خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
یادمه شما دسته دوم خریده بودید و متاسفانه دسته دوم این ریسکا رو هم داره خصوصا قطعات الکترونیکی و باید بپذیرید،من توی عکسا متوجه چیز خاصی نشدم در هرحال امیدوارم مشکلتون حل بشه
داخل توضیح نوشتم که از دست خریدم
تو اون دو عکسی که خط کشیدم گوشه ها کمی سایه هست میخوام بدونم چکار کنم بیشتر نشه

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
دوستان تلویزیون سامسونگ ua43mu7980 خریدم البته از دست وقتی اومدم خونه متوجه شدم یه هاله سیاه خیلی خیلی کمرنگ رو تلویزیون هست خلاصه فروشنده قبول نکرد کلی هم قسم خورد که تلویزیون مشکلی نداره و من حساسم خلاصه بهم ثابت شده هاله داره حالا برام سواله چجوری میشه تعمیرش کرد؟ یکجا خوندم که ۸ ساعت تصویر سیاه کامل رو تلویزیون باشه خود به خود تعمیر می‌کنه ولی تست نکردم
تو محیط های روشن و رنگ سبز یکم سایه هست فقط هم با دوربین گوشی میشه دید با چشم نمیشه و در محیط های دیگه اصلا معلوم نیست .... حالا چکار کنم حداقل پیشروی نکنه تو این گرونی خرج رو دستم نزاره ممنون
View attachment 272787View attachment 272790View attachment 272791View attachment 272788View attachment 272789
الان شما اون نواحی کناری رو هم عمود بهش نگاه می کنی بازم نسبت به وسط TV تاریک تره؟
این TV پنلش VA هست و زاویه دید مناسبش خیلی محدوده (مثلا دور و بر 20 30 درجه ـس و بیشتر ازین زاویه تغییر نور و رنگ پیدا می کنه) وقتی شما جلوش می شینی و از رو به رو بهش نگاه می کنی این بقل هاش چون یه مقدار زاویه با خط دیدت پیدا می کنه ممکنه اینطوری تاریک تر بشه و تغییر رنگ پیدا کنه
اگه مشکل پنل یا مونتاژ باشه که فکر نکنم کار خاصی بشه کرد اینا مونتاژ ایران بودن بالاخره

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
الان شما اون نواحی کناری رو هم عمود بهش نگاه می کنی بازم نسبت به وسط TV تاریک تره؟
این TV پنلش VA هست و زاویه دید مناسبش خیلی محدوده (مثلا دور و بر 20 30 درجه ـس و بیشتر ازین زاویه تغییر نور و رنگ پیدا می کنه) وقتی شما جلوش می شینی و از رو به رو بهش نگاه می کنی این بقل هاش چون یه مقدار زاویه با خط دیدت پیدا می کنه ممکنه اینطوری تاریک تر بشه و تغییر رنگ پیدا کنه
اگه مشکل پنل یا مونتاژ باشه که فکر نکنم کار خاصی بشه کرد اینا مونتاژ ایران بودن بالاخره
عمود نگاه میکنم به چشم خیلی نمیااد ولی به قول دوستمون جنس کارکرده این داستانهارو داره منم 8500 خریدم توقع نباید کنم فقط ترس پنل و خرابیشو دداشتم که بیخیال شدم
الان مونتاژ خود سامسونگ هم بخری بالاخره طول عمر داره سایه میندازه
شب عید عوضش میکنم ولی پنل وی ای واقعا عالیه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
دوستان یکی از بچه ها مدل 50 اینچ سری 9000J رو میخواد. جایی میشناسین داشته باشه؟ هرجا زنگیدم تموم کردن و 55 داشتن

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان یکی از بچه ها مدل 50 اینچ سری 9000J رو میخواد. جایی میشناسین داشته باشه؟ هرجا زنگیدم تموم کردن و 55 داشتن
الکی میگن تموم کردیم چون اصلا نیاوردن که تموم هم بشه. حداقل مطمینم تو ایران نیست متاسفانه. من خودم ۵۰ اینچ میخواستم مجبور شدم ۵۵ بخرم.

• Like
Reactions: x23are

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
الکی میگن تموم کردیم چون اصلا نیاوردن که تموم هم بشه. حداقل مطمینم تو ایران نیست متاسفانه. من خودم ۵۰ اینچ میخواستم مجبور شدم ۵۵ بخرم.
خب چرا نمیارن؟ بخاطر اینکه قیمتش مناسبه نمیارن که بقیه تلویزیون هاشون فروش بره؟

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

adin00

کاربر سایت
Nov 18, 2022
4
تو یوتو.ب که سرچ میکنیم درباره تلویزویون های Samsung با انبوهی از تلویزیون های مشکل دار رو به رو میشویم !

این قضیه برای Samsung 80% هست
برای ال جی 30%
و برای سونی 10%

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
دوستان یه سوال داشتم خواستم ببینم کسی مورد مشابهی داره و آیا راه حلی داره .
من یه تلویزیون 40 اینچ سامسونگ مدل UA40J6950 الان مدتی هستیش که در قسمت وسط تصویر یه هاله باریک سیاه فقط در تصاویر تیره و تیم رنگ های قهوه ای و خاکستری دیده میشه و در تصاویر و رنگ های روشن اصلا و به هیچ وجه دیده نمیشه . به نظر شما راه حلی داره که برطرف بشه یا نه .؟ آخه تلویزیون خیلی خوبیه و من ازش راضیم . راستی دلیل ایجاد این مشکل میتونه بازی کردن با کنسول باشه یا اصلا ربطی به این قضیه .
در ضمن من با کنسول PS4 فت باهاش بازی میکنم . ممنون میشم اگر کسی راه حلی داره بنده رو راهنمایی کنه .اگر هم لازم دونستید بگید عکس بگیرم و قرار بدم . مرسی .

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
سلام
دوستان یه سوال داشتم خواستم ببینم کسی مورد مشابهی داره و آیا راه حلی داره .
من یه تلویزیون 40 اینچ سامسونگ مدل UA40J6950 الان مدتی هستیش که در قسمت وسط تصویر یه هاله باریک سیاه فقط در تصاویر تیره و تیم رنگ های قهوه ای و خاکستری دیده میشه و در تصاویر و رنگ های روشن اصلا و به هیچ وجه دیده نمیشه . به نظر شما راه حلی داره که برطرف بشه یا نه .؟ آخه تلویزیون خیلی خوبیه و من ازش راضیم . راستی دلیل ایجاد این مشکل میتونه بازی کردن با کنسول باشه یا اصلا ربطی به این قضیه .
در ضمن من با کنسول PS4 فت باهاش بازی میکنم . ممنون میشم اگر کسی راه حلی داره بنده رو راهنمایی کنه .اگر هم لازم دونستید بگید عکس بگیرم و قرار بدم . مرسی .
احتمالا یکی از led های اج که نور پس زمینه رو تامین میکنه سوخته باشه.
اگر اینطوره مشکل از پنل نیست و با تعویض نوار نوری درست میشه.
دلیلش هم کیفیت اون نوار هست. البته گرمای زیاد هم ممکنه باعثش شده باشه.

images.jpeg

این طوریه؟ حالا با شدت یکمی کمتر و یا بیشتر.

• Like
Reactions: amin200200

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
احتمالا یکی از led های اج که نور پس زمینه رو تامین میکنه سوخته باشه.
اگر اینطوره مشکل از پنل نیست و با تعویض نوار نوری درست میشه.
دلیلش هم کیفیت اون نوار هست. البته گرمای زیاد هم ممکنه باعثش شده باشه.

View attachment 286885

این طوریه؟ حالا با شدت یکمی کمتر و یا بیشتر.
دوست عزیز واسه من اون هاله تیره به صورت افقی هستش اما در تصویری که شما قرار دادید به صورت عمودی ایجاد شده و همونطور که قبلا گفتم در تصویر روشن و سفید اصلا و به هیچ وجه دیده نمیشه منتها در رنگ های تیره خودشو نشون میده . اگر تونستم حتما عکسشو قرار میدم ولی تا چند روزی خونه نیستم که عکس بگیرم . اگر اون موردی که فرمودین باشه حتما بایستی تعمیر کار درستش کنه یا نه ؟ راستی اون یکی سوالم هم این بود که آیا زدن گیم با کنسول روی تلویزیون میتونه دلیل ایجاد این ایراد باشه یا خیر ؟
باز هم ممنونم از راهنمایی

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
دوست عزیز واسه من اون هاله تیره به صورت افقی هستش اما در تصویری که شما قرار دادید به صورت عمودی ایجاد شده و همونطور که قبلا گفتم در تصویر روشن و سفید اصلا و به هیچ وجه دیده نمیشه منتها در رنگ های تیره خودشو نشون میده . اگر تونستم حتما عکسشو قرار میدم ولی تا چند روزی خونه نیستم که عکس بگیرم . اگر اون موردی که فرمودین باشه حتما بایستی تعمیر کار درستش کنه یا نه ؟ راستی اون یکی سوالم هم این بود که آیا زدن گیم با کنسول روی تلویزیون میتونه دلیل ایجاد این ایراد باشه یا خیر ؟
باز هم ممنونم از راهنمایی
درود. احتمال زیاد همینه. عمودی و افقی بودنش بسته به نوع چینش ال ای دی هاست.
بله کار تعمیرکار هست. درست کردنش اولا از دست هرکسی بر نمیاد و دوما قطعه هاش هر جا پیدا نمیشه.
ولی ربطی به بازی کردن و یا غیره نداره.
اولین چیز اینکه لوازم برقی به هر دلیل ممکنه خراب بشن. دوما کیفیت جنس های مورد استفاده درش تاثیر داره.

• Like

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
درود. احتمال زیاد همینه. عمودی و افقی بودنش بسته به نوع چینش ال ای دی هاست.
بله کار تعمیرکار هست. درست کردنش اولا از دست هرکسی بر نمیاد و دوما قطعه هاش هر جا پیدا نمیشه.
ولی ربطی به بازی کردن و یا غیره نداره.
اولین چیز اینکه لوازم برقی به هر دلیل ممکنه خراب بشن. دوما کیفیت جنس های مورد استفاده درش تاثیر داره.
درود بر شما . مرسی از شما دوست عزیز بابت راهنمایی یه چیز جالب که بود این بودش که من بعد از چند روز که TV رو از پریز جدا کرده بودم ( چون خونه نبودم کلا ) الان که به برق زدم حدود 2 ساعت از اون هاله تیره خبری نبود و بعد از 2 ساعت ظاهر شد و خودش رو نشون داد یعنی ممکنه خودش برطرف بشه ؟ ولی به هر حال فعلا که خیلی خفیف هستش ولی ممنون میشم اگر جایی رو واسه تعمیر این مورد سراغ دارید به من اطلاع بدید . باز هم ممنون .

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
درود بر شما . مرسی از شما دوست عزیز بابت راهنمایی یه چیز جالب که بود این بودش که من بعد از چند روز که TV رو از پریز جدا کرده بودم ( چون خونه نبودم کلا ) الان که به برق زدم حدود 2 ساعت از اون هاله تیره خبری نبود و بعد از 2 ساعت ظاهر شد و خودش رو نشون داد یعنی ممکنه خودش برطرف بشه ؟ ولی به هر حال فعلا که خیلی خفیف هستش ولی ممنون میشم اگر جایی رو واسه تعمیر این مورد سراغ دارید به من اطلاع بدید . باز هم ممنون .
والا در مورد تعمیرکار اطلاعی ندارم. جستجو کنید و تو شهر خودتون تعمیرکار معتبر پیدا کنید.
در مورد اینکه ایراد موقت رفع شده شاید اون یه دونه لامپ ال ای دی حالت نیم سوخته پیدا کرده و ممکنه هر از گاهی کار کنه و یا نکنه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر