Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
کاری نداشت فقط باید ایدی بتل نت داشته باشی و بعد هم مراحل را طی میکنی !
من که خودم دارم وقتی Singup میزنی میری تو اکانت میگه دوس داری کدوم یکی از بازی هارو Beta تجربه کنی من هم میزنم Heroes of the Storm ولی هیج اتفاقی نمیوفته

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
من که خودم دارم وقتی Singup میزنی میری تو اکانت میگه دوس داری کدوم یکی از بازی هارو Beta تجربه کنی من هم میزنم Heroes of the Storm ولی هیج اتفاقی نمیوفته
نباید چیزی بشه که،بازی هنوز بتاش شروع نشده که بخواد اتفاقی بیوفته.ثبت نامت تموم شده باید واسی که ایمیل بیاد برات تا تو بتا عضو بشی.چند ماه دیگه ان شاءا... .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خوب اسمت فعلا ثبت شده هنوز که بتا ریلیز نشده وقتی بشه بازی احتمالا تو اکانتت فعال میشه !

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
من ثبت نام کردم به قول معروف خواستم ادم خوبی باشم ایمیل بابام رو دادم ... بعدش الان باید با ایمیل و رمز اون وارد بشم ...... !!!! :|

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
به به... چه اسکرین شات هایی... چه کرده این آرتاس >:) البته فک کنم ایلیدان از همه قویتر باشه چون تو این اسکرین شات ها لولش از بقیه بیشتره. کاشکی یه اسکرین شات هم از سیلواناس بیاد

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
به به... چه اسکرین شات هایی... چه کرده این آرتاس >:) البته فک کنم ایلیدان از همه قویتر باشه چون تو این اسکرین شات ها لولش از بقیه بیشتره. کاشکی یه اسکرین شات هم از سیلواناس بیاد
همه هیرو ها در یه سطح ان :d
وارکرافت اینا که نیست MOBA ـه مثل DotA

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دقیقا
یه خبر خوب دیگه که برخلاف Moba های دیگه Every man for himself نیستش! یعنی Teamlevel هست. پس یعنی ساپورت و اینام به راحتی لول میگیرند و یه جورایی لول همه با تیم لول Scale میشه. توضیح بیشتری در موردش فعلا نیست.
ولی گفتن تمام سعیشون رو برای بالانس کردن میکنند.

همچنین دیگه چیزی به اسم فارم وجود نداره!

همچنین گفته شده که برخلاف LoL و سایر Moba ها اینطور نیست که یه نفر Overfed شه و بتونه تیمش رو کری کنه، همه چیز به Teamwork و Support کردن همدیگه مربوط میشه نه به Overfed شدن!

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
می شه یکی از دوستان لطف کنه به من بگه
Moba چه سبکیه؟؟؟ چه جوریه؟؟
یه چی مثه LoL و DoTA البته اگه بازی کرده باشی، اگه هم نه که یه چی مثه مپ هیرویی های وارکرفت مثه Dday و Dota اگه اینا هم بازی نکردی دیگه خودت برو از اینجا بخون :d

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
[h=2]Impressions: Heroes Of The Storm Steals BlizzCon[/h]
چند تا نکته که از مقاله بالا جالب بود رو مبزارم.
1.There’s still lanes and leveling and relatively complex heroes.هنوز لین و لولینگ وجود داره.
Matches are quick.بازیها سریع هستند.نوشته که تو 20 دقیقه بازیشون تموم شده.حالا نگفته که محدودیت زمانی داره یا نه.
Maps are small and tight.نقشه کوچک و تنگ هستند.
jungling is so direct as to nearly be non-existent. جانگلینگ خیلی سرراست و مثل اینکه اصلا سیستم جانگلنیگ وجود نداره.
items have been replaced by character-specific skill choices every couple level-ups. (You don’t have to go back to base to pick them either. That part is utterly marvelous.) ایتم ها با اسکیل کاراکتر جایگزین شده.هر دو تا لول اپ که میشین می تونید اسکیل برای هیروتون انتخاب کنید. (لازمم نیست به بیس برگردید تا بتونید اونها رو بردارید.این خیلی عالیه)

با دو تا هیرو هم تو بلیزکان بازی کرده که تو مقاله نوشته .یکی Nova هست.یکی هم Abathur.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر