مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
دکمه r1 دسته مشکل پیدا کرده. برای عمل کردن بگیر نگیر داره باید خیلی فشار بدم دکمه رو تا عمل کنه. چطور می تونم درستش کنم؟

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
دکمه r1 دسته مشکل پیدا کرده. برای عمل کردن بگیر نگیر داره باید خیلی فشار بدم دکمه رو تا عمل کنه. چطور می تونم درستش کنم؟

یکی از رفیقام هم همین مشکلو داشت
پیچای دسترو باز کن داخلشو تمیز کن

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

دکمه کثیف شده هیچ احتیاج به باز کردن کامل دسته نداری

یا یک کارد میوه بری که سرش گرد است قدیمیا میگفتن کارد ماست بری را زیر شیار دکمه R1 که خط صاف ـــــــــ قرار بدهید و یکم به طرف بالا فشار بیار دکمه بیرون میاد و داخل دکمه را با کمک دستمال تمام شیارهایش تمیز کنید و قسمت داخلی دکمه را هم تمیز کنید با دستمال و یکم پلاستیک وربرور و دکمه را دوباره جا بیندازید با یک فشار کم.

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اقا من الن فنر R2 پریده. یعنی هیچ کاری نمیتونم بکنم ؟ به خاطر یه فنر یه دسته جدید بگیرم؟ :|
توپخونه ای جایی نداره ؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اقا من الن فنر R2 پریده. یعنی هیچ کاری نمیتونم بکنم ؟ به خاطر یه فنر یه دسته جدید بگیرم؟ :|
توپخونه ای جایی نداره ؟
یه ویدیو از یوتوب دانلود کن خودت باز کن و درستش کن...اگرم نمیتونی بده بیرون درست کنند....

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
دکمه کثیف شده هیچ احتیاج به باز کردن کامل دسته نداری

یا یک کارد میوه بری که سرش گرد است قدیمیا میگفتن کارد ماست بری را زیر شیار دکمه R1 که خط صاف ـــــــــ قرار بدهید و یکم به طرف بالا فشار بیار دکمه بیرون میاد و داخل دکمه را با کمک دستمال تمام شیارهایش تمیز کنید و قسمت داخلی دکمه را هم تمیز کنید با دستمال و یکم پلاستیک وربرور و دکمه را دوباره جا بیندازید با یک فشار کم.

اشکان جان دکمه رو باز کردم و تمیزش کردم خوب شد و کمی بازی کردم ولی وقتی دستگاه رو خاموش کردم دوباره که روشن کردم بازی کنم باز هم دکمه کار نمی کنه و باید فشارش بدم تا عمل کنه. راه کار دیگه ای نداره درستش کنم

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
دوستان بنده یه مشکل عجیب دارم!
دیشب داشتم TLOU می زدم که یهو کنسول خاموش شدالبته انلاین بودم و ورژن اپدیت کنسون 2.0 بود.
صبح کنسول رو روشن کردم و به وسیله ی فلش اونو اپدیت کردم به 2.1 و بعد از اون هم TLOU رو اجرا کردم و توی قسمت انلاین بازم یهو خاموش شد!
بازم کنسول رو روشن کردم وبازی رو اجرا کردم اما این دفعه موقع لود بازی بازم کنسول یهو خاموش شد!
نمی دونم چرا این اتفاق پیش می یاد چون قطعی برقی هم پیش نیومده بود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دیشب داشتم TLOU می زدم که یهو کنسول خاموش شدالبته انلاین بودم و ورژن اپدیت کنسون 2.0 بود.
صبح کنسول رو روشن کردم و به وسیله ی فلش اونو اپدیت کردم به 2.1 و بعد از اون هم TLOU رو اجرا کردم و توی قسمت انلاین بازم یهو خاموش شد!
بازم کنسول رو روشن کردم وبازی رو اجرا کردم اما این دفعه موقع لود بازی بازم کنسول یهو خاموش شد!
هم میتونه مربوط به نوسان برق باشه هم دلایله دیگه ...
power ممکنه مشکل پیدا کرده باشه .
احتماله داره دستگاه ایراد سخت افزاری داشته باشه ...
قبلا برای چند نفر پیش اومده بود این مشکلها . اما وقتی پشته سر با فاصله کم پیش میاد احتمال داره کنسول مشکل داشته باشه.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
مشکلتون میتونه به خاطر نوسان برق باشه. اگه پشت سر هم تکرار شد ایراد سخت افزاریه!
موید باشید

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
شاید اینی که میگم مسخره به نظر برسه ولی اگه به سرایی میزنی سرایی رو عوض کنی بعد اینکه یبار همه سیم هارو از کنسول در بیار دکمه پاور رو 7 ثانیه بگیر و بعد دوباره سیم هارو وصل کن کنسول رو ببر سیف مود Rebuild Database کن
! ( برای سیف مود دکمه پاور رو بگیر تا صدای بیپ 2 بده )

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali

سلام دوست عزیز بله متاسفانه خیلی از دستگاه ها در سراسر دنیا اینجوری شدن نمونش ماله خودم و طبق اینکه دوستان اشاره کردن میتونه شکل خاصی نباشه از نوسان برق و اینا یا کابل ac power یا کابل hdmi یا محافظ برقت و باشه ... یا مثل کنسول قبلیه من مشکل مادربورد باشه که امیدوارم نباشه و مشکل از جای دیگه ای باشه

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اشکان جان دکمه رو باز کردم و تمیزش کردم خوب شد و کمی بازی کردم ولی وقتی دستگاه رو خاموش کردم دوباره که روشن کردم بازی کنم باز هم دکمه کار نمی کنه و باید فشارش بدم تا عمل کنه. راه کار دیگه ای نداره درستش کنم

دسته ضربه ندیده قبلا ؟
یکبار دیگر دکمه را باز کن یک مقدار الکل در ظرفی بریز و دکمه را چند دقیقه بگذاز بماند باز با دستمال تمام داخل دکمه را پاک و خشک کن . مقداری باز الکل به گوش پاکن بزن داخل
l6ougwebifkod1xtu3yj.jpg
تمیز کن حتی زیر بالشتک پلاستیکی ذغال به بورد مدارتماس دارد تمام گوشه ها همه جادکمه ای را چند لحظه صبر کن تا خشک بشه و بعد دکمه را وصل کن .

اگر ایراد رفع شد که هیچی اگر نه باید کامل باز بشه و مورد بازید قرار گیره اشکال از کجا است .
موفق باشی

آخرین ویرایش:

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
با تشکر از تمامی دوستانی که جواب بنده رو دادن این مشکل همون طورکه الکی به وجود اومد الکی هم رفع شد!:|
یعنی بعد از اخرین باری که خودش خاموش شده بود نشستم 7 ساعت فیکس باهاش بازی کردم که خدا رو شکر مشکلی نداشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر