کمک درباره ps2

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
درباره ps2 کمک میخواستم

چنتا سوال دارم

درباره اجرا بازیا توسط فلش و هارددیسک اکسترنال میخواستم بدونم چه هاردیو و فلشیو ساپورت میکنه؟

ps2 اسلیم آیا بازیا با هارد و فلش اجرا میکنه؟

درباره دوربین eyetoy چشممو خیلی گرفت خیلی باحاله

این دوربین قیمتش چنده؟

اگه ps2 آک خواستم بگیرم ps2 باندل تو بازار هست؟ یا ps2 که باندل eyetoy داشته باشه؟

چه مدل ps2 بگیرم بهتره؟

دنبال ps2 باندلم

چنتا بازی مخصوص eyetoy هست؟

غیر از بازیا که برای eyetoy هست بازیا دیگه هم از eyetoy ساپورت میکنن؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
درباره ps2 کمک میخواستم

چنتا سوال دارم

درباره اجرا بازیا توسط فلش و هارددیسک اکسترنال میخواستم بدونم چه هاردیو و فلشیو ساپورت میکنه؟

ps2 اسلیم آیا بازیا با هارد و فلش اجرا میکنه؟

درباره دوربین eyetoy چشممو خیلی گرفت خیلی باحاله

این دوربین قیمتش چنده؟

اگه ps2 آک خواستم بگیرم ps2 باندل تو بازار هست؟ یا ps2 که باندل eyetoy داشته باشه؟

چه مدل ps2 بگیرم بهتره؟

دنبال ps2 باندلم

چنتا بازی مخصوص eyetoy هست؟

غیر از بازیا که برای eyetoy هست بازیا دیگه هم از eyetoy ساپورت میکنن؟

درود بر شما. هنوز انتخاب نکردی دستگاه رو؟

اگه اسلیم بگیری که هارد ساپورت نمی کنه مگه اینگه هارد USB بگیری. در اون صورت هم مانند USB سرعت داره. (USB v1.1).

اگه دست دو میگری یه مدل بگیری که هارد داره بهتره.

اگرهم سرعت بالاتر از USB میخوای و اسلیم هم میخوای بگیری میتونی از شبکه LAN استفاده کنی. بازیا رو میریزی رو PC و با کابل شبکه کار میکنی. از هارد کندتر و از USB تندتر اجرا می کنه.

eyetoy هم من نمی دونم چنده ولی بازیهایی که ساپورت می کنه رو می تونی تو ویکی پدیا ببینی:
List of games compatible with EyeToy - Wikipedia, the free encyclopedia

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
درود بر شما. هنوز انتخاب نکردی دستگاه رو؟

اگه اسلیم بگیری که هارد ساپورت نمی کنه مگه اینگه هارد USB بگیری. در اون صورت هم مانند USB سرعت داره. (USB v1.1).

اگه دست دو میگری یه مدل بگیری که هارد داره بهتره.

اگرهم سرعت بالاتر از USB میخوای و اسلیم هم میخوای بگیری میتونی از شبکه LAN استفاده کنی. بازیا رو میریزی رو PC و با کابل شبکه کار میکنی. از هارد کندتر و از USB تندتر اجرا می کنه.

eyetoy هم من نمی دونم چنده ولی بازیهایی که ساپورت می کنه رو می تونی تو ویکی پدیا ببینی:
List of games compatible with EyeToy - Wikipedia, the free encyclopedia

درود . انتخاب کردم هم psp میخوام هم اگه ps2 اسلیم با هارددیسک اکسترنال یا فلش بازی اجرا کنه ps2 هم میخرم

پس اسلیم بازی با هارددیسک اکسترنال اجرا میکنه؟

بیشتر بازیا از این طریق اجرا میشه؟

نه آک میگیرم من هیچ دستگاهیو دست دوم نمیخرم

استفاده از شبکه هم جالبه دیگه هارد دیسک اکسترنال لازم نداره

چنتا کلیپ از eyetoy دیدم خوشم اومد

ps2 آک میخوام بخرم ps2 باندل تو بازار هست؟ یادمه وقتی پلی 2 خودمو فروختم یه بار رفتم پشت شهرداری یه پلی 2 دیدم که روش زده بود eyetoy داره با یه بازیش که البته اون زمان اصلا از نزدیک eyetoy ندیده بودم نمیدونستم چجوری کار میکنه

یادمه تنها مشکل من با ps2 این لنزش بود همش داغون میشد الان وقتی دیدم eyetoy خیلی جالبه و ps2 با هارد بازی اجرا میکنه میخوام بخرمش

این کلیپ از گیم پلی eyetoy ه خیلی جالبه

http://uplod.ir/9abzt7q6txye/eyetoy_ps2_review_youtube.m4v.htm

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
درود . انتخاب کردم هم psp میخوام هم اگه ps2 اسلیم با هارددیسک اکسترنال یا فلش بازی اجرا کنه ps2 هم میخرم

پس اسلیم بازی با هارددیسک اکسترنال اجرا میکنه؟

بیشتر بازیا از این طریق اجرا میشه؟

نه آک میگیرم من هیچ دستگاهیو دست دوم نمیخرم

استفاده از شبکه هم جالبه دیگه هارد دیسک اکسترنال لازم نداره

چنتا کلیپ از eyetoy دیدم خوشم اومد

ps2 آک میخوام بخرم ps2 باندل تو بازار هست؟ یادمه وقتی پلی 2 خودمو فروختم یه بار رفتم پشت شهرداری یه پلی 2 دیدم که روش زده بود eyetoy داره با یه بازیش که البته اون زمان اصلا از نزدیک eyetoy ندیده بودم نمیدونستم چجوری کار میکنه

یادمه تنها مشکل من با ps2 این لنزش بود همش داغون میشد الان وقتی دیدم eyetoy خیلی جالبه و ps2 با هارد بازی اجرا میکنه میخوام بخرمش

این کلیپ از گیم پلی eyetoy ه خیلی جالبه

دانلود eyetoy ps2 review youtube m4v

اکه هم PS2 بخرید هم PSP که دیگه خیلی بازی دارن جفتشون.

از هارد اکسترنال اگه کار کنه (نمی دونم ممکنه همه هاردها کار نکنن) میشه مانند روش فلش که سمترین سرعت رو داره.

آک بگیری دیگه هارد اینترنال نمیشه گذاشت ولی چون دست خودته دیگه مراقبت کنی سالها کار می کنه.

ایراد دشتگاههای آک سری SCPH-9000x اینه که نمی تونی از راه مموری بوت کنی باید یه سی دی باشه که برنامه های موردنیاز برای اجرا از USB یا شبکه رو بیاری. هر بار تنها چند ثانیه از لنز کار میکشی که ایرادی نداره.

من نمی دونم تو بازار چی گیر میاد. چند ماهی هست نرفتم سمت توپخونه و اون رو ها. فکر نمی کنم باندلی باشه. ۱۰ ماهه که PS2 از خط تولید خارج شده.سری های پایانی هم نباید باندل باشند. مگه اینکه یکی داشته و هنوز نفروخته باشه.

دیده بودم تو فرومهای خارجی چند تایی نوشته بودن کینکت ایده اش از eyetoy اومده.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اکه هم PS2 بخرید هم PSP که دیگه خیلی بازی دارن جفتشون.

از هارد اکسترنال اگه کار کنه (نمی دونم ممکنه همه هاردها کار نکنن) میشه مانند روش فلش که سمترین سرعت رو داره.

آک بگیری دیگه هارد اینترنال نمیشه گذاشت ولی چون دست خودته دیگه مراقبت کنی سالها کار می کنه.

ایراد دشتگاههای آک سری SCPH-9000x اینه که نمی تونی از راه مموری بوت کنی باید یه سی دی باشه که برنامه های موردنیاز برای اجرا از USB یا شبکه رو بیاری. هر بار تنها چند ثانیه از لنز کار میکشی که ایرادی نداره.

من نمی دونم تو بازار چی گیر میاد. چند ماهی هست نرفتم سمت توپخونه و اون رو ها. فکر نمی کنم باندلی باشه. ۱۰ ماهه که PS2 از خط تولید خارج شده.سری های پایانی هم نباید باندل باشند. مگه اینکه یکی داشته و هنوز نفروخته باشه.

دیده بودم تو فرومهای خارجی چند تایی نوشته بودن کینکت ایده اش از eyetoy اومده.

آره هر دوتاشون دریا بازین بخصوص ps2 که از نسل 6 تا الان براش بازی اومده

عیبی نداره هارد هم نشه با فلش اجرا میکنم

آک خریدن خیلی مزیتا داره دیگه کنسول عمری کار میکنه

پس سری SCPH-9000x که آخرین سری هستن با مموری اجرا نمیکنه بازم مشکلی نیست با سی دی بوت میشه خوب عالیه تازه با شبکه هم لجرا میشه اینم خوبه

قبلا که پلی 2 فت اومد هنوز کپی خور خوب براش نیومده بود بازی اوریج داشتم بعد که هک شد باهاش دنیایی داشتم بعد یه اسلیم گرفتم ولی فت بنظرم از اسلیم قویتر بود انقدر بازی میکردم که دستگاه داغون میشد دنیایی داشتم

میرم میگردم پیدا میکنم یادمه خیابون آزادی طرف میدون آزادی یه نمایندگی سونی دیده بودم که پلی 2 هم داشت برم ببینم مغازه اش هنوزم هست شاید باندل داشته باشه

آره وقتی دیدم تازه فهمیدم کینکت ایدشو از eyetoy گرفته چیز باحالیه من کارکردشو ندیده بودم وقتی دیدم خیلی خوشم اومد باحالیش اینه خودتو مستقیم نشون مییده میتونی تو بازی شرکت کنی

جالب اینجاست eyetoy یه بازی داره به اسم eyetoy:kinetic که 2005 اومده چقدر اسمش شبیه کینکت ایکس باکس 360 ه

EyeToy_Kinetic.jpg

در کل eyetoy ایده خیلی جالبیه من نمیدونم چرا سونی روش خیلی کار نکرد

من که خوشم اومد بخاطرش ps2 میخوام بگیرم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
eye toy چیزه جالبی بود من خودم هنوز دارمش یه بازی اوریج هم تو باندلش بود........

من خودم پلی 2 داشتم هم فت هم اسلیم خیلی باهاشون بازی کردم همش لنزشون داغون میشد بعد فروختم کنسولا نسل بعد خریدم ولی فقط دوربین eyetoy تو مغازه دیده بودم یعنی اصلا کارکردش نمیدونستم چیه و چجوریه

وقتی تو اینترنت طرز کارشو دیدم خیلی خوشم اومد خیلی باحاله خوشم اومد فقط حیف سونی زیاد روش کار نکرد . هم که پلی 2 دیگه با هارد و فلش و شبکه بازی اجرا میکنه میخوام باز یه پلی 2 آک با دوربین eyetoy بخرم

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
هیچ وقت eyetoy رو نتونستم تجربه کنم ولی تعداد بازیهای که واسش امد زیاد نبود
اگه خریدین بیاین در موردش نظر بدین

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر