خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
23696919908531250824.jpg

سلام به همه . به سلامتی PS4 هم لانچ شد و خیلی ها از الان به فکر تغییر Setup منزل و اتاقشون افتادن تا بهترین شرایط رو محیا کنند برای شروع نسل جدید . خیلی ها تو فکر خرید تلویزیون ها و مانیتور های جدید برای خودشون هستن که در کنار PS4 تجربه جدید تر و بهتری رو براشون فراهم کنه . این تاپیک محل مشاوره و راهنمایی برای خرید تلویزیون و مانیتور و سیستم های صوتیه جدیده , دوستانی که مایل به خرید و تغییر وسایل صوتی تصویری اتاقشون هستن میتونن اینجا تجربیات و سوالاتشون رو با بقیه در میون بگزارن تا خرید بهتری داشته باشن .

ویرایش:

3 نوع پنل led یا درستش lcd داریم یا درست ترش tft-lcd هست که به اصطلاح lcd می گن دقت کنید led حال حاضر درستش led lcd هست که فقط بک لایتش led شده که مصرف کمتری داره:

پنل TN:سریع ترین پنل برای زمان پاسخ هی کنتراست حقیقی بین 600 تا 1000
پنل IPS: دقت رنگ های بالاتر(رنگ های بیشتری نمایش داده می شن.)-زاویه ی دید بهتر (بین 30 تا 40 درجه) کنتراست حقیقی بین 700 تا 1100
پنل VA: بهترین دقت رنگ-بهترین کنتراست ممکن- کم ایراد ترین و بهترین کیفیت تصویر ممکنه(زاویه ی دید این پنل ها تنها به کم رنگ شدن با کم شدن کنتراست منتهی می شه که تقریبا نصف IPS یا حتی کم تر هست بین 16 تا 24 درجه) کنتراست حقیقی بین 2000 تا 9000(البته 9000 تا فقط 1 مدل تا الان مشاهده شده 7000 تقریبا نهایتشه)

PLASMA: چیزی بین OLED با LED هست که هم کنترسات عالی داره هم رنگ ها بهتر هستن هم زمان پاسخ دهی اما افت کیفیتش در طول زمان زیاده مصرف برق 3 تا 4 برابر LED هم داره. کنتراست حقیقی نزدیک 10000 تا کمترم داره بیشترم داره خیلی نقد از این مدل نیست که 1 بازه براش تعیین کرد. این سری تقریبا دیگه تولید نمی شه.

در نهایت OLED داریم که REAL TV در حقیقت همین هست که دیگه خبری از بک لایت نیست می شه گفت OLED تقریبا هیچ ایرادی نداره زاویه ی دیدش به بالای 80 درجه هم می رسه کنتراست بالای 100 هزار هست پس چرا نمی خریم؟ قیمتش بسیار زیاد هست در مدل های ارزونش 4K قیمت تقریبا 3 الی 4 برابر بیشتر می شه.

Last edited by a moderator:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
اگه گیمر حرفه ای هستی اینو بگیر
new plasma 3D panasonic vt30
42 اینچ
قیمتش بالاتر از همرده های خودشه ولی خداست تو ایران پلاسما رو بد جا انداختن ولی پر فروشترین تلویزیون تو امریکا همین پلاسما و نیو پلاسماست . من 6 ماهه دارم واقعا عالیه من گرفتم حدود 4 تومن ولی رفیقم هفته پیش یه ال ای ای دی سامسونگ 55 گرفته بود تصویرش در مقابل این افتضاح بود اونم گرفته بود 5.500
اگه vt50 بگیری که دیگه آخرشه البته اینا مدل 2011 و 2010 هستش مدلهای جدیدتر سال دیگه میاد موفق باشی

• Like
Reactions: snoko

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اگه گیمر حرفه ای هستی اینو بگیر
new plasma 3D panasonic vt30
42 اینچ
قیمتش بالاتر از همرده های خودشه ولی خداست تو ایران پلاسما رو بد جا انداختن ولی پر فروشترین تلویزیون تو امریکا همین پلاسما و نیو پلاسماست . من 6 ماهه دارم واقعا عالیه من گرفتم حدود 4 تومن ولی رفیقم هفته پیش یه ال ای ای دی سامسونگ 55 گرفته بود تصویرش در مقابل این افتضاح بود اونم گرفته بود 5.500
اگه vt50 بگیری که دیگه آخرشه البته اینا مدل 2011 و 2010 هستش مدلهای جدیدتر سال دیگه میاد موفق باشی

پاناسونیک با این پلاسما هاَش الحق و الانصاف گل کاشته تو این چند ساله . حتی CNET هم یه مدل از همین پلاسمای پاناسونیک رو به عنوان بهترین تلویزیون انتخاب کرده . ولی به نظرم یه جایی خوندم LED برا بازی بهتره . میزان Refresh Rate تصویر تو بازیها انگار خیلی تاثیر داره و LED ها هم انگار RR بهتری دارن .

راستی دوستان اهل فن بین این سه مدل کدوم رو پیشنهاد میکنن .

Sony KDL-46W905A

Sony KDL-55W905A

Sony-KDL-47W805A

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
من الان مانیتور ال جی w2261vp دارم.واقعا ازش خیلی راضیم و عالیه.22 اینچ هستش و full hd.(البته فکر نکنم الان ازش تولید شه)خروجی صدا هم داره.
ولی به خاطر PS4 دارم خونه رو راضی میکنم یه
Sony-KDL-47W805A بگیرین.به هر حال من که تا دو سه ماه دیگه PS4 نمیخرم وقت زیادی دارم واسه مخ زنی:d​

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
من حدود 3 هفتست که Sony-KDL-42W804A(مالزی) رو گرفتم و خدا رو شکر واقعا راضیم کیفیت تصویر فوقالعاده ای هم داره (استفاده به عنوان مانیتور و هم گیم ) و هم اینکه کاملا مچ با هر محصول سونی

مخصوصا ps4 هست;)

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من حدود 3 هفتست که Sony-KDL-42W804A(مالزی) رو گرفتم و خدا رو شکر واقعا راضیم کیفیت تصویر فوقالعاده ای هم داره (استفاده به عنوان مانیتور و هم گیم ) و هم اینکه کاملا مچ با هر محصول سونی

مخصوصا ps4 هست;)

چند گرفتی ... چند اینچه ؟؟؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان نظر من اینه اگه میخواید tv بذرگ بگیرید پلاسما پاناسونیک بگیرید برای گیم وگرنه led ها توی نور زیاد چیزی که دلتون بخواد رو نشون نمیده و حتما" باید تو تاریکی کیفیت خوبی ازشون بگیرید امروز من قیمت حدودی گرفتم برای 40 led حدود 1300 تا 1500 و 3d lg حدود 1900 بدون گارانتی بود !!!!
(از خرید هر گونه پلاسما از شرکت های سامسونگ و ال جی خود داری کنید چون کیفیت مناسب نداشته و اکثرا" 750p هستن که بدرد ps4 =1080p نمیخوره !!!)

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من قصد خرید تی وی اسمارت سامسونگ رو واسه PS4
و بعد از کمی تحقیق و بودجه به مدل زیر رسیدم

varudehy.jpg

نظرتون چیه؟
دوستان چرا همه به دنیال برند به غیر سامی هستید؟!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsen2019

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
من قصد خرید تی وی اسمارت سامسونگ رو واسه PS4
و بعد از کمی تحقیق و بودجه به مدل زیر رسیدم

varudehy.jpg

نظرتون چیه؟
دوستان چرا همه به دنیال برند به غیر سامی هستید؟!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
زیرا همه طرفدار سونی هستیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر