آیا بعد آمدن xbox360 , xboxone به فراموشی سپرده خواهد شد

salehking

کاربر سایت
Oct 25, 2012
37
همانطور که انتظار میرفت بعد از معرفی xbox one بازی های انحصاری بسیار زیادی برای آن منتشر خواهد شد و شرکت های زیادی بازی های خود را برای نسل بعد معرفی کردند آیا بلایی که سره playstation2امد سر xbox360 خواهد آمد یا مایکروسافت به خمایت خودش ادامه خواهد داد!!!!

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
1. PS2 همین ماه پیش براش بازی جدید اومد (FIFA 14) . اتفاقن PS2 یکی از طولانی ترین عمرها رو در بین تمام کنسول ها داشته . اطلاعاتتون رو کمی بالا ببرید
۲. مایکروسافت همین الانش هم از X360 حمایت نمیکنه و مدت زیادی براش انحصاری نیومده ، بعد از تغییر نسل میخواد بیاد از X360 حمایت کنه ؟ lol

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بالاخره هر اومدنی یه رفتنی هم داره دیگه . موفق تر از ps2 که دیگه کنسول نداشتیم که اونم یه روز اومد و یه روز رفت ، 360 هم بالاخره یه روز آخره عمرش میرسه و من به شخصه فکر میکنم تا 2016 حداقل فیفا و pes و... براش بیاد ولی عملا از سال دیگه به بعد فکر نکنم عنوان شاخی براش منتشر بشه .

salehking

کاربر سایت
Oct 25, 2012
37
بله اما قیمت بازی ها و خوده کنسول در ایران باعث میشه تا هک کنسول که چند سال طول میکشه قشر معمولی مثه من از همین کنسول استفاده کنن:D

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
میدونم اما اون حمایت ea هست نه خوده sony بعد از ورود ps2 ps3 به فراموشی sony سپرده شد

cmg.jpg

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دو سه تا بازی انلاین که براش قرار بیاد منظورم 360 هست که یکیش تانک هست که خودش خیلی خفنه بعد 360 تونست خیلی عالی ظاهر بشه و با غولی مثل ps3 رقابت کنه و برنده بودن سونی رو ازش بگیره ماکروسافت هیچ وقت این لطف 360 رو فراموش نمیکنه و فکر کنم چهار پنج سال ساپورت مشتی بکنه البته نظر شخصی هست

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
xbox 360 بازی هاش تا 2016 عرضه می شه.
منبع شما برای این حرف چیه؟ اگه اینجوری منم میگم تو 2015 سه تا انحصاری برای x360 عرضه میشه

ولی احتمال اینکه مایکرو خیلی زود x360 رو رها کنه با توجه به بلایی که سر XBOX اومد هست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منبع شما برای این حرف چیه؟ اگه اینجوری منم میگم تو 2015 سه تا انحصاری برای x360 عرضه میشه

ولی احتمال اینکه مایکرو خیلی زود x360 رو رها کنه با توجه به بلایی که سر XBOX اومد هست
البته اینم باید در نظر بگیریم که XBOX وضعیت خوبی ار لحاظ فروش نداشت

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
میدونم اما اون حمایت ea هست نه خوده sony بعد از ورود ps2 ps3 به فراموشی sony سپرده شد

اگه یادت باشه سال 2006 ps3 اومد و در عین ناباوری همگان سونی GOW2 رو 2007 واسه PS2 داد بیرون کلا نه PS1 نه PS2 و همچنین PS3 هیچگاه نمی میرن اینو من با چشمای خودم دارم می بینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر