10 عنوان PS4 که برای ریموت پلی آن ها نمی توان صبر کرد

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
69149423043144654944.jpg

سال هاست که از که از وعده وعیدهای مُرَددانه ی سونی درباره ی "ریموت پلی" که هواداران را بلاتکلیف گذاشته بود گذشته اما سونی پتانسیل واقعی این ویژگی(ریموت پلی) را بین PS4 و PSV به انجام رسانید.از همان روز اولی که PS4 را میخرید شما قادر خواهید بود که ریموت بازی کنید،چه در خانه و با فناوری Gaikai سونی و چه در بیرون از منزل توسط وای فای.تقریبا همه ی بازی ها ساپورت خواهند شد اگرچه بنظر میرسد بازی هایی مثل Just Dance یا The PlayRoom به دوربین جدید دیگری برای پلی استیشن نیاز خواهند داشت.

بنابراین شما نباید نگران این باشید که آیا سازندگان بازی، بازی خود را با این ویژگی هماهنگ میسازند یا نه زیراکه قابلیت ریموت پلی در سطح سخت افزار پشتیبانی میشود.حتی نیاز نیست توجهی به این نکته کنید که ایا کنترل آن بازی(PS4) با PSV هماهنگ است یا نه و به احتمال زیاد آنان برای دگمه ی R2 و L2 که در PSV تعبیه نشدند روی تاچ پد پشت ویتا حساب کردند.

توانایی های ویتا در این زمینه بی حد و حصرند و بزودی ویتا به یک دستگاه معرکه ی بازی و یک پلتفرم برای بازی های ایندی تبدیل خواهد شد(All in ONE).با وجود عناوینی مثل Tear Away و یا بازی های PS4 مثل Infamous:second son ، Destiny و ... من شخصا برای آینده ی این دو کنسول هیجان زده هستم.

در اینجا ده بازی PS4 را معرفی میکنم که که برای بازی کردن آن ها در یموت پلی بسیار هیجان زده خواهید شد:

ده.Final Fantasy XIV:A Realm Reborn:

باید صادقانه بگویم که من شخصا به ورژن PS3 این بازی علاقمند نیستم زیراکه جلوه های بصری PS3 در مقایسه با PC نا امید کننده هستند.اما تجربه ی این بازی در PSV و با ریموت پلی PS4 کاملا فرق میکند و این تجربه برای من قعطی خواهد بود.همانطور که کارگردان بازی یعنی Naoti Yoshida از پیش گفت این بازی در PSV برای کارهای ضروری(احتمالا کوچک) و ارتقا سطح کارکتر شما در بازی بهتر تدارک دیده شده بنابراین فعالیت های مانند این را ما می توانیم هنگامی که از PS4 دور هستیم در PSV انجام دهیم اما برای مبارزات و ارتباطات گروهی ما می توانیم از صفحه نمایش بزرگ (PS4) لذت ببریم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

نه.inFamous:Second Son:

یک عنوان که هرچیزی در آن انتظار میرود! این بازی برمبنای جالب و وصف ناپذیری توسط استادیو پیشین ساخته شده.قدرت های جدیدی در ورژن نسل بعد اضافه شدند که بازی را در شهر سیاتل خیره کننده ساخته اند.از همه مهتر آنکه شما می توانید آن را در ویتا تجربه کنید.تجربه ی بازی اوپن ورلدی مثل inFamouse آن هم با امکاناتی که در بازی به بهترین نحو برای کنسول دستی تعبیه شده اند فوق العاده خواهد بود.من قصد ندارم بیشتر بخش داستانی را در صفحه کوچک ویتا تجربه کنم اما جستجو و دوندگی آزاد در نقشه بازی یا انجام ماموریت های جانبی آن یا حتی تکمیل برخی تروفی ها در ویتا بهترین کار خواهد بود و من بسیار هیجان زده هستم که دقیقا به محض آمدن این بازی آنرا بازی کنم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هشت.Outlast:

ویتا بازی ترسناک فوق العاده ای ندارد.من کاملا مطئین نیستم یک بازی مانند Outlast که توانایی کنترل شما در اول شخص محدود شده است در ویتا قابل بازی باشد.این بازی مانند فیلم های ترسناک مرا در E3 ترساند و من نمی توانم تصور کنم که چقدر فوق العاده خواهد بود که این بازی را در نیمه شب در حالی که هندزفری در گوش گذاشتم در صفحه نمایش ویتا روی سینه ام بازی کنم!

این بازی در حال حاضر در Steam در دسترس است و شما میتوانید قبل از آنکه برای PS4 و PSV حاضر شود آنرا امتحان کنید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هفت.Resogun:

Super Stardust Delta بازی مورد علاقه ی من در ویتا بود البته فقط تا قبل از زمانی Zero Escape:Virtual's Last Reward بیاید البته صرف نظر از این Zero Escape بازی آرکدی مثل Super Stardust (ساخته ی Housemargue) با شوتر های رنگی زیبا را نمیتوان نادیده گرفت.Resogun جذاب، فوق العاده بنظر میشود و هر بازی با این ویژگی ها در ویتا اعتیاد خواهد بود.جدا این بازی بر روی صفحه OLED ویتا چگونه خواهد بود؟

شش.The Witcher 3:Wild Hunt:

آنچه من در E3 دیدم یک عنوان ادونچر بسیار جذاب بود که مرا حیرت زده و میخکوب کرد!و آواز ستایش همه را بصدا درآورد بطوری که طی رأی گیری های انجام شده در E3 بعنوان بهترین بازی نقش آفرینی برگزیده شد.ویتا ممکن است کنسول ایده عالی برای تجربه ی 100 ساعت گیم پلی بازی های RPG که نیازمند تمرکز بیشترند نباشد اما من شخصا 154 ساعت از عمرم را در ویتا پای Persona4:Golden گذراندم.در حقیقت واقعیت این است که ویتا قادر به انجام چنین تجارب طولانی آنهم در هرجایی خواهد بود.
از طرفی سرعت ریموت پلی خصوصا در مبارزات سنگین این بازی به چالش کشیده خواهد شد اما بازی Assassins Creed:Black Flag برای ما نشانه ای است که نشان میدهد ریموت پلی برای این نوع بازی ها حداقل در خانه(با فناوری Gaikai) پاسخگوی مناسبی خواهد بود.

پنج.Killzone:Shadow Fall:

البته که ما قبلا یک عنوان اختصاصی از Killzone را در ویتا تجربه کردیم(آن فوق العاده بود اما بهرحال بهتر است نقد مایک را درباره این بازی بخوانید).اما مسلما Shadow Fall خیره کننده ترین گرافیک از بازی های PS4 است که من تابحال دیده ام و چیزی مثل دیدن شکوه جلوه های بصری این بازی در ویتا مرا هیجان زده نمیکند!
بخش مولتی پلیری که پیوستن به آن آسان تر گردیده و گیم پلی که روان و استراتژیک تر شده باید سازگاری های فوق العاده ای باشند که برای نسخه ویتا ایجاد شده اند.

چهار.Watch Dogs:

کل ایده ای که در پشت Watch Dogs خوابیده است در یک کلمه خلاصه میشود:اتصال(Connectivity). این فناوری در جهان گاهی خطرناک و غیراخلاقیست که باعث کنترل و اتصالات ناخواسته ی مردم میشود.برای تاکید بر این مضمون بازی چه راهی بهتر از آن است که به شما اجازه دهد که آنرا در کنسول دستی خود(ویتا) تجربه کنید؟
حتی تجسم قدم زدن در خیابان های شیکاگو آن هم با شانس اینکه برخی بازیباز های واقعی را در طول بازی ببینید تجربه ای بسیار عجیب و مناسب در ویتا خواهد بود، Watch Dogs تجربه ای است که تنها ممکن بود شما در شهر واقعی خودتان آنرا تجربه کنید.همانطور که در زندگی واقعی ممکن است هکر ها در هرجایی باشند در این بازی نیز ممکن است هکرهای دیگر (بازیبازهای واقعی) در گوشه و کنار شهرشما باشند.

سه.Destiny:

تاکید Bungie در ترتیب دادن مبارزه ای در ساختار گیم پلی co-op و ادونچر این بازی را بهشتی بر روی ویتا خواهد ساخت.طول گیم پلی بسته به اینکه در چه سطحی از بازی (سخت،آسان،نرمال) راحت هستید متفاوت خواهد بود اما سرک کشی به فعالیت ها ،موجودی و درجه پیشرفت بازی دوستانم جزو سرگرمی های من در اوغات فراغت بازی است که گیم پلی را طولانی تر میسازد.
دارایی و ثروت هایی در بازی وجود خواهند داشت که در صورت جستجو و اکتشاف آنان را پیدا خواهید یافت مانند: افزایش طول عمر(سلامتی) در بازی.این یک تجربه ی حماسی در قالب شوتر اول شخص است که بهانه ای میشود تا از ویتا بیشتر استفاده کنید.

دو.The Elder Scrolls Online:

من نگران هستم که در بهار آینده خودم را در شهر Bethesda این بازی گم کنم! این یکی دیگر از شاهکارهای استادیوی ZeniMax در یک بازی آنلاین دیگر است که گیم پلی آنرا بصورت اول شخص تدارک دیده است، اینجور بازی های آنلاین تجارب خوبی در ویتا خواهند بود به همین دلیل این بازی نیز در لیست ده گانه ی من جای گرفت، این بازی نیز ممکن است با کنترلی راحت تر در ریموت پلی ویتا قرار پشتیبانی شود.

یک.Kindom Hearts III:

ممکن ساختن قابلیت ریموت پلی در این بازی ساده و راحت است و حیف است که این قابلیت برای این بازی از دست برود.

شما راجع به ریموت پلی بازی های PS4 در ویتا چی فکر میکنید؟آیا شما نظر دیگری دارید؟کدام بازی ها را به این لیست اضافه میکنید؟

آیا سونی به قول هایی که راجع به اجرای قابلیت ریموت پلی در PS4 و ویتا داده بود عمل خواهد کرد؟

نویسنده: Kyle Prahl
منبع

آخرین ویرایش:

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
پس یعنی destiny رو میشه از طریق ریموت پلی آنلاین هم بازی کرد !؟ ( مثلا تو تخت خوابیدیم و دستنی رو مولتی میزنیم )

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
پس یعنی destiny رو میشه از طریق ریموت پلی آنلاین هم بازی کرد !؟ ( مثلا تو تخت خوابیدیم و دستنی رو مولتی میزنیم )

طبق چیزی که سونی گفته همه ی بازی های PS4 تو ویتا قابل بازی هستند اما چیزی راجع به Destiny تایید نشده.فکر میکنم باید قبل تایید بعضی ویژگی های بازی رو با ویژگی های ویتا ست کنند، درست مثل کاری که برای فاینال فانتزی 14 انجام شد.

- - -ویرایش - - -

ممنون مهران جان :)
چقدر ریز نوشتی :d

شرمنده فوتش اینجوریه یه درجه ی دیگه بزرگ کنم متن از ریخت و قیافه می افته:d

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ریموت پلی قابلیت خیلی جالبی برا من نیست ! واقعا نمی فهمم چرا باید سه اینترنت + PS4 + PS Vita روشن بشن تا یتونید یه بازی که می تونید با کنترل بهتر روی خود PS4 بازی کنید رو روی ویتا انجام بدید

در یه صورت خوبه اونم اینه که مسافرت باشید و خیلی دلتون بخواد بازی کنید !
چند بار شده توی Remote با PS3 دستگاه قاتی کرده و خاموش نشده کنسول ! اگه خونه نباشید دستگاه قات بزنه یا اینترنت روشن بمونه PS4 برای خودش کار میکنه :d

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
ریموت پلی قابلیت خیلی جالبی برا من نیست ! واقعا نمی فهمم چرا باید سه اینترنت + PS4 + PS Vita روشن بشن تا یتونید یه بازی که می تونید با کنترل بهتر روی خود PS4 بازی کنید رو روی ویتا انجام بدید

در یه صورت خوبه اونم اینه که مسافرت باشید و خیلی دلتون بخواد بازی کنید !
چند بار شده توی Remote با PS3 دستگاه قاتی کرده و خاموش نشده کنسول ! اگه خونه نباشید دستگاه قات بزنه یا اینترنت روشن بمونه PS4 برای خودش کار میکنه :d

ریموت پلی که از اولشم با PS3 چفت نبود، PS3 مشکل نرم افزاری زیاد داره خیلی مواقع پیش میاد که خاموش نکنه اما قضییه PS4 فرق میکنه(این بار رو اوضاع نرم افزاریش بیشتر کار کردند).

اینترنت هم که برای بازی کردن خارج از خونه است اما تو خونه با فناوری Gaikai می تونی ریموت بازی کنی و فقط باید PS4 و PSV روشن باشند درست مثل wii u.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
! Greatness is Portable with PS Vita

[video=aparat;0u6Pl]http://www.aparat.com/v/0u6Pl[/video]​

این ویدئو بعد از آپدیت 3.00 فریمور PS Vita منتشر شد.

+ریموت پلی به کانکشن اینترنت نیاز نخواهد داشت / تایید شد.

+در زمان لانچ PS4 بازی Battlefield 4 بصورت ریموت پلی قابل بازی خواهد بود / تایید شد.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
14 ثانیه ریموت پلی بازی KZ: Shadow Fall :

[video=aparat;XsuFK]http://www.aparat.com/v/XsuFK[/video]

*بعد از آپدیت 3.00 از این ویدئوهای هایپر بیشتر خواهیم دید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر