PlayStation Plus

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
Cod mw remaster رایگان شده :D
دو قسمت دانلود داره مولتی و تک نفره، زدم مولتی را 22 گیگ اول کار نشون داد در کل 74 گيگ هست،یعنی این دانلود بشه میشه آنلاین بازی کرد ?

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
Cod mw remaster رایگان شده :D
دو قسمت دانلود داره مولتی و تک نفره، زدم مولتی را 22 گیگ اول کار نشون داد در کل 74 گيگ هست،یعنی این دانلود بشه میشه آنلاین بازی کرد ?
متاسفانه اولش میپرسه کدوم داونلود شه بعد که میزی تو بازی میگه نمیشه و باید کامل بازی داونلود شه!!!

• Like
Reactions: live is life

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
درسته :( 75 گیگ باید دان کرد :|
همین کار رو کردم
البته افلاینش رو چون قبلا بازی کردم ارزش نداره
اما انلاینش رو راحت با ایرانیا و گاهی خارجیا با مودم ۴ جی ای سل و بقیه میشه بازی کردو به راحتی ارجا میشه
اگه واسه انلاین میخوایی
عالیه و زودم مچ پیدا میکنه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
همین کار رو کردم
البته افلاینش رو چون قبلا بازی کردم ارزش نداره
اما انلاینش رو راحت با ایرانیا و گاهی خارجیا با مودم ۴ جی ای سل و بقیه میشه بازی کردو به راحتی ارجا میشه
اگه واسه انلاین میخوایی
عالیه و زودم مچ پیدا میکنه
آره انلاينش خوبه :D حالا کو تا دانلود بشه :-<

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
من بیشتر با مولتی cod هاي قدیمی حال میکنم :D :x
من اولین مولتی که بازی کردم mw2 بود ولی شماره یکش واقعا قدیمیه از نحوه حرکت بگیر تا پرک هایی که میتونی استفاده کنی از همه بدتر هم گرفتن helicopter فقط با 7 کیله
هر چی اسلحه جدید هم هست پشت supply drop قفل شده

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
منم مولتر پلیرش رو دیورز امتحان کردم یادش بخیر این بازی واقعا تنها چیزی بود که هرگز براش گیمنت رفتم :D با آنلاین های مدرن نمیشه مقایسش کرد ولی برای خودش خیلی فانه اگه با نوستالژی بازیش کنی!
کمپین بازی هم عالی ریمیک شده و مدلینگ ها همه به روز شدن ولی به ورژن اصلی خیلی وفادار بودن، درکل از چیزی که فکر میکردم آورالش بهتر بود، به مرحله ی معروف death from above رسیدم اومدم بیرون :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
دوستان ریجن استور اکانت رو میشه عوض کرد؟ الان مثلا هیتمن واسه ریجن انگلیس واسه پلاس فری شده ریجن من امریکا هست
بازیهایی که برای پلاس فری میشن توی جفت ریجنا یکین. الان برا آمریکام هیتمن فریه. البته فک کنم ماه پیش فری بود. بازیایه مارچ کال آف ریمستر و ویتنسن.

• Like
Reactions: sam.fisher

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خوشم میاد بازی PS3 و ویتا رو حذف کردن، جاش کوفت هم اضافه نکردن:D
بازی های این ماه هم...موندم از کجا پیدا کردن:-"

• Like