خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
رو تلویزیون های هوشمند میشه قند شکن نصب کرد؟ من شنیدم برای سونی چون اندروید هست میشه، درسته؟

تلویزیون تقریبا 40-42 اینچ full hd چی پیشنهاد میدید؟ من خودم بیشتر تمایلم به سونی هست ولی یه مدل tcl هم دیدم (فکر کنم s6000 بود) خیلی باریک و قشنگ بود ولی از کیفیت tcl مطمئن نیستم

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
824
نام
آرش
دوستان منم میخواستم راجع به tcl سوال کنم چجور برندیه یه مدل 55 اینچشو 6 میلیون زده بود ظاهرش قشنگ بود حالا کیفیتشو نمیدونم!

بهتره صبر کنم بودجم که شد 12 تومن یه مثلا سونی x9000f بگیرم یا تفاوت انچنان نیست؟

ممنون

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام دوستان کسی اینجا تلویزیون RU7100 سامسونگ خریده چطوریاست برای دیدن فیلم FULL HD و 4K و بازی و فرقش با سری RU8000 تا چقدر هستش ؟؟ از نظر کیفیت کلا نظرم روی RU7100 هستش تا ببینم چقدر اختلاف قیمت داره ممنون اگر کسی خریده و داره استفاده میکنه بگه چطوریاست توی باز یو فیلم عمق رنگ مشکی خوبی داره??؟

اگر کسی بهتره از اینا میشناسه شفافیت بهتره و از همه مهتر عمق رنگ مشکی بهتره بگه سپاس

یادش بخیر تلوزیون قبلیم که به خاطر توپ خورد داخلش و صفحه اش یک طرف سفید شد SAMSUNG 46F8880 بودش :((عجب تلویزیونی بودش

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
دوستان منم میخواستم راجع به tcl سوال کنم چجور برندیه یه مدل 55 اینچشو 6 میلیون زده بود ظاهرش قشنگ بود حالا کیفیتشو نمیدونم!

بهتره صبر کنم بودجم که شد 12 تومن یه مثلا سونی x9000f بگیرم یا تفاوت انچنان نیست؟

ممنون
من خودم یه مدت فروشنده بودم تو یه فروشگاهی، هم tcl داشت هم سونی و اون موقع خیلی به دلم نشست نسبت به سونی (بد نبود البته)

منتها نمیدونم تو این یکی دو سالی که گذشته چطور شده، به سونی که قطعا نمیرسه (البته طراحیش خیلی قشنگه، مدل s6000 رو دیدم خیلی باریک و خوب بود) ولی احتمالا بهتر شده باشه و تو یه ویدیو تو یوتیوب میگفت یکی از برندهایی هست که تو آمریکا داره سریع رشد میکنه

حالا شما اگه یه وقت خریدی نظرت رو اینجا بگو ما هم مطلع بشیم، منم موندم بین یه مدل با امکانات بیشتر از tcl یا یه مدل معمولی از سونی

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان فعلا برای خرید دست نگه دارید.داره توافقاتی میشه وممکنه دلار و درهم از اینی که هست پایین تر بیاد وبه طبع قیمت تلویزیون ها شکسته بشه
داداش خبر از کجاست؟ من احتمال میدم موقع انتخابات دلار پایین بیاد

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
راهی برای خاموش کردن wifi در tv سامسونگ هست؟
تو منوی اصلی که چیزی نداره تو سرویس منو هم چیزی پیدا نکردم
نمیدونم این دروهمسایه ما میخان به tvـم کانکت بشن چی ببینن :-w

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
راهی برای خاموش کردن wifi در tv سامسونگ هست؟
تو منوی اصلی که چیزی نداره تو سرویس منو هم چیزی پیدا نکردم
نمیدونم این دروهمسایه ما میخان به tvـم کانکت بشن چی ببینن :-w

باید بری داخل منوی مخفی tv که از طریق زدن پشت سر هم یه سری دکمه روی کنترل تلویزیون ممکنه، از اونجا میتونی wifi رو خاموش کنی و خواست باشه چیز دیگه ای رو تغییر ندی

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی

ممنون
من همین دو ماه پیش یه tcl خریدم
اگه سوالی دارید در خدمتم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,787
نام
حامد
سلام oled 49 اینچی چی پیشنهاد میدین ؟ و اینکه x9000f رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ چون سایت های بانه همه ناموجودن
تا اونجایی که من میدونم اولد زیر 55 نیست.
سونی x9000f هم 49 خیلی کم پیدا میشه. قیمت 55 ش هم بانه ای حدود 14 هست و داخلی با گارانتی حدود 18.

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
سلام از دوستان کسی تلوزبون 49x8500f رو داره یا از نزدیک تست کرده جهت گبمبنگ؟ پنلش ips هست یا va ؟
ضمنا من به شفافیت و رنگ غلیظ و تاری تصویر خیلی حساسم، دوست دارم در عین حال که رنگها غلیظ و شفاف باشن نور و کنتراست هم معقول باشه و توی حرکات سریع تاری نباشه، نمیخام تلوزیون ی که میخام بخرم توی ذوق بزنه
ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر