خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

doomhammer65ir

کاربر سایت
May 1, 2015
37
منظورت سری 6 که تو امریکا عرضه میشه هست؟
نه اون مدل نیست
سری 6 که r617 هست . بله این مدل p6 مال 2017 هست و r6 مال 2018
تعجبم که سری 6 چرا هنوز داخل ایران نشده
نگه داشتن برای بعد عید یا میخوان انبارهاشون رو از جنسای پارسال خالی کنن

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام دوستان
ممنونم میشم یه tv تا 7 نومن بین ال جی و سامسونگ که 4k باشه معرفی کنید
والا برای شبکه های ایران و کنسول میخوام
توی هال قراره استفاده بشه و خب روشنایی محیط هم متوسط به بالاست
بودجه محدوده وگرنه تی وی های سونی عالین :(

سونی 49 اینچ x8000e میتونی بگیری.

• Like
Reactions: aminda

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه سوال برا 1080 سایز سی و دو هنوز سامسونگ وال جی و سونی و پاناسونیک هنوز تی وی میسازن؟ جریانه اینا که توبا آره چیه؟

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
والا اون چیزی که مشخصه اینه که مدل هایی که برای منطقه حوضه خلیج فارس (من جمله ایران) تولید میشه تماما اختصاصی این مناطق هستن و فکر نکنم هیچ جوره بشه به مدل های جهانی که توی Rtings ریویو میشه ربطشون داد، الان همون MU7980 هم روی جعبه ـش و داخل سایت سامسونگ زده UAMU7000!! در صورتی که به لحاظ طراحی بدنه و پایه هیچ شباهتی با مدل MU7000 جهانی نداره و خیلی از دوستان اینجا میگفتن معادل KU6300 جهانیه. در کل جز خود سامسونگ فکر نکنم کسی بدونه چه پنلی داخل این TV ها قالب میشه میدن دست مردم خاورمیانه.
همچین چیزی صحت نداره دوست عزیز. من حدودا یک سال در یکی از شرکت های سامسونگ فعالیت داشتم و اطلاعاتم در این باره تقریبا کامله.
ابتدا اینکه کشورهای حوزه خلیج فارس جزو پولدارترین و مرفه ترین کشورهای دنیا هستند.
دوما شرکت سامسونگ بین المللیه نه ایرانی. پس نباید به شکل شرکت های ایرانی قضاوتش کرد.
تولید کنندگان سامسونگ در ایران به صورت مداوم در حال کنترل کیفی هستند و اجازه کوچکترین تخلفی رو ندارند.
وارد کنندگان رسمی سامسونگ هم خریدشون مستقیم هست و اصولا راهی برای کلاهبرداری(از لحاظ کیفیتی) ندارند.
سفارشی سازی سامسونگ برای ایران و یا کشورهای مختلف وجود داره ولی نه در ضمینه کیفی من جمله پنل. موارد قابل سفارشی سازی در کاتالوگ های رسمی سامسونگ قید شده.
اختلاف کد مدلها در خیلی از برندها در ریجن های مختلف وجود داره و مختص سامسونگ و ایران و خاورمیانه نیست.
علت این اختلاف کد مربوط به خدمات و مارکتینگ می باشد.
برای اطمینان بیشتر میتونید با پشتیبانی گلوبال سامسونگ تماس داشته باشید.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
همچین چیزی صحت نداره دوست عزیز. من حدودا یک سال در یکی از شرکت های سامسونگ فعالیت داشتم و اطلاعاتم در این باره تقریبا کامله.
ابتدا اینکه کشورهای حوزه خلیج فارس جزو پولدارترین و مرفه ترین کشورهای دنیا هستند.
دوما شرکت سامسونگ بین المللیه نه ایرانی. پس نباید به شکل شرکت های ایرانی قضاوتش کرد.
تولید کنندگان سامسونگ در ایران به صورت مداوم در حال کنترل کیفی هستند و اجازه کوچکترین تخلفی رو ندارند.
وارد کنندگان رسمی سامسونگ هم خریدشون مستقیم هست و اصولا راهی برای کلاهبرداری(از لحاظ کیفیتی) ندارند.
سفارشی سازی سامسونگ برای ایران و یا کشورهای مختلف وجود داره ولی نه در ضمینه کیفی من جمله پنل. موارد قابل سفارشی سازی در کاتالوگ های رسمی سامسونگ قید شده.
اختلاف کد مدلها در خیلی از برندها در ریجن های مختلف وجود داره و مختص سامسونگ و ایران و خاورمیانه نیست.
حالا اساتید بهتر میتونن جواب بدن ولی به نظر من مصرف کننده این که مثلا مدل mu8000 رو با اسم nu8990 وارد بازار کنن که به خاطر حرف n مشتری فکر کنه مدل سال جدید هست مصداق بارز کلاهبرداریه و فقط هم مخصوص ایرانه:D
اختلاف کد در ریجن های مختلف میشه یه چیزی مثل مدل های سونی مثلا x900f , x9000f نه این که مدل سری m رو جای سری n به مردم قالب کنن:D

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی

من هم نمیتونم قبول کنم که فقط کد عوض میشه
طبق گفته دوستمون سری m رو به جای n جا زدن نمیتونه کار سامسونگ بین المللی باشه
و دیگه اینکه چرا سری کوانتوم 8 و 9 وارد نمیشن به ایران ؟
من نتیجه میگیرم که سامسونگ ایران با سامسونگی که تو حوزه خلیج میبینیم زاویه داره

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
من هم نمیتونم قبول کنم که فقط کد عوض میشه
طبق گفته دوستمون سری m رو به جای n جا زدن نمیتونه کار سامسونگ بین المللی باشه
و دیگه اینکه چرا سری کوانتوم 8 و 9 وارد نمیشن به ایران ؟
من نتیجه میگیرم که سامسونگ ایران با سامسونگی که تو حوزه خلیج میبینیم زاویه داره
تا جاییکه من میدونم همیشه کد سریها در ایران متفاوت بوده و مختص این دوسری مورد اشاره شما نیست.
مدلهای جدید بین 9 تا یک سال دیرتر وارد ایران میشن. و بعضی از مدلها هم هیچوقت وارد ایران نمیشند.
من یادمه که یکی از بهترین پلاسماهای سامسونگ که در اون سال تقریبا تمام جوایز معتبر رو برد، هیچگاه وارد ایران نشد. فکر کنم مدلش 8500 بود که قرار بود در ایران 9900 کدگزاری بشه. و رقیب اصلی پلاسمای پاناسونیک که اون موقع مدل رویایی vt60 بود، بشه. ولی پلاسمای سامسونگ هیچوقت به طور رسمی وارد ایران نشد. دلیل اصلیش روهم نداشتن توجیه اقتصادی در خدمات پلاسما و مارکتینگ سخت پلاسما در ایران عنوان کردند.
چند سالی هست که با سامسونگ همکاری ندارم و در مورد مدلهای جدید هم اطلاعاتی ندارم که خدمتتون بگم.
به هرحال من در جایگاه دفاع از شرکت های وارد کننده سامسونگ نیستم و اکثر انتقاد های شمارو هم وارد میدونم. من روی صحبتم با اون دوستمون بود که گفتن سامسونگ در ایران از لحاظ کیفی با سامسونگ گلوبال اختلاف داره که گفتم این صحیح نیست.
.....
البته من شایعاتی در حد واقعیت در مورد سونی شنیده بودم...

Saeidjkia

کاربر سایت
Mar 7, 2019
5
سلام به همه یه مشکل دارم حل کنید بهشت برین جایگاه ابدیتون
من مانیتور فور کی ۵۵ گرفتم ولی وقتی باهاش pes 19 بازی میکنم تو حین بازی وقتی سریع پاس میدم تو حینی که توپ سریع پاس میدم تصویر خف میشه یا تار میشه یه لحظه بعد دوباره خوب میشه حتی کابل اچ دی مناسب فور کی گرفتم بازم تاثیری نداشت ولی مابقی بازیها رو محشر نشون میده
ممنون

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام به همه یه مشکل دارم حل کنید بهشت برین جایگاه ابدیتون
من مانیتور فور کی ۵۵ گرفتم ولی وقتی باهاش pes 19 بازی میکنم تو حین بازی وقتی سریع پاس میدم تو حینی که توپ سریع پاس میدم تصویر خف میشه یا تار میشه یه لحظه بعد دوباره خوب میشه حتی کابل اچ دی مناسب فور کی گرفتم بازم تاثیری نداشت ولی مابقی بازیها رو محشر نشون میده
ممنون
گزینه موشن فلو رو خاموش کن توی منوی تصویر

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر