بازی زیبای انلاین Planet Side2

سلام به دوستان خوب بازی سنتر چند صد سالی بود سر نزده بودم . ( چه قدر عوض شده :-o;;))

خب بریم سراغ اصل مطلب . میخواستم بازی زیبای انلاین planet side 2 رو معرفی کنم بهتون که بازی کاملا free to play هست و در جدول بازی های Shooter online free در سال 2012 اول است . که این یکی از نکات مثبت این بازی محسوب میشه . بازی به طور وحشتناک open world هست .بازی به طور کلا خر تو خر هست >:)

images

بازی در تصاویر نشون میده که بازی به طور وحشتناک فضایی هست ولی اینطور نیست . اره فضایی هست ولی نه اونقدر که بازی رو مسخره کنه .

داستان بازی :

بازی 3 تا گروه (faction ) داره که هر کدوم یه چیزی دارند . مثلا قرمز ها لباس ها و ماشین های متفاوتی دارند ولی در عوض ابی ها اسلحه و بنفش ها ........
images
نمونش :D
در بازی کلی وسایل نقلیه وجود داره مانند نفر بر - تانک - جیپ و ....... و هواپیما های نفر بر بزرگ جت های کوچک و هلی کوپتر های پیشرفته در بازی روزو شب وجود داره که خیلی طبیعی هست ( البته الان هر بازی داره ولی کلا )
این بازی به پلیر اجازه میده که همه چیرش رو خودش انتخاب کنه . مانند رنگ لباس - attachment های اسلحه و ماشین ها . در بازی کار تیمی حرف اول رو میزنه . در بازی هر تیم یک arena یا base دارن که یه shield دورش هست و فرودگاه داره که پلیر ها میتونن در انجا بدون هیچ خطری بچرخن .
بازی . اصلا پیچیده نیست و pay 2 win نیست .
class ها
medic
enginner
max
heavy assualt
infiltrator
light assualt

سازندگان : DEV:SOE

PUBLISHER :SONY ONLINE ENTERTAIMENT

بریم سراغ اصل مطلب . بازی و حجم ان . نسبت به بازی های هم سبک خودش حجمش خیلی زیاده ولی می ارزه . لانچر بازی به طور وحشتناک از کل سرعت بهره میبره و کاری میکنه که با نت 500 کیلو بات بازی را در 3 ساعت دانلود کنید .
بازی را تحت استیم هم میتونید دانلود کنید ولی استیم برای دانلود اپدیت های بازی به لانچر خود بازی متصل میشه .
حجم بازی 9 گیگ هست و با اپدیتهاش میشه 13 گیگ .
که با سرعت 500 کیلو بات بازی رو تو 1 شب تا صبح میتونید بگیرید .

سیستم مورد نیاز بازی چیز زیادی نیست :
pc.png
Planetside 2 system requirements:
RAM: 4 | HDD: 15 GB Free
CPU: Intel Core 2 Duo E6850 / AMD Phenom II X2
Graphics Card: nVidia GeForce 8600 series / AMD or ATI 4850 series

بازی از لحاظ پینگ برای نت مخابرات من که تهرانم هیچ میشکلی نداشت . پینگم با سرور بازی 100 بود .

بازی 5 تا یا 6 تا سرور داره که راستیتش خودم تست نکردم پینگ هیچکدومو تست نکردم ولی به محظ اینکه اپدیت تموم شه میرم و تست میکنم .
درباره ی اسلحه ها و اینا که عکس بزارم . خیلی تنوع اسلحه نداره ولی تا دلت بخواد ماشین و وسیله ی نقلیه داره .

لینک دانلود لانچر : https://launch.soe.com/installer/PS2_setup.exe

اینم عکس از فکشن ها
declare-your-allegiance.jpg

دوستان اگر دانلود کردید خواهشا بزارید برای فروش چون خیلی از بچه ها میخوان بازی رو بخرن از جمله خودم . برای به فروش گزاشتن به خودم پ.خ بدید تا بزارم تو تاپیک .

USERs
xjoojex

دوستان تاپیک اپدیت میشه و برای اضافه کردن اسم خود به من پ.خ بدید . مرسی فعلا
[video=http://www.aparat.com/v/GyP8T[/video]

آخرین ویرایش:

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
راستش برای خود من لانچرش ارور میده .
unable-to-download-socketerror-unreachable-no-data-11004.90398/
این ارور رو میده . راه حلشم نمیدونم اگه میشه کمکم کنید .

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
گیم پلیش خدایی قشنگه . شبیه battlefield ولی شلوغ تر و با امکانات بیشتر . خیلی باحاله
تاپیک اپدیت شد و گیم پلی اضافه شد .

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من پریروز شروع کردم به دانلود (نخواستم تاپیک جدید ایجاد کنم)

بازی قشنگیه یکم سنگینه ولی خب پینگ معمولا 200 اینا هست که راحت بازی روون میشه، تو جاهای خیلی شلوغ که مثلا 100vs100 با تانک و Air Support و اینا هستش پینگ به 500 اینام میرسه که باز زیاد مشکل نیست، بالای 1000 اوضاع خیت میشه :D

51((

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
من پریروز شروع کردم به دانلود (نخواستم تاپیک جدید ایجاد کنم)

بازی قشنگیه یکم سنگینه ولی خب پینگ معمولا 200 اینا هست که راحت بازی روون میشه، تو جاهای خیلی شلوغ که مثلا 100vs100 با تانک و Air Support و اینا هستش پینگ به 500 اینام میرسه که باز زیاد مشکل نیست، بالای 1000 اوضاع خیت میشه :D

51((

100 نفر در برابر 100 نفر؟؟؟حجم زیاد میخوره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر