Condemned : Criminal Origins

من تعجبم چرا کسی برای این بازی تاپیک نزده بود ، دیگه گفتم من افتتاحش کنم با اجازه

این بازیا نصب کردم ، به نظر من یه سرو گردن گرافیکش از F.e.a.r بالاتره ؟!!!!!!!!!
واقعا حیرت زده شدم از دیدن این بازی
ولی یک مقداری از F.e.a.r سنگینتر اجرا میشه ولی به نظر من خیلی خوش اجرا هستش
امین با این سیستم میتونی راحت بازی را اجرا کنی ولی به شرطی که تنظیماتت را یکمی بیاری پایین من با این سیستمی که دارم در حالت Auto Detect
گذاشتش روی 460 در 640 ولی خوب خیلی عجیبه Vc در حالت On بودش !!! ولی من Vc را Off کردم و گذاشتم روی 600 در 800 ( Monitor من 15 اینچ هستش برای همین 600 در 800 برای من مثل 1024 هستش )
یه نکته ی جالب این بود که مثل F.e.a.r یه گزینه ی Softshadow داشت که من هنوز فعالش نکردم تموم تنظیمات من در حالت Max هستش ولی خوب زمانی که من این بازی را در حالت 600 در 800 بازی میکنم همون مقدار فریم را دارم که توی بازیه F.e.a.r در حالت 1024 دارم پس اینا مطمین باشید که از بازیه F.e.a.r کمی سنگین تر اجرا میشه ولی گرافیکش واقعا خیره کننده تر از F.e.a.r هستش

بازی از لحاظ Game Play مشکل داره مخصوصا در اوایل کار
البته شاید نشه گفت که مشکل ، چون کنترل بازی کلا با بازی هایی که قبلا بازی کردیم متفاوت هستش
و تا بیاد دست عادت کنه بهش کمی طول میکش
هوش مصنوعی در بالاترین سطحی که وجود داشته هستش !!!باید خودتون بازی کنید تا ببینید ، یه تشابح دیگه ای که با F.e.a.r داره اینه که شما قبل از اینکه با دشمنان مواجه بشید صدای اونا را میشنوید حالا ممکنه صدای سلفه کردن باشه ( واقعا جالب ...) یا ریخت و پاش کردنهای روانی کننده یا صدای دویدن های دیوانه وار
کلا بازی یک مقداری آدما روانی میکنه !! روی اعصاب من که خیلی تاثیر گذاشت
دلیلشم شاید این باشه که 95% در گیری ها از نزدیک هستش و دیگه فرصت اینا ندارید که از فاصله ی دور با اصلحه دشمنا را هدف قرار بدید
یک مورد جالب دیگه که در بازی های Fps خیلی به ندرت پیش میاد اینه که شخصیتی که شما باهاش بازی میکنید در طول بازی ممکنه خیلی پیش بیاد که صحبت کنه
طوری که کاملا احساس میکنید این کلمات از طرف اول شخص داره گفته میشه
از لحاظ صدا خیلی مشکل داشته ، البته شاید سیستم من تنظیم نبوده یا ....
مثلا در یک صحنه ممکنه که یک سری کلاغ از پشت شیشه به سمت شما حمله ور بشند ولی هیچگونه صدایی شنیده نمیشه و فقط ما تصویر داریم !!!
بازم میگم شاید این مشکل فقط برای من بوده
در کل بازیه واقعا زیباییه ، به همراه گرافیک خیره کننده ...
ولی اگر خدایی نکرده مثل من مشکل عصبی دارید اصلا طرف این بازی نرید ... از من گفتن بود

تنها چیزی که بازی از نبودش رنج میبره GAME PLAY هستش که البته به نظر من به راحتی میشه نادیده گرفتش
کلام آخر این که بازی فوق العادست

آخرین ویرایش:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
نوشته شده توسط ehsan_62:
از این بحث های بیهوده که بگذریم بازیا تمومش کردم ، فوق العاده بود ، توپ بود . .... بود
مشکل صدا م هم حل شد ، زمانی که توی تنظیمات گرافیکی دستکاری میکنم صدا ناهماهنگ میشه ، و باید از نو بازی را اجرا کنم

ehsan عزیز
این مرحله رو رفتی .باید کجا برم؟؟بالا توضیح دادم کجا هستم ومشکلم چیه.ضمنا چقدر از بازی مونده فکر کنم اخراش باشه.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
نوشته شده توسط tv47:
سلام به دوستان بازی Condemned
توی این مرحله موندم :داخل یک ساختمان هستم که خرابه شده سه طبقه داره همکف-اول وزیرزمینی ترسناک-اطراف این عمارت محوطه بازه ظاهرا یک باغه که از پنجرهها معلومه هوا هم تاریکه .اول این مرحله هم با یک ماشین میاییم ایجا.داخل عمارت باید با اون وسیله که نور ابی داره چهار ردیف خط رو تعقیب کنیم تا به یک پیام برسیم واز اون عکس بگیریم .این خطها روی دیوارها-زمین وسقف ادامه داره تا به پیام برسیم من سه پیام رو پیدا کردم :1-داخل کمد 2-داخل گاز 3-توی سینک ظرفشوئی- درادامه نمیدونم چیکار کنم دیگه پیامی پیدا نکردم اگه چیزی باید پیدا کنم لطفا بهم بگید ..ممنون
طبقه پايين اونجايی که کمد آينه هست رو رفتی؟
اونجاييم که کمد از بالا میيوفته پايين
بايد بری بقله کمد و هولش بدی بره کنار ( طبقه همکف رو میگم ) بد بری طبقه 2
ديگه بقيش تابلو

بعد از اتمام اون مرحله يک مرحله ديگه باقی ميمونه..
بازيش بسيار قشنگو جذاب بود

آخرین ویرایش:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
نوشته شده توسط allworld:
طبقه پايين اونجايی که کمد آينه هست رو رفتی؟
اونجاييم که کمد از بالا میيوفته پايين
بايد بری بقله کمد و هولش بدی بره کنار ( طبقه همکف رو میگم ) بد بری طبقه 2
ديگه بقيش تابلو

بعد از اتمام اون مرحله يک مرحله ديگه باقی ميمونه..
بازيش بسيار قشنگو جذاب بود

allworld عزیز ممنون از راهنماییت مشکلم این بود که طبقه دوم رو ندیده بودم باید ابتدا در طبقه همکف کارها انجام میشد بعد طبقه دوم میرفتم به هر حال تمام شد واقعا فوق العادده بود -متشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر