Playstation Plus | PS Vita

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
985
نام
محسن
بازی های این ماه برای ویتا8-|
Entwined
Geometry Wars 3: Dimensions Evolved
دوتا عنوان به درد نخور! رو استور امریکا هم که نیومده فعلا کی میزارن پس؟ با این همه کاربر و حقه اشتراک پلاس بیای 4 تا بازی ایندی بی سرو ته بزاری! اینهمه بازی!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
آقا یه سوال، من پلاسم چند وقته که تموم شده و تمدیدش نکردم،الان که تو لیست دانلودام نگاه می کنم اون بازی هایی که قبلا خریده بودم اصن نیستن! وقتی دوباره پلاس بگیرم بر می گردن؟!

مگه اینطوری نیست که هر چی بازی از پلاس دانلود کنی هر وقتی که عضویت داشته باشی می تونی دوباره دانلود و بازی کنی حتی اگه دیگه رو پلاس نباشن؟؟!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا یه سوال، من پلاسم چند وقته که تموم شده و تمدیدش نکردم،الان که تو لیست دانلودام نگاه می کنم اون بازی هایی که قبلا خریده بودم اصن نیستن! وقتی دوباره پلاس بگیرم بر می گردن؟!

مگه اینطوری نیست که هر چی بازی از پلاس دانلود کنی هر وقتی که عضویت داشته باشی می تونی دوباره دانلود و بازی کنی حتی اگه دیگه رو پلاس نباشن؟؟!
سلام
وقتی پلاس رو تمدید کردی همشون برمیگردند
نه این طور نیست داداش باید حتما پلاس داشته باشی تا بتوانی انها رو بازی کنی اگر پلاست تمام شد دیگه نمیتوانی انها رو بازی کنی

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
سلام
وقتی پلاس رو تمدید کردی همشون برمیگردند
نه این طور نیست داداش باید حتما پلاس داشته باشی تا بتوانی انها رو بازی کنی اگر پلاست تمام شد دیگه نمیتوانی انها رو بازی کنی

منم منظورم همین بود دیگه :d ممنون،دمت گرم:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر