Condemned : Criminal Origins

من تعجبم چرا کسی برای این بازی تاپیک نزده بود ، دیگه گفتم من افتتاحش کنم با اجازه

این بازیا نصب کردم ، به نظر من یه سرو گردن گرافیکش از F.e.a.r بالاتره ؟!!!!!!!!!
واقعا حیرت زده شدم از دیدن این بازی
ولی یک مقداری از F.e.a.r سنگینتر اجرا میشه ولی به نظر من خیلی خوش اجرا هستش
امین با این سیستم میتونی راحت بازی را اجرا کنی ولی به شرطی که تنظیماتت را یکمی بیاری پایین من با این سیستمی که دارم در حالت Auto Detect
گذاشتش روی 460 در 640 ولی خوب خیلی عجیبه Vc در حالت On بودش !!! ولی من Vc را Off کردم و گذاشتم روی 600 در 800 ( Monitor من 15 اینچ هستش برای همین 600 در 800 برای من مثل 1024 هستش )
یه نکته ی جالب این بود که مثل F.e.a.r یه گزینه ی Softshadow داشت که من هنوز فعالش نکردم تموم تنظیمات من در حالت Max هستش ولی خوب زمانی که من این بازی را در حالت 600 در 800 بازی میکنم همون مقدار فریم را دارم که توی بازیه F.e.a.r در حالت 1024 دارم پس اینا مطمین باشید که از بازیه F.e.a.r کمی سنگین تر اجرا میشه ولی گرافیکش واقعا خیره کننده تر از F.e.a.r هستش

بازی از لحاظ Game Play مشکل داره مخصوصا در اوایل کار
البته شاید نشه گفت که مشکل ، چون کنترل بازی کلا با بازی هایی که قبلا بازی کردیم متفاوت هستش
و تا بیاد دست عادت کنه بهش کمی طول میکش
هوش مصنوعی در بالاترین سطحی که وجود داشته هستش !!!باید خودتون بازی کنید تا ببینید ، یه تشابح دیگه ای که با F.e.a.r داره اینه که شما قبل از اینکه با دشمنان مواجه بشید صدای اونا را میشنوید حالا ممکنه صدای سلفه کردن باشه ( واقعا جالب ...) یا ریخت و پاش کردنهای روانی کننده یا صدای دویدن های دیوانه وار
کلا بازی یک مقداری آدما روانی میکنه !! روی اعصاب من که خیلی تاثیر گذاشت
دلیلشم شاید این باشه که 95% در گیری ها از نزدیک هستش و دیگه فرصت اینا ندارید که از فاصله ی دور با اصلحه دشمنا را هدف قرار بدید
یک مورد جالب دیگه که در بازی های Fps خیلی به ندرت پیش میاد اینه که شخصیتی که شما باهاش بازی میکنید در طول بازی ممکنه خیلی پیش بیاد که صحبت کنه
طوری که کاملا احساس میکنید این کلمات از طرف اول شخص داره گفته میشه
از لحاظ صدا خیلی مشکل داشته ، البته شاید سیستم من تنظیم نبوده یا ....
مثلا در یک صحنه ممکنه که یک سری کلاغ از پشت شیشه به سمت شما حمله ور بشند ولی هیچگونه صدایی شنیده نمیشه و فقط ما تصویر داریم !!!
بازم میگم شاید این مشکل فقط برای من بوده
در کل بازیه واقعا زیباییه ، به همراه گرافیک خیره کننده ...
ولی اگر خدایی نکرده مثل من مشکل عصبی دارید اصلا طرف این بازی نرید ... از من گفتن بود

تنها چیزی که بازی از نبودش رنج میبره GAME PLAY هستش که البته به نظر من به راحتی میشه نادیده گرفتش
کلام آخر این که بازی فوق العادست

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط mehrdad_:
من تو این باز گیر کردم اگه کسی میدونه کمک کنه اونجای گیر کردم که با بیل باید درو باز کنی بد بری تو ایستگاه قطار بد یه در هست که با یه میله مخصوص باز میشه ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم آیا قبلش باید کاری کنم ؟؟
آگه یادم باشه فکر کنم اول باید با اون دوربین نمیدونم اسمش چی بود شبیح دوربین بود که کلید t رو میزدی باید بگردی دنبال یه سطل آشغال یه چند تا عکس بود که باید عکس ازش بگیری
بعد یکی از این دشمنها میاد دست اون باید باشه میکشیش اون میله رو بر میداری

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اي بابا چند بار برات توضيح بدم ! ورتيكال سينك براي زير 60 فريم چه روشن باشه چه خاموش تفاوتي تو تعداد فريم ها ايجاد نميكنه. حالا هي اطلاع رساني غلط بكن.
من فکر میکنم شما داری اطلاع رسانی غلط میکنی البته فکر که نه مطمینم
پس اینا بدون که با فعال کردنش تصویرت از اون حالت نرمی در میاد
زمانی فعال میکنند که کمترین فریم 60 باشه ... OK ؟
البته توی بعضی بازی ها خودش تنظیم شده که بالا 30 فریم نره اونم موردش فرق میکنه
من فکر میکنم تو VS را فقط به محدود کردن به 60 فریم میشناسی
با فعال کردنش در واقع کارت گرافیک وظیفه داره که فریم ها را به صورت عمودی و یک پارچه رندر کنه همین باعث میشه که مقداری از سرعت و قدرت کارت گرفته بشه و حتی روی فریم پایین هم تاثیر بزار این هستش و چیزه دیگه اینکه روی ماندگاری و ثبات فریم هم تاثیر میزاره ... بازم OK؟

در آخر هم با این فلسفه که شما میگید از این به بعد دوستان اگر بیشترین فریمی که داشتند 50 بود دیگه VS را فعال کنید چون به قول این دوستمون فرقی به حال زیره 60 فریم نمیکنه ؟!!!
حالا هي اطلاع رساني غلط بكن
اینم یه توهین بی مورد و بی دلیل میدونم .
یکمی طول میکشه تا آدم اطرافیانشا بشناسه ...!

Vertical Sync = Off

Vertical Sync = On

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
از این بحث های بیهوده که بگذریم بازیا تمومش کردم ، فوق العاده بود ، توپ بود . .... بود
مشکل صدا م هم حل شد ، زمانی که توی تنظیمات گرافیکی دستکاری میکنم صدا ناهماهنگ میشه ، و باید از نو بازی را اجرا کنم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اگر به خاطر این پست Ip منا Block کردی که باید بگم خیلی بچه بازی در آوردی
الانم با Proxy اومدم تو سایت ، خیلی مسخره و خنده داره
منا متهم میکنی به اطلاع رسانیه غلط بعدش هم با استفاده از مدیریتت هر کاری دلت خواست میکنی ؟
حالا نمیدونم این کار تو بوده یا کسه دیگه ای ...

به هر حال هرچی هست ربط داره به این موضوع و کار خیلی بچه گانه ای هستش

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط ehsan_62:
اگر به خاطر این پست Ip منا Block کردی که باید بگم خیلی بچه بازی در آوردی
الانم با Proxy اومدم تو سایت ، خیلی مسخره و خنده داره
منا متهم میکنی به اطلاع رسانیه غلط بعدش هم با استفاده از مدیریتت هر کاری دلت خواست میکنی ؟
حالا نمیدونم این کار تو بوده یا کسه دیگه ای ...

به هر حال هرچی هست ربط داره به این موضوع و کار خیلی بچه گانه ای هستش
ببین احسان جان من کاری به این موضوع ندارم که کی این وسط درست می گه و کی اشتباه می کنه ولی اینو می دونم که شما تنها کسی هستی که تو این سایت با اکثر اعضا (که بعضی هاشونم برای کلیه اعضا شناخته شده و نزد آنها معتبر می باشند از نظر علمی) مشکل پیدا کردی پس نتیجه می گیریم که مشکل رو باید در خودتت جستجو کنی نه در 20 نفر دیگه!!!!
در ضمن این که می گی IP من مسدود شده و نمی تونم بیام و الان با پروکسی اومدم بهتره بدونی که اگه قرار بود IP شما بسته بشه شما اصلا قادر به login در سایت نبودنی که بخوای پست هم بزنی در این مورد. اگر شخصی بن شه از IP چه از پروکسی و هر چیز دیگری هم استفاده کنه نمی تونه با نام کاربریش تو سایت چیزی بنویسه! هیچ کدوم از مدیرای اینجا انقدر بچه نیستن که به خاطر یه پست که خلاف نظرشون بوده کسی برو بن کنن یا بخوان از مدیریتشون سوء استفاده کنن!!!
بهتره روی مسائل یکم بیشتر دقت کنی و بیخود افراد رو متهم به کارهای نکرده و برخورد های نامناسب نکنی.
در ضمن فکر نمی کنم جمله ای مثل "حالا هي اطلاع رساني غلط بكن" توهین تلقی بشه. شما می تونی در جواب بیای با دلیل و مدرک حرفو ثابت کنی و بگی که شما اشتباه می کنید که البته در پست بالایی همین کارو هم کرده اید ولی اینکه می گید توهین بی مورد شده زیاد درست نیست چرا که سامان هم اگه دفعه اول بود که این ماجرا پیش می اومد هیچ وقت چنین جمله ای رو نمی گفت. در جامعه ای گرگی مثل الان اگه چنین جمله ای رو شما توهین می دونید پس خدا رحم کنه بهتون که چجوری می خواین تو این جامعه زندگی کنید.

موفق باشی

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من با کسی مشکل ندارم دیگران دارند مشکل ایجاد میکنند
از طرف دیگه صبح که میخواستم بیام توی سایت پیغامی داد که آدرس شما Block شده
با Admin تماس بگیرید !!! تا 1 ساعت داشتم با Proxy میومدم توی سایت

بهتره روی مسائل یکم بیشتر دقت کنی و بیخود افراد رو متهم به کارهای نکرده و برخورد های نامناسب نکنی
چرا دیگران بیهوده منا متهم به اطلاع رسانیه غلط میکنند ؟
فکر میکنی این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این جمله را برام معنی کن
"حالا هي اطلاع رساني غلط بكن"
در جامعه ای گرگی مثل الان اگه چنین جمله ای رو شما توهین می دونید پس خدا رحم کنه بهتون که چجوری می خواین تو این جامعه زندگی کنید
اینم به خودم ربط داره

من نمیتونم اجازه بدم به این راحتی به من توهین بشه ...
هر کسی میخواد باشه ، هر تعداد نفراتی که میخواد باشه...
20 تا یا 300000 ، فقط لطفا در مورد من نخواهید به اجماع برسید
فقط به من بگید از بودن من توی این سایت نارحت هستید منم دیگه بدون LOG IN وارد سایت میشم
که دیگه جو دوستانه ی شما هم به هم نخوره

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از طرف دیگه صبح که میخواستم بیام توی سایت پیغامی داد که آدرس شما Block شده
با Admin تماس بگیرید !!! تا 1 ساعت داشتم با Proxy میومدم توی سایت
این مسئله به ISP شما مربوط می شه و هیچ گونه ربطی به سایت نداره. هیچ مدیری حق نداره بیخودی IP کسی بلوک کنه!
خود ISP من هم بعضی گاها با سایت مشکل پیدا می کنه و فقط با پروکسی می تونم برم توش.
چرا دیگران بیهوده منا متهم به اطلاع رسانیه غلط میکنند ؟
فکر میکنی این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این جمله را برام معنی کن
من از سامان حمایت نمی کنم!!!
شما خودت جو بحثاتو جوری ایجاد می کنی که میان این جملات رو بیان می کنن!
من نمی گم این جمله سامان کار قشنگ و درستی بوده ولی مسلما به قصد توهین هم نبوده. چرا که این بحث vs قبلا هم در تاپیک دیگری (دقیق یادم نیست کدوم تاپیک) شده بود و وقتی بر خلاف گفته شما در اونجا حرفی زده شده بود شما مثل الان فقط با به کاربردن کلماتی مثل توهین و این چیزا طرف رو از بحث مجدد دور کرده بودی.

در هر صورت فکر می کنم اگه مثل 2 تا آدم وارد که با همدیگه بحث می کنن این ماجرا ادامه پیدا کنه خیلی از وضعیت الان زیباتر و قشنگتر می شه.

فقط به من بگید از بودن من توی این سایت نارحت هستید منم دیگه بدون LOG IN وارد سایت میشم
که دیگه جو دوستانه ی شما هم به هم نخوره
ببین احسان جان اینجا فکر کنم بحث یکم قروقاطی شده! اصلا بحث جو دوستانه و این چیزا نیست کسی هم در اینجا از نبود شما خوشحال نمی شه اینو مطمئن باش. فقط مشکل اینکه شما وقتی بر خلاف نظرت چیزی گفته می شه نمی دونم چرا اینو توهین می دونی و یا بدت میاد. خیلی از بحث ها در همین سایت بودن و هستن که اگه می خواست مثل شما باهاش برخورد شه که الان میان بعضی ها واقعا درگیری بالاتر از کلام ایجاد شده بود ولی تا حالا در هیچ کدوم از این بحثا حتی آنهایی که دارای موضوعات به اصطلاح تعصبی هستند چنین امری ایجاد نشده چرا؟! چون کسی نظر طرف مقابل رو توهین ندونسته حالا ممکنه یکی لحنش یکم تند باشه ولی فکر نمی کنم این موضوع باعث بشه که آدم هر بحثی بر خلافشو توهین بدونه!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من از خدام هستش که جو خوبی داشته باشیم
دلیل انتخاب این سایت برای فعالیتم هم این بود که احساس میکردم از لحاظ مدیریت
بیطرفانه هستش ، و اجازه ی توهین کردن ، کوچک کردن، زیر سوال بردن شخصیت و اطلاعات کاربر به کسی داده نمیشه، ولی اگر کسی مخالفتی با اطلاع رسانیه من داره میتونه به راحتی با یک منبع معتبر و چند تا عکس که بتونه قضیه را اثبات کنه منا قانع کنه، در هر موردی هم که من در جواب با عصبانیت برخورد کردم مطین باشید که این موارد درش رعایت نشده ، و واقعا هم همین بوده ... خواستید اثبات میکنم
قبلا هم گفتم بعضی از مدیران واقعا تا الان ارزش مدریت را حفظ کردند ، باز هم مثالم را با طاهر جان عنوان میکنم همچنین ...
ولی انگار بعضی موارد مدیران به جای اینکه جو زیبا را حفظ کنند با کلماتی قصد ایجاد اختشاش را دارند ...
پس اگر یک کاربری که توی این سایت میاد با توجه به اینکه رفتار مدیر مربوطه را باید الگو قرار بده و شاهد این گونه رفتار ها باشه پس این خارج از قوانین شایسته برای در یک سایت شایسه هستش
من با صحبت هام قصد زیره سوال بردن کل سایت را ندارم ، چون این قضیه را نمیشه انکار کرد که این سایت در مجموع سایت های بازی بهترین هستش ولی آیا این دلیل میشه که مدیران هیچگونه نقصی ندارند ؟
بازم میگم تموم است هایی که من با مدیریت در گیر شدم مطمین هستم که دلیلی داشته ، مساله دیگه که اگر شما میخواهید از من که در مواقعی که به من توهین شده به هر نحوی ، چه مستقیم ، چه غیر مستقیم ، سکوت کنم (شایدم انتظار دارید ازشون تشکر هم بکنم !!!) باید بگم که اونقدر ضعیف و عاجز نیستم که بخوام به همچین کاری تن در بدم ،

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
این جمله را برام معنی کن

تو حرف هر كي رو كه بهت ميگه داري اشتباه و غير علمي حرف ميزني، توهين ميدوني ؟!
تو يه بار اين حرف ها رو زدي من اومدم برات توضيح دادم كه اشتباه ميكني اما باز هم داري همون حرفا رو مي زني و من اجازه نميدم تو سايتمون يه حرف غلط دوبار زده بشه.

من هم هيچ توضيحي براي تو نميدم.چون وقت اين كار رو ندارم.فقط ميتونم بهت پيشنهاد كنم بري در باره ي اين موارد براي خودت تحقيق كني تا بفهمي قضيه چيه :

Vertical Sync,Double Buffering,Triple Buffering

يه توصيه ي كاملا علمي و عاقلانه و صحيح هم به همه ي دوستان بكنم كه حرف تمام گيمر هاي حرفه اي و متخصصين سخت افزار و نرم افزار و البته يه دانشجوي نرم افزار :cheesygri هست :

When your just playing games and stuff, Keep V-Sync on. When you are benchmarking, turn it off

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سلام

احسان به دادم برس !!! من condemned رو الان 2 روزه که دارم بازی میکنم و الان تقریبا اوایل بازی هستم.راستش الان یه مشکل واسم پیش اومده که خیلی داره منو اذیت میکنه ! :(
من وقتی بازی رو نصب کردم و بازی رو اجرا کردم بدون هیچ مشکلی بازی رو اجرا کردم و چند ساعت بازی هم کردم ولی دیشب که خواستم بازی رو اجرا کنم دیدم منوی بازی داره قاطی میکنه و موزیکش هم خیلی آروم و کند شده !!! توی خود بازی هم همینطوره و پارازیت میاد ! حتی حس میکنم توی فریم و نرمی بازی هم تاثیر منفی گذاشته !
میخواستم بفهمم شما هم همین مشکلو داشتی یا نه...و با چه کارتی و با چه درایوری بازی کردی ؟ اصلا احتمالش هست که از درایور کارتم باشه چون الان 84.25 ریختم و قاعدتا درایور خوبی هست و نباید مشکلی به هم بزنه !
راستشو بخوای سیستمم یه جورایی مشکوک میزنه نمیدونم مشکلش از چیه چون توی گوست ریکون هم دفعه اولی که نصبش کردم توی منوش دیدم یه پیغام داد که نوشته بود :
"Your video card has been Identified"
ok شو زدم دیگه نفهمیدم منظورش چی بود الان هم بازی اجرا میشه ولی بازم قاط داره چون زمانی که تنظیماتشو دست میزنم به مدت 5 ثانیه بازی به صورت خیلی خفنی کند اجرا میشه (میتونم بگم 10 فریم !) ولی بعد از چند ثانیه درست میشه!.
ولی من میدونم این پیغام هر چی که هست به condemned هم ربط پیدا کرده !
در ضمن کارتم قبلا هم گفتم GT6800 256 Giga هست.الان کارت دوستم رو برداشتم آوردم توی Condemned مشکلی نداره ولی مثل اینکه توی گوست ریکون همون پیغامی که بالا نوشتم رو میداده کارتشم Radeon X800 هست!!!.
چی کار کنم...این اولی باریه که به مشکل برخوردم به دادم برسید

Last edited by a moderator:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
دوستان خیلی لطف کردید به من کمک کردید !
حالا خوبه که همیشه سوال نمیکنم...
خودم مشکلو حل کردم از فایل save بازی بود که مثل اینکه قاط زده بود.
ولی اون مشکل گوست ریکن رو هنوز دارم و خودم هم درستش میکنم.ممنون

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام به دوستان بازی Condemned
توی این مرحله موندم :داخل یک ساختمان هستم که خرابه شده سه طبقه داره همکف-اول وزیرزمینی ترسناک-اطراف این عمارت محوطه بازه ظاهرا یک باغه که از پنجرهها معلومه هوا هم تاریکه .اول این مرحله هم با یک ماشین میاییم ایجا.داخل عمارت باید با اون وسیله که نور ابی داره چهار ردیف خط رو تعقیب کنیم تا به یک پیام برسیم واز اون عکس بگیریم .این خطها روی دیوارها-زمین وسقف ادامه داره تا به پیام برسیم من سه پیام رو پیدا کردم :1-داخل کمد 2-داخل گاز 3-توی سینک ظرفشوئی- درادامه نمیدونم چیکار کنم دیگه پیامی پیدا نکردم اگه چیزی باید پیدا کنم لطفا بهم بگید ..ممنون

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
ایا پیامی مونده برای عکس گرفتن یا نه؟دوستانی که این مرحله رو رفتن لطفا بگن چیکار باید کرد؟من چند جا این پست رو زدم ولی جوابی داده نشده .ظاهرا بازی زیاد طرفدار نداره با اینکه بازی فوق العاده جذابیه! با گرافیک حیرت انگیز!!این بازی منو یاد یک بازی قدیمی میندازه که تو موقع خودش خیلی جذاب بود با گرافیک بالا:kingpin-life Of Crime
باور کنید هنوز هم میشه ازاین بازی لذت بردفضاهای بازی-اسلحه ها ادمها و تبهکارا خیلی شبیه این بازیه. من این بازی رو اگه درست یادم مونده باشه هفت-هشت سال پیش بازی کردم!!!شایدم بیشتر!مطمئنم ویندوز XP هنوز نبود!
REQUIREMENT بازی این بود:
PENTIUM 200 MHZ PROCESSOR-32 MB RAM
کسی این این بازی رو رفته؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر