مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
دوستان بنده با دستگاه pro مشکلی دارم اونم اینکه به جز در حالت سیف مود که دسته بدون مشکل کار میکنه وقتی دستگاه بالا میاد چه با کابل و چه بی سیم نمیشناسه دسترو
سیستم عامل رو دوباره نصب کردم دسته رو ریست کردم و تمام کاری که داخل سیف مود میشه انجام داد انجام دادم اما تو یک هفته اخیر فقط یکبار درست شد که اونم با ریستارت دستگاه دوباره برگشت به وضع سابق مشکل به نظر سخت افزاری نمیاد کسی راه حلی داره؟
با یه دسته دیگه امتحان کردی؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
یه تجربه شخصی بگم واستون.کنسولم پرو هستش و این اواخر صدای فنش از صدای خود بازی بیشتر بود.تو gow4 حتی تو منوی بازی هم عین تراکتور صدا میداد.دیشب بازش کردم و خمیر سیلیکون cpu رو عوض کردم با Z9 و الان تقریبا بی صدا شده مگر تو صحنه های خیلی شلوغ ولی اونم صداش زیاد نیست و با صدای خود بازی محو میشه.خلاصه اینکه رو من خیلی تاثیر داشت.اینم اموزشی کا با اون جلو رفتم.در ضمن گرد و خاک کنسول هم خیلی کم بود و فکر میکردم نتیجه کارم تاثیر نداشته باشه ولی همون تعویض خمیر سیلیکون خیلی تاثیر داشت

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
یه تجربه شخصی بگم واستون.کنسولم پرو هستش و این اواخر صدای فنش از صدای خود بازی بیشتر بود.تو gow4 حتی تو منوی بازی هم عین تراکتور صدا میداد.دیشب بازش کردم و خمیر سیلیکون cpu رو عوض کردم با Z9 و الان تقریبا بی صدا شده مگر تو صحنه های خیلی شلوغ ولی اونم صداش زیاد نیست و با صدای خود بازی محو میشه.خلاصه اینکه رو من خیلی تاثیر داشت.اینم اموزشی کا با اون جلو رفتم.در ضمن گرد و خاک کنسول هم خیلی کم بود و فکر میکردم نتیجه کارم تاثیر نداشته باشه ولی همون تعویض خمیر سیلیکون خیلی تاثیر داشت
کاش تو آپارات آپلود میکردی

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
و
واسه منم چند ماهی هست صدا میده حتی توی منو ولی به این شدت نه ، متاسفانه نه خودم میتونم درست کنم نه شهرمون تعمیرکننده داره ،
اکه درست نکنم به چی اسیب میرسه؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
و
واسه منم چند ماهی هست صدا میده حتی توی منو ولی به این شدت نه ، متاسفانه نه خودم میتونم درست کنم نه شهرمون تعمیرکننده داره ،
اکه درست نکنم به چی اسیب میرسه؟

برای منم تا حدودی این مشکل پیش اومد ولی مشکل اصلی pro تهویه ناقص و فن کوچیکه نمیدونم سونی پیش خودش چی فکر کرده ~X( برای همین خودم قاب بالای دستگاه دراوردم:p اصلا صدا چیه حتی تو بازی god صدای خیلی معمولی داره :-bdیرای همین قاب به صورت اریه بالای دستگاه گذاشتم (جاش ننداختم) الان همه چی رواله
این حرکتو انجام بده اگه نشد طبق حرف دوستمون عمل کن هرچند پلم دستگاه به فنا میره:-t

9383321

کاربر سایت
Sep 3, 2018
15
دوستان دسته کنسول من توی دکمه های R2 و L2 مشکل داره !

گاهی میزنه و گاهی نمیزنه ! و گاهی هم دکمه رو نزده کار میکنه ! به نظرتون مشکل از کجاست ؟

rouzbehfakouri

کاربر سایت
Jan 30, 2019
10
جوی استیک سمت چپ، در جهت بالا یخورده گیج می‌زنه

برای حل این مشکل، خود جوی استیک باید عوض شه ؟

اورجینال در بازار موجوده ؟ حدود هزینه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
با سلام
دوستان من تلوزیونی که روش بازی میکنم صنام هست ازین lcd قدیمیا. تا الان هیچ مشکلی نداشتن ولی از وقتی فریم ور رو اپدیت کردن صدا از تلوزیون پخش نمیشه. رو تلوزیون های دیگه دستگاه صدا داره. چکار میتونم بکنم؟ یعنی اپدیت باعث سده اینجوری شه؟

pouyagoftar

کاربر سایت
Jun 29, 2018
42
سلام من ورژن دستگاهم 5.05 و کپی خور چون بازی های جدید نمیان دیگ میخوام دستگاه رو آپدیت کنم ولی دسته دو خریدم و حقیقتش نمیدونم این دستگاه تا به حال بن شده یا نه... راهی نیست که بفهمم دستگاه بن شده یا نه؟ یعنی منظورم امکان اتصال به شبکه psn.... آخه تو یه سایت خوندم به پلی استیشن ایمیل بدی و کد سریال دستگاه رو بدی وض
الان از یه طرف از این بازی ها خسته شدم از طرف دیگ موندم آپدیت کنم و نتونم به psn وصل شم و مجبور بشم تو این وضعیت از دیسک استفاده کنم...

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
راهی هست تشخیص داد صدای فن واسه گرد و خاک هست یا خمیر سیلیکون ؟؟؟؟ چع چیزی باعث خراب شدن خمیر سیلیکون میشه ؟؟؟؟

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
سلام من ورژن دستگاهم 5.05 و کپی خور چون بازی های جدید نمیان دیگ میخوام دستگاه رو آپدیت کنم ولی دسته دو خریدم و حقیقتش نمیدونم این دستگاه تا به حال بن شده یا نه... راهی نیست که بفهمم دستگاه بن شده یا نه؟ یعنی منظورم امکان اتصال به شبکه psn.... آخه تو یه سایت خوندم به پلی استیشن ایمیل بدی و کد سریال دستگاه رو بدی وض
الان از یه طرف از این بازی ها خسته شدم از طرف دیگ موندم آپدیت کنم و نتونم به psn وصل شم و مجبور بشم تو این وضعیت از دیسک استفاده کنم...
افلاین آپدیت کن هیچ مشکلی به وجود نمیاد. هرچند یکی از دوستان من آنلاین آپدیت کرد هم هیچ اتفاقی نیوفتاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر