS و VA خیلی مشهود میشه؟
2- رفرش ریت بیشتر 60 برای پی اس 4 تفاوتی ایجاد میکنه که مانیتور 75 بگیرم؟
بنده هم با PS4 و هم با PC بازی میکنم، سیستم اونقدرا قوی نیست و فقط هم برای بازی استفاده نمیشه (فیلم، تایپ و...)
این دو مدل متفاوت رو در نظر دارم و میخواستم نظرتون رو بدونم، ممنون میشم راهنمایی کنید چون امکان مقایسه و بررسی حضوری ندارم و باید اینترنتی سفارش بدم 8-|
سامسونگ C27F591 curved با پنل VA و ایسوس VG245H با پنل TN

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
برادر اين لگ اون لگي نيست ك شما مد نظر داري
اينپوت لگ با اون لگ تفاوت داره .
اينپوت لگ زير ٤٠ باشه نمي تونه اذيت كننده باشه اونم تو بازيهاي شوتر
وگرنه تو بازي اي مثل فيفا اينپوت لگ بالا هم خيلي ب چشم نمياد

ممنون :) من چند مدل انتخاب کردم تو بازه های قیمت مختلف میخواستم بدونم اگه فرق زیادی ندارن هزینه ی زیاد نکنم ...
LG UH651V
UH750V
UH654T
UH651V
UH750T
uh850v

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
من هر کدوم از اولد های الجی رو توی سایت ریتینگ نگاه کردم نمرات عالی بود اینپوت لگشون هم انگار با اپدیت درست شده بود حالا یکی از دوستا میخوان اولد الجی بگیرن نظر شما دوستان چی هست برای ps4 pro

• Like
Reactions: snoko

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من هر کدوم از اولد های الجی رو توی سایت ریتینگ نگاه کردم نمرات عالی بود اینپوت لگشون هم انگار با اپدیت درست شده بود حالا یکی از دوستا میخوان اولد الجی بگیرن نظر شما دوستان چی هست برای ps4 pro
خوبه داداش عاليه ... بگيرن و لذت ببرن . رنگ ها داخل تي وي هاي OLED فوق العادست

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
سلام دوستان من يه تلويزيون lg 55uh750 دارم همونطورى كه ميدونيد اين مدل HDR Pro داره ولى وقتى كنسول رو وصل ميكنم ميگه اين تلويزيون از HDR ساپورت نميكنه ! داستان چيه ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام دوستان من يه تلويزيون lg 55uh750 دارم همونطورى كه ميدونيد اين مدل HDR Pro داره ولى وقتى كنسول رو وصل ميكنم ميگه اين تلويزيون از HDR ساپورت نميكنه ! داستان چيه ؟
بايد توي تنظيمات تي وي گزينه ي مربوط ب hdr تلوزيون مخصوص يكي از پورت هاي hdmi رو فعال كنيد
توي تي وي هاي lg حقيقتش نمي دونم اسم اين گزينه چيه . اما حتما بايد فعال بشه برا اون پورت hdmi اي كه كنسول رو ب تي وي وصل كردين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر