The Last of Us - Left Behind DLC

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
بنویس . من که بی صبرانه منتظرم نقدتو بخونم .
ما مخلصیم. توی این چند روز سعی می کنم وقتمو خالی کنم و بنویسم. امیدوارم مثل Beyond بدقول نشم، چون برای اونم می خواستم نقد بنویسم ولی وقت نشد. (گرچه هنوز تو فکرشم که برای اونم بنویسم! :p )

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آخه جالبی داستان اینجاست که هیچ اضافه نشده

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk
رفیق شما گیم دیتایه بازی رو پاک کن .اول آپ 1.06 رو بنصب بعد خود dlc رو .با نصب آپ 1.06 گزینه left behind به منویه بازی اضافه میشه(اگه اضافه شد پس یعنی درست آپ کردی)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
من به چنین چیزی بر نخوردم، الانم کلا نمیتونم به PSN وصل بشم!
این گزینه و گزینه ی FB که یکی از بچه ها چند صفحه پیش بهش اشاره کرده بودن برام خیلی عجیبه! :d میتونید عکسی چیزی بگیرید؟ :d

ahead

عضو جدید
Apr 14, 2010
17
کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــک....

سلام...
من DLC رو نصب کردم و گزینه Left Behind تو منو اضافه شد ولی وقتی میخوام اجراش کنم مینویسه:
You Must Sign Up For Sony Entertainment Network
آیا راهی هست که بدون نیاز به اینترنت بازی رو اجرا کرد؟
اگر آره چجوری و اگر نه چیکار باید کرد که یه موقع Ban نشم؟؟
(رو PS3 الان REBUG.v4.46.1.REX نصبه)...:((:((
4d29ad82adadb78f1.jpg
4d29dd65b0da92d82.jpg

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
همین الان تمومش کردم :|

زبانم عاجز است از بیان تجربه ای که از این 3 ساعت داشتم.
فراتر از شاهکار بود اصلا از نسخه اصلی هم بهتر بود :D
همه چیز بازی عالی بود یک جورایی تو مایه های باور نکردی هم بود، چه دیالوگ هایی، چه لول دیزاینی، چه داستانی، چه گرافیکی عجب انیمشین هایی

الی هم نتونست جلوی خودشو نگه داره لزی شد :D
ولی اون تیکه که رقصیدن و بعد الی یه بوس زد از رایلی منم تو اوج بودم گفتم احنست بر شرفت زن :D

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام...
من DLC رو نصب کردم و گزینه Left Behind تو منو اضافه شد ولی وقتی میخوام اجراش کنم مینویسه:
You Must Sign Up For Sony Entertainment Network
آیا راهی هست که بدون نیاز به اینترنت بازی رو اجرا کرد؟
اگر آره چجوری و اگر نه چیکار باید کرد که یه موقع Ban نشم؟؟
(رو PS3 الان REBUG.v4.46.1.REX نصبه)...:((:((
4d29ad82adadb78f1.jpg
4d29dd65b0da92d82.jpg

نیازی به اینترنت نداره :|.قسمت اینترنت کانکشن رو غیر فعال کن بعد بازی رو اجرا کن.ببینم dlc رو چه جوری نصب کردی؟؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
نیازی به اینترنت نداره :|.قسمت اینترنت کانکشن رو غیر فعال کن بعد بازی رو اجرا کن.ببینم dlc رو چه جوری نصب کردی؟؟
بادرود من عضو جدید انحمن هستم و با تشکر از اساتید، من آپدیت را دانلود کردم و گزینه لست بیهاین در منو بازی آمده ، بعد به ترتیب وقتی ۶ فایل را با مولتی من مرج کرده و نصب کردم و همینطور فیکس ، داخل منو بخش لست بیهاین که میرم new گیم و ... بقیه موارد هست ولی وقتی انتخاب میکنم همون ابرهای قارچی خود بازی میاد بعد چند دقیقه کنار راست پایین مینویسه Loading 100.00% و همینطور میمونه ! یک بار هم همه دیتا ها را پاک کردم و ریستور دیفالت کردم دوباره نصب کردم همین حالت دوباره میشود ،، خواهش میکنم راهنمایی کنید برای این بازی لحظه شماری میکنم،، ممنون

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
بادرود من عضو جدید انحمن هستم و با تشکر از اساتید، من آپدیت را دانلود کردم و گزینه لست بیهاین در منو بازی آمده ، بعد به ترتیب وقتی ۶ فایل را با مولتی من مرج کرده و نصب کردم و همینطور فیکس ، داخل منو بخش لست بیهاین که میرم new گیم و ... بقیه موارد هست ولی وقتی انتخاب میکنم همون ابرهای قارچی خود بازی میاد بعد چند دقیقه کنار راست پایین مینویسه Loading 100.00% و همینطور میمونه ! یک بار هم همه دیتا ها را پاک کردم و ریستور دیفالت کردم دوباره نصب کردم همین حالت دوباره میشود ،، خواهش میکنم راهنمایی کنید برای این بازی لحظه شماری میکنم،، ممنون

اول از همه اینجا تاپیک مخصوص بحث در مورد این DLC و به صورت اورجینال هست شما که به صورت کپی استفاده میکنین باید مشکلاتتون رو تو این تاپیک مطرح کنید:

http://forum.bazicenter.com/thread86341/

اما سعی کنین فایل ها رو به صورت اسپلیت شده به کنسول منتقل نکنید چون بعضی مواقع فایل ها موقع اسپیلیت شدن مشکل دار میشه. سعی کنین فایل PKG رو با کابل لن به کنسول منتقل کنین. اگه بازی اصلی سالم اجرا میشه ولی DLC کامل اجرا نمیشه یعنی فایل نصب شده DLC مشکل داشته.

در ضمن اگه هنوز پیغام وارد شدن به شبکه psn براتون میاد یعنی اینکه فیکس رو درست نصب نکردین.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
با کمی ( فقط کمی:d ) تاخیر امروز بازی رو تموم کردم و یه موضوعی بیش از پیش بهم ثابت شد.
فقط دوتا نکته که به نظرم Easter Egg اومدن و میزارم تو اسپویلر:

اون قسمتی که الی و رایلی با اجر شیشه اون دوتا ماشین رو میارن پایین :d و اخرش رایلی یه سوالی از الی میپرسه که الی جوابش رو میده که این دوتا کلمه هم تو جواب بود: Spaceship و Two Engine البته نه سوال رو یادمه نه جواب دقیق الی رو.:dمنتهی این دوتا کلمه و اون کمیک هایی که تو بازی اصلی پیدا میکردیم ممکنه اشاره ای داشته باشه به بازی بعدی ناتی داگ که احتمالا یه بازی sci-fi فضایی خواهد بود 8->

وقتی الی داره برا رایلی جوک میخونه تو یکی از اون جک ها یه اشاره ای میکنه به دزدای دریایی که احتمالا یه ربطی به سر فرنسیس دریک هم داشته باشه. البته اون جوک رو هم یادم نیست. برم دوباره بازی کنم میام کاملش رو میگم:p

بازی هم ورای شاهکار بودم. نمیدونم واقعا چجوری تعریف کنم :love:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تا اونجایی که یادم میاد،توی بلاگ نوشته بودن کمیک بیشتر در مورد آشنایی این 2تا و نحوه ی دوست شدنشون بوده!
این DLC ، بعد از اون ماجراهاست ، ولی خوب،پایان تغییری نمیکنه :(

راستی شما به یک چیز دیگه هم توجه کنید! (یکی از دوستان توی تاپیک TLOU درخواست تیرکمون کرده بود!) اگر یادتون باشه،الی هیچکسی رو نکشته بودا تا قبل از TLOU ! پس از کشت و کشتار خبری نیست! :-"
و حالا با این وضعیت که الی تا حالا کسی رو نکشته،قراره چجوری باشه گیم پلی،خدا داند! :d یحتمل در صد زیادی از DLC رو باید مخفی کاری بریم .

همونطور که خودتون گفتین کسی رو نکشته یعنی آدمی که هنوز ویروسی نشده ولی تا دلت بخواد ویروسیها رو کشته!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر