مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
اگر 2 بار عوض کردی ریبون رو و بعد از یه مدت دوباره همون مشکل رو داری ، به نظرم برای اینه که ریبون فلت اون قسمتش که مربوط به L2 هست خوب رو برد دسته قرار نمی گیره ..و مرتب بگیر نگیر داره..این مشکل رو منم داشتم البته با r2...باید با یه طرفندی مثل چسب شیشه ای به صورت لوله ( که دو طرف حالت چسب داشته باشه ) اتصال کامل رو بین برد و فلت برقرار کنی که فلت ریبون کامل رو برد قرار بگیره و تکون نخوره.
خوب ریبون خودش می‌ره زیر اون سیاره‌هایی که تعبیه شده براش و کجاش چسب بزنم؟؟؟ مثلا شوک تکون میدم آر۲ میزنه بعد فرداش دسته سالم کار می‌کنه و چند روز بعد قاط میزنه
اصلا نمی‌دونم چه مرگشه‌ اعصابمو خورد کرده

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
سلام دوستان.
کنسول PS4 Pro کپی خور من امروز دچار یه مشکل شده.
وقتی که دکمه پاور رو میزنم، گویا میره رو حالت سیف مود و بعد پیام میده که دسته رو با کابل به کنسول متصل کن و دکمه PS دسته رو فشار بده.
اما بعد از انجام این کار پیام میده که به فایل اپدیت نیاز داره ک در نهایت هم ارور SU-41333-4 رو میده.
مشکل از کجاست و راه حلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
ین خطای سیستمی باعث می‌شود تا کنسول شما در حالت Safe Mode روشن شود. متأسفانه این خطا نیز توسط سونی بی‌پاسخ مانده است، اما شاید بتوان آن را برطرف کرد.

راه حل:
- ابتدا با مراجعه به اینجا، فایل آپدیت پلی استیشن 4 را دانلود کنید.
- فایل آپدیت را در یک فلش با فرمت FAT32 کپی کنید.
- توجه کنید که فایل آپدیت در پوشه‌ای به نام UPDATE که خود باید در پوشه PS4 باشد، قرار گیرد.
- در حالت Safe Mode، گزینه سوم را انتخاب کنید و فایل آپدیت را از روی فلش نصب کنید.
توجه کنید که این راه حل رسمی نیست و نمی‌تواند موفقیت آن را تضمین کرد.

سلام ببخشید من ps4 اسلیم 500 گیگ دارم
وقتی تو بازی رددد2 و gta v به ی جای شلوغ میرسم بازی لگ میزنه خواهشا بگین مشکل از چیه وچجوری میشه رفعش کرد؟؟ سی دی هم هیچ مشکلی نداره ps4 هم تازه گرفتم فقط خواهشا سریع جواب بدید. بعضی از افراد گفتن بازیو حذف کن دوباره نصب کن این کار جواب میده؟ آگدیت هم کردم ولی مشکل حل نشد خواهشا جواب بدید.
لگ زدن یا افت فریم فکر کنم منظورتون افت فیریم و معمولا عادی ولی اگه دور دستگاه ازاد نیست (از نظر تهویه)بهتره که دورش باز باشه خودتو نگران نکن عادی:):):)

درود بی پایان،
دوستان من یه مشکلی با سیستمم دارم،
وقتی که دو شاخه رو از برق در میارم،و بعد از چند ساعت به کنسول وصل میکنم،کنسول روشن نمیشه مجبورم چند ثانیه دکمه ی پاور رو نگه دارم،علت چیه دوستان؟
فکر کنم عادی اگه 5 6 ثانیه باشه واسه من همینجوی یکم باید وایسی

takeromid

کاربر سایت
Apr 29, 2012
24
سلام
یه سوال داشتم همه اش شده واسم مبهم
کسنول من اسلیم 1 ترا 5.07 هستش هکی.
اینه که یه مدتی هست ps4 دارم استفاده میکنم حدودان 4 ماه بعد یه مسئله هست اینه که تو هر بازی میرم مثل pes یا little nighmare و god of war دور فن های تو مخصوصان تو god of war زیا هست حتی چرخش دور فن نسبتان بالا هم همین جور صدای صوت میادو که شروع ب هزیاد شدن میکنه از قسمت فن صدای صوت میاد نه خیلی زیاد ولی از فاصله 2 3 متری بازی میکنم صدای تلوزیون mute میکنم میتوجه میشم و بعضی اوقات هم صدای خود tv در حد معموله بازم صدای صوت شنیده میشه خیلی محسوسه ولی اذیت کننده میشه واسم میخواستم ببینم دوستانی که چند سال کنسول دارن هم همین مشگل دارن یانه ؟؟ اگه میشه راهنمایی کنید
تو یوتیوب هم یه سری ویدیو بود به همین شکل منتها کنسول اونها حدودان بالای 2 3 سال انگار دارن که اینجوری شده واسشون هر چند من کسنولمو 6 ماه خریدم

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
سلام
یه سوال داشتم همه اش شده واسم مبهم
کسنول من اسلیم 1 ترا 5.07 هستش هکی.
اینه که یه مدتی هست ps4 دارم استفاده میکنم حدودان 4 ماه بعد یه مسئله هست اینه که تو هر بازی میرم مثل pes یا little nighmare و god of war دور فن های تو مخصوصان تو god of war زیا هست حتی چرخش دور فن نسبتان بالا هم همین جور صدای صوت میادو که شروع ب هزیاد شدن میکنه از قسمت فن صدای صوت میاد نه خیلی زیاد ولی از فاصله 2 3 متری بازی میکنم صدای تلوزیون mute میکنم میتوجه میشم و بعضی اوقات هم صدای خود tv در حد معموله بازم صدای صوت شنیده میشه خیلی محسوسه ولی اذیت کننده میشه واسم میخواستم ببینم دوستانی که چند سال کنسول دارن هم همین مشگل دارن یانه ؟؟ اگه میشه راهنمایی کنید
تو یوتیوب هم یه سری ویدیو بود به همین شکل منتها کنسول اونها حدودان بالای 2 3 سال انگار دارن که اینجوری شده واسشون هر چند من کسنولمو 6 ماه خریدم
اگه دور فن بالا میره به خاطر اینکه دور دستگاه ازاد نیست(از نظر تهویه) و یکی کنسول اگه کثیف خاک گرفته یا...سعی کن تمیزش کنی ولی صدای سوت برام عجیبه نمیدونم شاید از هاردت یا درایور بلوریت باشه البته من مورد 1و2 فکر میکنم باشه اگه دوستانی این مشکلو ممیتونن جواب بدن ممنون میشم

سلام دوستان من دیروز داخل بازی رنبو بودم که ناگهان شارژ دسته تموم شد دسته رو به شارژ زدم و روشن کردم ولی دسته شناسایی نمی شود انگار هنگ کرده بود حتی دکمه پاورم کار نمیکرد PS4 رو از برق کشیدم و وصل کردم بعد همون نوار 100 درصد شد و PS4 بوت شد و بعد یه ارور داد گفت اخرین بار که کنسول را خاموش کردید کنسول مشکل داشته و گفت بگو مشکل چی بوده بعد زدم هنگ کردن PS4 بعد کنسول بالا اومد درست کار کرد میخاستم ببینم مشکلی پیش نیومده برای کنسول و دو ماهپیش وقتی کنسولو خاموش میکردم خودکار روشن میشود مثل حالت معمولی یه 2 هفتهای مشکل داشتم در زمن PS4 رم اسلیم برای سال پیش ریجن 2 هست

آخرین ویرایش:

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
سلام
تازگیا هر بازی می خوام دانلود کنم تا وسطا ارور دیتا فاسد شده است رو میده هم ریبیلد دیتابیس رو زدم نمی دونم چی کنم ممکنه هارد مشکل پیدا کرده باشه

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
سلام
تازگیا هر بازی می خوام دانلود کنم تا وسطا ارور دیتا فاسد شده است رو میده هم ریبیلد دیتابیس رو زدم نمی دونم چی کنم ممکنه هارد مشکل پیدا کرده باشهس
میشه کد ارور رو بگی

سلام دوستان از کجا میشه سری ps4 رو فهمید؟

آخرین ویرایش:

takeromid

کاربر سایت
Apr 29, 2012
24
اگه دور فن بالا میره به خاطر اینکه دور دستگاه ازاد نیست(از نظر تهویه) و یکی کنسول اگه کثیف خاک گرفته یا...سعی کن تمیزش کنی ولی صدای سوت برام عجیبه نمیدونم شاید از هاردت یا درایور بلوریت باشه البته من مورد 1و2 فکر میکنم باشه اگه دوستانی این مشکلو ممیتونن جواب بدن ممنون میشم

دور تا دور دستگاه ازاده زیر دستگاه هم نوار کاست گذاشتم از زمین فاصله داشته باشه
نمیدونم یجورایی خستم کرده
بعضی موقع ها دیگه وسط بازی mute میکنم بازی بدون صدا چند دقیقه بازی میکنم که مطمئن بشم میبینم صدای صوت هستش میاد میره

واسه شما اینجوری نیست دوست عزیز؟ سایلنت در همه موارد
ممنون میشم پاسخ بدید.

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
بعضی موقع ها دیگه وسط بازی mute میکنم بازی بدون صدا چند دقیقه بازی میکنم که مطمئن بشم میبینم صدای صوت هستش میاد میره

ممنون میشم پاسخ بدید.
من ندیدم ولی من الان در مسافرتم وقتی برگشتم یه تست میزنم ولی صداش بالا بره مشکلی نیست به شرطی که کنسول به خاطر اون خاموش نشه اگه بشه یعنی مشکل از فنه بعد صدای سوتو اگه میشه تست بگیرین ببینین در چه مواقعی اتفاق می افتد

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269

ممنون میشم پاسخ بدید.
واسه منم صدا میده مخصوصا pes2019 , دوسالی هست که دارم الان هفت هشت ماهه احساس میکنم صداش بیشتر شده ، بازیای قدیمی صداش کمتره ، احتمالا خاک گرفته باشه ، از دریچه های پشتی و بغلی محکم فوت بده ممکنه راه دریچه ها گرفته شده باشه ، من همینکار کردم احساس کردم یکم بهتر شده

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

ممنون میشم پاسخ بدید.
مشکلی نداره عادیه
اینقدر خودتو درگیرش نکن

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
واسه منم صدا میده مخصوصا pes2019 , دوسالی هست که دارم الان هفت هشت ماهه احساس میکنم صداش بیشتر شده ، بازیای قدیمی صداش کمتره ، احتمالا خاک گرفته باشه ، از دریچه های پشتی و بغلی محکم فوت بده ممکنه راه دریچه ها گرفته شده باشه ، من همینکار کردم احساس کردم یکم بهتر شده
دوست عزیزمون درست میفرماید ولی فکر کنم چون بازی ها جدید تر وکنسول همون سخت افزار دارد اینجوری میشه یعنی بازی ها داره به سمت سخت افزار ps5 میره برای همینه فن بیشتر کار می کنه و صدای بیشتری میده عادی

سلام دوستان من دیروز داخل بازی رنبو بودم که ناگهان شارژ دسته تموم شد دسته رو به شارژ زدم و روشن کردم ولی دسته شناسایی نمی شود انگار هنگ کرده بود حتی دکمه پاورم کار نمیکرد PS4 رو از برق کشیدم و وصل کردم بعد همون نوار 100 درصد شد و PS4 بوت شد و بعد یه ارور داد گفت اخرین بار که کنسول را خاموش کردید کنسول مشکل داشته و گفت بگو مشکل چی بوده بعد زدم هنگ کردن PS4 بعد کنسول بالا اومد درست کار کرد میخاستم ببینم مشکلی پیش نیومده برای کنسول و دو ماهپیش وقتی کنسولو خاموش میکردم خودکار روشن میشود مثل حالت معمولی یه 2 هفتهای مشکل داشتم در زمن PS4 رم اسلیم برای سال پیش ریجن 2 هست چندبار گذاشتم ولی کسی جواب نداده ممنون میشم پاسخ بدید

takeromid

کاربر سایت
Apr 29, 2012
24

مگه میشه به 6 ماه نکشیده گردوخاک بگیره.؟!!نمیدونم
من با سشوار گرفتم(باد سرد) دورشو چند وقت پیش ولی فرقی نکرد
بعضی موقع میزنه به کلم از پشت اون قسمت چسپ ورانتی خورده باز کنم ببینم چی میشه اما ... .
در هر صورت ممنون

من ندیدم ولی من الان در مسافرتم وقتی برگشتم یه تست میزنم ولی صداش بالا بره مشکلی نیست به شرطی که کنسول به خاطر اون خاموش نشه اگه بشه یعنی مشکل از فنه بعد صدای سوتو اگه میشه تست بگیرین ببینین در چه مواقعی اتفاق می افتد

خاموش نمیشه وقتی خیلی دور فن بالاست فقط موقع فرستادن پیلود خاموشی داره
اصلان من با دور فن بالا مشگلی ندارم بره بالا. ولی این صدای سوت وقتی دور فن میخواد شروع کنه یکم حرکتش زیاد کنه(فرق نداره چه بازی باشه) میاد و همین طور موقعی میخواد دور فن کم شه که دیگه لازم نیست این صدا میاد میره.
اگه شما یه تست گرفتی ببینم واقعان واسه من اینطوری یا نه کلیه.
فکری دیگه بکنم براش.
ممنون

ARMIN_NFTT

کاربر سایت
Sep 10, 2019
14
خاموش نمیشه وقتی خیلی دور فن بالاست فقط موقع فرستادن پیلود خاموشی داره
اصلان من با دور فن بالا مشگلی ندارم بره بالا. ولی این صدای سوت وقتی دور فن میخواد شروع کنه یکم حرکتش زیاد کنه(فرق نداره چه بازی باشه) میاد و همین طور موقعی میخواد دور فن کم شه که دیگه لازم نیست این صدا میاد میره.
اگه شما یه تست گرفتی ببینم واقعان واسه من اینطوری یا نه کلیه.
فکری دیگه بکنم براش.
ممنون
ببخشید گفتین موقع فرستادن پیلود متوجه نشدم پس صدای صوت همیشگی نیست من فکرکردم میگید کلن داره فکر نکنم ایرادی داشته باشه حالا من فردا که رسیدم میبینم واسه من داره یا نه

مگه میشه به 6 ماه نکشیده گردوخاک بگیره.؟!!نمیدونم
من با سشوار گرفتم(باد سرد) دورشو چند وقت پیش ولی فرقی نکرد
بعضی موقع میزنه به کلم از پشت اون قسمت چسپ ورانتی خورده باز کنم ببینم چی میشه اما ... .
در هر صورت ممنون
وقتی سشوار میگیری که گرد و غبار میره تو برای تمیز کردن باید باز کنی اسپری خواص خودشو داره که کار هر کسی نیست من خودم جرت ندارم باز کنم :|:|:|:|:|:|:|

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سلام. دوستان من یه دسته dualshock 4 دارم که بصورت اورجینال روی خود کنسول هم بوده و حدودا 1 سالی از عمرش میگذره.
تا دیروز کاملاً سالم و بدون هیچ مشکلی کار میکرد تا اینکه اومدم کنسول رو روشن کنم دیدم دسته کار نمیکنه: نه روشن میشه و نه شارژ!!!
اصلاً هیچی به هیچی
-دکمه ریست دسته رو زدم تغییری نکرد/باتری رو با باتری یه دسته دیگه عوض کردم تغییری نکرد/یه روش هم توی یوتیوب گفته بود سوکت تاچ پد رو بکش بیرون و بزن داخل دوباره اما اینم فایده ای نداشت

آیا کسی این مشکل رو داشته یا راه حلی براش داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر