PlayStation Plus

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
655
بله اطمینان دارم بهشون هم مغازه دارن هم چند باری خرید کردم ازشون.مرسی از شما.اگه اینجوریه پس چرا همه ایکارو نمیکنن و انقدر هزینه
برای پلاس میدن؟
چون کسی نیس که بشه بهش اعتماد کرد. بودن عزیزانی که از فروشنده های معتبر خرید کردن و بن شدن چون فروشنده طمع کرده اکانت رو به دو سه نفر فروخته یا گیفت هکی زده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: orbis

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
من هیچکدومشونو تابحال ندیده بودم!!! چی هستن اینا؟ کسی اطلاعی نداره؟
Steep رو بتاش رو من زدم، ای بدک نیست، ساخته یوبی سافت هم هست، اگر یک کار ورزشی و مسابقه ای متفاوت میخوای، یه امتحانی بزن:D

اون زمان که بتاش رو زدم گفتم اگر برای پلاس دادن شاید رفتم سراغش....هممم...وقت بشه شاید رفتم سراغش:-"

dortyyy

کاربر سایت
Dec 20, 2018
58
نام
رضا
دوستان 3 تا سوال داشتم:
1- بازیهای رایگان این ماه پلاس کدومش خوبه و ارزش بازی کردن داره؟ اگر اطلاعی از بازی ها دارید ممنون میشم بگید.
2- اگر قبل از پایان ماه بازیهای رایگان پلاس رو به لایبرری اضافه کنیم، آیا امکانش هست که بعد از پایان ماه دانلودش کرد یا حتما باید دانلود قبل از پایان ماه تموم بشه؟
3- به نظرم دانلود مستقیم بازی از استور سونی کمی کند پیش میره، آیا راه ساده ای برای دانلود سریعتر وجود داره؟

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
paypal باید با کردیت کارت ورفای بشه نمیشه!ای پی ایرانم مشخص بشه باز اکانتت بن میشه
یه آموزش تو یوتیوب دیدم یه اکانت پی پال ساختم.الان اکانت ساخته شده البته با آی پی غیر از ایران ساختم.الان وصلش کنم به اکانتم مشکلی پیش میاد؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
655
دوستان 3 تا سوال داشتم:
1- بازیهای رایگان این ماه پلاس کدومش خوبه و ارزش بازی کردن داره؟ اگر اطلاعی از بازی ها دارید ممنون میشم بگید.
2- اگر قبل از پایان ماه بازیهای رایگان پلاس رو به لایبرری اضافه کنیم، آیا امکانش هست که بعد از پایان ماه دانلودش کرد یا حتما باید دانلود قبل از پایان ماه تموم بشه؟
3- به نظرم دانلود مستقیم بازی از استور سونی کمی کند پیش میره، آیا راه ساده ای برای دانلود سریعتر وجود داره؟
1 - اگه ورزشی و اسکی و اینجور چیزا علاقه داری Steep خوبه
2 - هروقت دانلود کنی هیچ مشکلی نداره. ولی حتما به لایبرری اضافه کن
3 - با استفاده از نرم افزار PSX Download Helper میتونی خیلی سریع تر دیتا رو بریزی روی کنسول. آموزشش تو انجمن هست.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من دنبال شریک برا پلاس هستم شریک قبلیم منصرف شده از تمدید برا امسال
نکته ای هست پلاس باید برا اکانت شریک فعال بشه و روی دستگاه من اکتیو بشه چون اکانتم برا انگلیس هست

و

dortyyy

کاربر سایت
Dec 20, 2018
58
نام
رضا
1- بچه ها کسی میدونه بازی های این ماه پلاس کدومش خوبه؟
2- کسی میدونه کدوم قسمت onrush برای انلاین بازی کردنه؟؟ به خدا من زبانم خوبه ولی تو منوی این بازی گیج میشم اینقدر بد هست به نظر من

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
1- بچه ها کسی میدونه بازی های این ماه پلاس کدومش خوبه؟
2- کسی میدونه کدوم قسمت onrush برای انلاین بازی کردنه؟؟ به خدا من زبانم خوبه ولی تو منوی این بازی گیج میشم اینقدر بد هست به نظر من
قسمت ranked مال آنلاینه و شدیدا فانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر