خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام دوستان من قصد خرید تلویزیون 55 اینچ سونی X900 F رو دارم , فقط میخوام بزارمش توی اتاقم که 15 متر هستش و فاصلم تا تلویزیون در حدود 2.5 متر بنظرتون این فاصله کافیه ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست عزیز شما فقط رنگ ها در نظر گرفتی. ولی تو مبحث لوکال دایمینگ و کنتراست و شیب رنگ و روشنایی هم مورد های مهمی هستن

این دوستمون درست می گن هیچ فرقی ندارن بلکه 1 سری مدل هاش حتی در رنگ هم ضعیف تر از بقیه عمل می کنن کلا کره ای ها حالشونه که با گذاشتن اپشن فیک یا تغییر اسم سعی در فریب تبلیغاتی افراد داشته باشن 1 عده حتی فکر می کنن qled نسل بعدی oled هست هر چند tv هاش جدیدا پیشرفت خیلی خوبی داشتن کلا هم سامسونگ تکنولوژیش بسیار بالا و خوب هست در خیلی از زمینه ها اما این نامی که استفاده کرده یا تکنولوژی که ازش حرف می زنه هیچ ازتباطی به لوکال یا براتنس اینا نداره

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
سلام دوستان من قصد خرید تلویزیون 55 اینچ سونی X900 F رو دارم , فقط میخوام بزارمش توی اتاقم که 15 متر هستش و فاصلم تا تلویزیون در حدود 2.5 متر بنظرتون این فاصله کافیه ؟
سلام
من اتاقم 20 متری میشه
تی وی 55 اینچ رو هم گزاشتم تو فاصله 70 سانتی به عنوان مونیتور ازش استفاده میکنم
شما با 2.5 متر هیچ مشکلی نخواهی داشت

• Like
Reactions: M@SOUD64

Alinik98

کاربر سایت
Jun 8, 2019
20
آقا سلام
من الجی B7 دارم
همون اول که اومد خریدم
اگر استفادت برا کنسول هست راحت بگیرو استفاده کن من به عنوان مونیتور دارم ازش استفاده میکنم
یه کوچولو مشکل برن این داشتم که اونم با حدود 10 بار پیکسل رفرش تا حدود خیلی زیادی برطرف شده الان باید دنبالش بگردم تا پیداش کنم
فقط این تلویزیون چون نازک هست خیل باید تو حمل و نقل دقت کنی از موبایل هم نازک تره
گارانتیش میگه برن این رو پوشش میده ولی من شک دارم مخصوصا با قیمت الان تی وی ها
میگم تصویرش متمایل به آبی نمیزنه؟
بعد یه سوال دیگه چشمارو که اذیت نمی کنه؟
نسبت به 9000f تصویر ملایم تری داره؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
نمیدونم این صحبت ها از کجا امد.ولی بهترین رنگ ها رو اولد ها تولید میکنن وهمچنین دقیقترین رنگها.سوال دومتون رو متوجه نشدم.خسته شدن چشم ارتباط نزدیگی با نور محیط وتلویزیون داره
سوال سومتون یعنی چی که ملایم تره!!؟؟

• Like
Reactions: PooyaGH

Alinik98

کاربر سایت
Jun 8, 2019
20
نمیدونم این صحبت ها از کجا امد.ولی بهترین رنگ ها رو اولد ها تولید میکنن وهمچنین دقیقترین رنگها.سوال دومتون رو متوجه نشدم.خسته شدن چشم ارتباط نزدیگی با نور محیط وتلویزیون داره
سوال سومتون یعنی چی که ملایم تره!!؟؟
نه آخه تو یوتیوب نگاه کردم احساس کردم رنگاش متمایل به آبی میزنه
یعنی تو رنگا خیلی اغراق نشده؟
خیلی پررنگه؟

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
نه تصویرش سفید کامل هست علت اینکه تو یوتوب به آبی میزنه به نظر من به خاطر اینه که شدت روشناییش کمتر هست نسبت به LED ای که کنارش گزاشتن
من از فاصله 70 سانتی درم بهش نگاه میکنم نه اصلا اذیت نمیکنه
9000f رو از نزدیک ندیدم و نظری ندارم

• Like
Reactions: Sarvior

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,005
نام
Ali
نه تصویرش سفید کامل هست علت اینکه تو یوتوب به آبی میزنه به نظر من به خاطر اینه که شدت روشناییش کمتر هست نسبت به LED ای که کنارش گزاشتن
دقیقا به همین خاطره تو مقایسه های یوتوب اولد بخاطر روشنایی کمتر تصاویر به ابی میزنه ولی درحقیقت مشکلی نداره

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Alinik98

کاربر سایت
Jun 8, 2019
20
ع چه خوب
من دنبال یه تصویر مهربون با چشم می گردم
واقعا از ips ال جی خاطره ی خوشی ندارم
از نزدیک باهاش بازی کردم داغونم کرد

دقیقا به همین خاطره تو مقایسه های یوتوب اولد بخاطر روشنایی کمتر تصاویر به ابی میزنه ولی درحقیقت مشکلی نداره
بنظر من تصویر باید جوری باشه ساعت های طولانی بازی می کنی زود خستت نکنه، مثلا تصویر 9000f اون چیزی که من میخواستم نبود
یه پرنوری با براقی خاصی تو تصویرش دیدم که بنظر من مناسب گیم نیست

ال
B7 تو بازار اصلا هست؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بین x9000F با سامسونگ nu8900 کدوم انتخاب بهتری هست؟ تفاوت قیمت 4 تومنی ارزش داره برای x9000f؟
سایز 43 یا 49 برای این 2 تا توی بازار موجود هست؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
قابل دار نیست..ولی خداییش خیلی راضی ام..سه ساله بدون مشکل داره کار میکنه خدا رو شکر..پولشم دارم که تعویضش کنم ولی دلم نمیاد
اشکمو درآوردی
تی وی که خیلی دنبالشم
عجب کیفیتی داره

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

Alinik98

کاربر سایت
Jun 8, 2019
20
قابل دار نیست..ولی خداییش خیلی راضی ام..سه ساله بدون مشکل داره کار میکنه خدا رو شکر..پولشم دارم که تعویضش کنم ولی دلم نمیاد

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk
از مدلای f کیفیتش بالاتره
از e هم بالاتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر