بهترین FPS سال 2013 از دیدگاه اعضای بازی سنتر

بهترین FPS سال 2013

• مجموع رای دهنده‌ها
    207

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
سلام، مثل سال گذشته امسال نیز تعداد زیادی بازی عرضه شدند که در این بین ژانر محبوب FPS نیز دارای عناوین متعدد و زیبایی بود که امسال نیز گیمران را دوباره در فضای زیبای این بازی ها غرق کردند. سال 2013 شاهد عناوین عظیمی همچون نسخه ی جدید بازی های Bioshock ، Metro و... بودیم که هر کدام زیبایی ها و چالش های خود را به کاربران نشان دادن.
به مانند سال گذشته تاپیکی ایجاد کردم تا کاربران سایت بازی سنتر بهترین عنوان امسال در این ژانر از دیدگاه خودشون رو بیان کنن. عناوینی که بهترین آثار این ژانر در یک سال گذشته بودن رو در پایین مشاهده میکنید:

gossip_20130124111008930577.jpg

Bioshock Infinite
سازنده : Irrational Games
ناشر : 2K Games

1363375327-bf4-art.jpg

Battlefield 4
سازنده: Dice
ناشر : Electronic Arts

cod.jpg

Call of Duty : Ghosts
سازنده: Infinity Ward
ناشر : Activision

news_20121209093009067399.jpg

Crysis 3
سازنده : Crytek Frankfurt , Crytek UK
ناشر : Electronic Arts

1370304669864.jpg

Metro Last Light
سازنده : 4A Games
ناشر : Deep Silver

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
اینم سواله؟ :D معلومه Bioshock infinite :D

اگه هر بازیی توی بخش بهترین FPS در VGA غیر از بایوشاک بشه رسما دیگه به عقل اینا شک میکنم :D

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
من خیلی از بایوشاک اینفینیت خوشم نیومد. نمیدونم چرا. همه هی میگن خیلی بازی باحالی هستش ولی من اصلا نتونم ازش لذت ببرم. ( حتی به زور!:d ) از داستانش هم یه کلمه هم نفهمیدم.
پس با کمال شرمندگی bf4.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
جالبه که metro اینقدر رای کم آورده، حالا BI رو که باید کلا فاکتور گرفت، چون بهترین شوتر نسله ولی حیفتون نمیاد در حضور metro به بتلفیلد رای میدین؟!:d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
بهترین اول شخص بدون شک بایوشاک : بی کران!
گزینه ی دوم هم می تونه بین مترو و یا بتلفیلد 4 باشه!
البته هتوز کیلزون مونده :d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بتل فیلد و کال آو دیوتی که اصلا در حد و اندازه نیستن! وقتی قراره یه بازی بهترین fps باشه باید از همه نظر کامل باشه!بتل که سینگلش اصلا قابل تحمل نیست و این یه نقطه ضعف محسوب میشه و کال هم که عیان است!

کرایسیس هم باز سینگلش و داستانش رو بزغاله هم می تونست طراحی کنه از بس ابتدایی بود!

مترو و بایوشاک اما خوب بودن. مولتی نداشتن ضعف نیست! اگه مولتی بیاری و بعد گند بزنه این ضعفه! مثل بتل فیلد که سینگل نداشت، کسی اینو نقطه ضعف نمیدونست. اما حالا که سینگل آورد اگه بد باشه (که هست) این تبدیل میشه به نقطه ضعف.

بین مترو و بایوشاک، بایوشاک به نظرم بهتر بود به خاطر داستان و گیم پلی لذت بخش ترش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر