رشته بازی سازی

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
دوستان خیلی وقته که شنیدم دانشکده علمی کاربردی توی تهران رشته بازی سازی رو اموزش میدن توی نت گشتم ولی اطلاعات جامع خوبی بدست نیوردم که چطوری باید وارد شد چند نفر ظرفیت میگیرن و ... اصلا این دانشکده کجا هست کسی اطلاعاتی در موردش داره لطفا اینجا بگه
ممنون

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
همش سره کاریه برادر
کی میخواد بیاد تدریس کنه ؟ اگه توانایشو داشته باشه که خودش میره بازی میسازه به جای تدریس بازی سازی !

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
همش سره کاریه برادر
کی میخواد بیاد تدریس کنه ؟ اگه توانایشو داشته باشه که خودش میره بازی میسازه به جای تدریس بازی سازی !
من اگه خودم یاد بگیرم و به سطحی برسم که بتونم اموزش بدم از این کار دریغ دمیکنم . خیلی ها هستن که بخوان تدریس کنن و همچنین بازی سازی کنن چون بازی سازی همش بر پایه خلاقیته و خلاقیت هم توی جمع بدست میاد نه نک نفره پس دانشگاه یا دانشکده میتونه جای خوبی باشه

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
[h=2]انستیتو ملی بازی سازی[/h]میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، خیابان سلیمان خاطر، نبش کوچه گلزار، پلاک 98 تلفن 88305904 و 88305905

:| سرچ می کردین پیدا می شد :|:d

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
من اگه خودم یاد بگیرم و به سطحی برسم که بتونم اموزش بدم از این کار دریغ دمیکنم . خیلی ها هستن که بخوان تدریس کنن و همچنین بازی سازی کنن چون بازی سازی همش بر پایه خلاقیته و خلاقیت هم توی جمع بدست میاد نه نک نفره پس دانشگاه یا دانشکده میتونه جای خوبی باشه

حدودا 50 سال پیش , کسی میخواست دکتر توانایی بشه , غیر از اینکه بره خارج از کشور تحصیل کنه هیچ راهی نداشت . چون میگفتن اون زمان علم پزشکی توی ایران در حد و اندازه ای نبود که بخواد کفاف درمون همه مشکلات و مریضی ها رو بده . بازی سازی هم فک میکنم قضیه ش همینه . شما اگه بخوای تو ایران تو همین رشته به یه جای به خصوصی برسی باید کسی رو پیدا کنی که تجربه تحصیل تو خارج از کشور رو داشته باشه .

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
حدودا 50 سال پیش , کسی میخواست دکتر توانایی بشه , غیر از اینکه بره خارج از کشور تحصیل کنه هیچ راهی نداشت . چون میگفتن اون زمان علم پزشکی توی ایران در حد و اندازه ای نبود که بخواد کفاف درمون همه مشکلات و مریضی ها رو بده . بازی سازی هم فک میکنم قضیه ش همینه . شما اگه بخوای تو ایران تو همین رشته به یه جای به خصوصی برسی باید کسی رو پیدا کنی که تجربه تحصیل تو خارج از کشور رو داشته باشه .

اون موقع دنیای فناوری اطلاعات نبود! ولی الان هست حتی اگه بتونی بیس کار رو در درشته خودت هم یاد بگیری سایت ها مقاله ها و ویدیو های اموزشی زیادی توی همین نت پیدا میشه

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
اون موقع دنیای فناوری اطلاعات نبود! ولی الان هست حتی اگه بتونی بیس کار رو در درشته خودت هم یاد بگیری سایت ها مقاله ها و ویدیو های اموزشی زیادی توی همین نت پیدا میشه

اول اینکه به نظر من بدون اینکه یه استاد بالاسرش باشه که راش بندازه جایگاهش رو از لحاظ تخصصی نمیتونه بالاببره .
و فرضا حرف شما قبول . امکانات و سرمایه ساخت یه بازی AAA هم اینجا پیدا میشه ؟ :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید چه نیازی هست که حتما فعلا بازی AAA ساخته بشه فعلا ؟

بنده امید دارم که در ایندهنسبتا نزدیک ایران به این جایگاه میرسه که بتونه AAA هم منتشر کنه

فکر نکنم rovio با ساخت بازی AAA تونسته باشه بازی پرفروش بسازه ؟

ببخشید اون آدرس فکر کنم برای مرکز رشد (انستیتو بازیسازی هم هست) باشه و آدرس دانشگاه مربوطه فرق داره فکر کنم

اگر اشتباه میکنم بگید ممنون میشم

باتشکر

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
ببخشید چه نیازی هست که حتما فعلا بازی AAA ساخته بشه فعلا ؟

بنده امید دارم که در ایندهنسبتا نزدیک ایران به این جایگاه میرسه که بتونه AAA هم منتشر کنه

فکر نکنم rovio با ساخت بازی AAA تونسته باشه بازی پرفروش بسازه ؟

در مورد نیاز حرف نمیزنم
در مورد تونستن یا نتونستن هست .
الان برداشتن دوبله ترکی گذاشتن رو angry B . از اونور صدای بهنوش بختیاری گزارش فوتبال PES میکنن . نمی دونم چطور تو همچین جامعه که اصن به این نوع کارا مجوز میدن امید دارین بازی َaaa ساخته بشه .
باید امیدوار بود کسایی از rovio الگو بگیرن که حداقل در اون زمینه و در اون حد اندازه رشد کنن . AAA پیشکش .

Black.Fox

کاربر سایت
Dec 27, 2011
8
سلام..اگه مااینقدر کارمون بد بود بازی های ماروبه عنوان بهترین بازی انتخاب نمیکردن..حالااینابه کنارکسی که میخواد قدمی برداره بهونه نمیاره که استاد بده یا درس بده...بگذریم........!من توی مجله بازی رایانه یه سری اطلاعات راجع به دانشگاه بازیسازی پیدا کردم که راجع به همه چیز توضیح داده بود..از جمله این که این رشته توی دانگاه های علمی کابردی اردبیل,مازندران,قم و خراسانتدریس میشه که باید بعداز تایید مدرک دیپلم چندواحدجبرانی وبگذرونیم.اگه بخواین همه شو با جزییات براتون مینویسم...بعله!!

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
سلام..اگه مااینقدر کارمون بد بود بازی های ماروبه عنوان بهترین بازی انتخاب نمیکردن..حالااینابه کنارکسی که میخواد قدمی برداره بهونه نمیاره که استاد بده یا درس بده...بگذریم........!من توی مجله بازی رایانه یه سری اطلاعات راجع به دانشگاه بازیسازی پیدا کردم که راجع به همه چیز توضیح داده بود..از جمله این که این رشته توی دانگاه های علمی کابردی اردبیل,مازندران,قم و خراسانتدریس میشه که باید بعداز تایید مدرک دیپلم چندواحدجبرانی وبگذرونیم.اگه بخواین همه شو با جزییات براتون مینویسم...بعله!!
بنویسی که لایک داری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر