مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
داداش خبرای بد داری
فک کنم به فست شارژر وصلش کرده بودی که اینطوری شده بود چون خودم یبار از سر مجبوری دسته رو واسه شارژ وصل کردم به فست شارژر و شارژ هم شد قشنگ ولی دفعه بعدی دیگه شارژ نشد
میتونستم روشنش کنم و بازی کنم با اون شارژی که داشت ولی شارژ نمیشد
حتی بردم گیم نت محله مون زدم به یه کنسول تا ببینم چه مرگشه(چون وقتی یه دسته رو واسه بار اول با یه کنسول ساین میکنی باید با سیم وصل کنی بهش) هیچی بازم کار نکرد و وصل نشد
20 روز موند پیش یه تعمیر کار که سردر نمیاورد چشه و پولی هم نگرفت و آخر سر گفت ببرین تهران درست کنن
منم داداشم تهران بود پست کردم برد درست کرد 200 هزار تومن اونم سال پیش همین موقع ها
داداش ببر تعمیر کار حرفه ای ببینتش و اگه نتونستن درست کنن تو نباید پولی بدی چون هیچکاری نکرده واست (نترس اگه درست نکنن پول نمیگیرن)
حالا تو میگی روشن نمیشه ممکنه هم شارژش تموم شده باشه هم مشکلی که واسه من افتاد سرش اومده باشه
بازم ممکنه مشکلش مثل مال من نباشه امیدوارم چیزیش نباشه
نه از این بابت مطمئنم که از هیچ طریقی بجز کابل اورجینال و پورت خود کنسول شارژ نشده همیشه همینطور شارژ میکنم
فعلاً دارم دنبال یه تکنیسین خوب میگردم که تو زمینه کنسول کارش خوب باشه حالا هزینه اش زیاد مهم نیس، مهم اینه که عیب یابی و رفع و رجوع بشه کلاً!

masoud1712

کاربر سایت
Jun 15, 2017
2
سلام سیم شارژ رو به usb ps4 وصل میکنم دسته لامپش نارنجی میشه و دسته روشن نمیشه
هم کابل های دیگه ای استفاده کردم و هم دسته های دیگه ولی بازم دسته رو روشن نمیکنه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟؟

ARSALAN_N

عضو جدید
Sep 22, 2019
2
سلام من الان داشتم بازی میکردم بعد چند دقیقه رفتم به قسمت مسیج پی اس فور وقتی میخواستم پیام بنویسم پی اس فورم فریز شد و خود به خود برگشت به بازی و همچنان هیچ کلیدی هیچ اثری نداره و کاملا پی اس فورم فریز شده چیکار کنم؟؟؟

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
سلام من الان داشتم بازی میکردم بعد چند دقیقه رفتم به قسمت مسیج پی اس فور وقتی میخواستم پیام بنویسم پی اس فورم فریز شد و خود به خود برگشت به بازی و همچنان هیچ کلیدی هیچ اثری نداره و کاملا پی اس فورم فریز شده چیکار کنم؟؟؟
منظور ازفریز شدن همون هنگه من وسط رنبو اینجوری شدم کابل برق ps4 کشیدمزدم یه ارور داد چیزه خواصینمود

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام دوستان یه سوال دارم‌ میشه اکانتpsnروبه حالت کارخانه بزنی که تم هاجام ها همشون پاک بشه ممنون میشم راهنمایی‌کنین که اکانت بزنم به حالت اول برگردپنم که هیچی نباشه مثل روز اول باشه کسی اکه میدونه ممنون میشم به این شماره روی وات بهم بگه09013885482

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
آقا من مشکلم یه لول دیگه اپگرید شد خداروشکر و الان دیگه دستگاهم از هیچ دسته ای پشتیبانی نمیکنه
یعنی 10 تا دسته آوردم بهش وصل کردم اما نتیجه ای نداشته
پورت usb هم سالمه راحت فلش و هارد رو میخونه

تا دسته وصل نشه حتی نمیشه کنسول رو reset factory کرد. حالا موندم چیکار کنم؟ این آخر نسلی بدبختی دچارمون شده ها :-s:Confused:

• Wow
Reactions: ARMIN_NFTT

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
آقا من مشکلم یه لول دیگه اپگرید شد خداروشکر و الان دیگه دستگاهم از هیچ دسته ای پشتیبانی نمیکنه
یعنی 10 تا دسته آوردم بهش وصل کردم اما نتیجه ای نداشته
پورت usb هم سالمه راحت فلش و هارد رو میخونه

تا دسته وصل نشه حتی نمیشه کنسول رو reset factory کرد. حالا موندم چیکار کنم؟ این آخر نسلی بدبختی دچارمون شده ها :-s:Confused:
سلام دوست عزیز فکر نکنم راهی برای این مشکل باشه یا من نمیدونم:-$:-$:-$

x5_memco

کاربر سایت
May 23, 2010
24
نام
Younker
عرض سلام خدمت دوستان . یه کنسول پرو مدل 7216 دارم که مدتی بدون مشکل کار میکرد همیشه هم یه فن لپتاپ زیرش بود ( کنسول به صورت خوابیده قرار داده بودم روی فن لپتاپ ) دیسک بازی وولفنشتاین 2 رو روی دستگاه گذاشتم دستگاه موقع بازی فنش خیلی میومد توی سرویس بعضا با صدای زیاد . تا اینجا مشکلی نبود تا اینکه چند بار موقع انجام این بازی پیام ps4 is to hot برام اومد چندباری توجه نکردم تا اینکه کنسول یه بار 3 تا بوق زد خاموش شد . چند بار بخاطر این اتفاق کنسول خاموش شد تا اینکه یه بار قاب بالاییشو باز کردن فنشو تمیز کردم دیگه مشکلی نداشت الانم یه فن دابی مخصوص پرو براش خریدم بازم امروز دستگاه مجددا خاموش شد . حتی الان که خاموش شد هر دکمه ای میزدم روشن نمیشد فقط دکمه ی اصلی روی کنسول رو میزدم صدای بوق هنگام روشن شدن میومد . تا از برق کشیدم مجددا وصل کردم روشن شد . کسی میدونه مشکل چیه؟
اینم بگم یه مقدار محیط من گرد و غبارش از حالت معمولی بیشتره .

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
عرض سلام خدمت دوستان . یه کنسول پرو مدل 7216 دارم که مدتی بدون مشکل کار میکرد همیشه هم یه فن لپتاپ زیرش بود ( کنسول به صورت خوابیده قرار داده بودم روی فن لپتاپ ) دیسک بازی وولفنشتاین 2 رو روی دستگاه گذاشتم دستگاه موقع بازی فنش خیلی میومد توی سرویس بعضا با صدای زیاد . تا اینجا مشکلی نبود تا اینکه چند بار موقع انجام این بازی پیام ps4 is to hot برام اومد چندباری توجه نکردم تا اینکه کنسول یه بار 3 تا بوق زد خاموش شد . چند بار بخاطر این اتفاق کنسول خاموش شد تا اینکه یه بار قاب بالاییشو باز کردن فنشو تمیز کردم دیگه مشکلی نداشت الانم یه فن دابی مخصوص پرو براش خریدم بازم امروز دستگاه مجددا خاموش شد . حتی الان که خاموش شد هر دکمه ای میزدم روشن نمیشد فقط دکمه ی اصلی روی کنسول رو میزدم صدای بوق هنگام روشن شدن میومد . تا از برق کشیدم مجددا وصل کردم روشن شد . کسی میدونه مشکل چیه؟
اینم بگم یه مقدار محیط من گرد و غبارش از حالت معمولی بیشتره .
دوست عزیز این فن جانبی بریز دور که اصلا به کار نمیاد مانع تهویه درست فن میشه
شما قاب بالا دستگاه بردار مجدد بازی کن اگه دیدی خاموش شد احتمالا باید از خمیرسلیکون جدید استفاده کنی
من یه پرو دارم 7016 اونم سرو صداش وحشیه میخواستم بدم بره 7216.بگیرم که اینجور که شما گفتی اونم سروصدا وحشی داره

• Like
Reactions: x5_memco

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر