رقیب جدید وارد شد! آغاز فروش اینترنت 10 مگابیت توسط مخابرات!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درود.

پس از شروع شدن فروش اینترنت توسط تعدادی از شرکتها با سرعت 4 و 6 و 8 مگابیت ایندفعه نوبت مخابرات است که با سرعت 10 مگابیت وارد میدان شود.

مدیر ارتباطات و بازاریابی شرکت ارتباطات ثابت ایران از فروش اینترنت پرسرعت (ADSL ) تجاری با سرعت 10 مگابایت در ثانیه برای نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش مهر، محمدحسین نیک اختر فروش تجاری، خانگی، عمده و بازاریابی اینترنت پرسرعت بر بستر ADSL را از جمله استراتژی های بخش معاونت تجاری شرکت ارتباطات ثابت دانست و از فروش ADSL در بخش تجاری برای شرکتهای کوچک، بزرگ و سازمانها خبر داد.

وی گفت: عرضه اینترنت پرسرعت با سرعت حداکثر 2 مگابایت بر ثانیه برای مشترکان خانگی صورت می گیرد اما برای نخستین بار در کشور اینترنت باسرعت 5 و 10 مگابیتی برای مشترکان تجاری عرضه می شود.

نیک اختر گفت : در این طرح که اکنون در نمایشگاه تلکام نیز ثبت نام آن آغاز شده است متقاضیان می توانند از اینترنت 10 مگابیتی در دو نوع نامحدود و حجمی استفاده کنند.

مدیر ارتباطات و بازاریابی شرکت ارتباطات ثابت ایران عرضه این سرویس را همراه با مودم رایگان عنوان کرد و ادامه داد: در کمپین تجاری شرکت ارتباطات ثابت ایران، نرخ فروش ADSL تجاری 10 مگابایتی ماهیانه 390هزار تومان با 396 گیگابایت حجم مصرف در نظر گرفته شده است؛ همچنین مشتریان متقاضی استفاده حجمی می توانند برای این سرویس با حجم 2 گیگابایت مبلغ 32 هزار تومان ، 4 گیگابایت مبلغ 38 هزار و 500 تومان و 8 گیگابایت مبلغ 43 هزار تومان پرداخت کنند.

وی افزود: تفاوت سرویس ADSL تجاری مخابرات امکان پرداخت مبلغ استفاده مشترکان بر روی قبوض تلفن ثابت است.

وی تاکید کرد: پوشش سراسری سرویس های تجاری ADSL در کل کشور از جمله برنامه های این شرکت است.

تعرفه:

10 مگابیت با حجم 400 گیگ در ماه: 390 هزار تومان

10 مگابیت با حجم 2 گیگ در ماه: 32 هزار تومان

10 مگابیت با حجم 4 گیگ در ماه: 38500 تومان

10 مگابیت با حجم 8 گیگ در ماه: 43 هزار تومان

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خدا کنه هر چه سریعتر تعرفه هارو کم کنن تا بتونیم بگیریم !
390 تومن !! :-o
مثلا حجم 100 گیگ رو ماهی 80-90 بدن عالی میشه !! :d
سرعت دانلود چند میشه ؟ 1.25 مگابایت ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خدا کنه هر چه سریعتر تعرفه هارو کم کنن تا بتونیم بگیریم !
390 تومن !! :-o
مثلا حجم 100 گیگ رو ماهی 80-90 بدن عالی میشه !! :d
سرعت دانلود چند میشه ؟ 1.25 مگابایت ؟

خاک تو سرشون کنم با این تعرفه گذاشتن!
مثلا من میخوام بدونم کی میره با 38500 حجم 4 گیگ میخره اما حاضر نیست 4 هزار تومن بذاره روش و 8 گیگ نگیره! :|
سرعت دانلود میشه 10 ضربدر 128 کیلوبایت مساوی 1280 کیلوبایت که اگه واقعی در نظر بگیریم با توجه به ترافیک و... بین 850 تا 1000 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنی.

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
عالیه واقعا اگه واقعیت داشته باشه:d

مشکلش اینه که برای کاربران تجاری هست! یعنی کاربران خانگی نمیتونن داشته باشن دیگه!؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
چه گرون :D
یک زمانی که خودشون میگفتن اینرتنت با سرعت 10 مگابیت قراره جایگزین 2 مگابیت بشه و قیمتا فرق نکنه ولی خیلی فرق کرده که :D
من الان 512 ماهانه 8 گیگ دارم 15.5 ت میدم :D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
2 گیگ در ماه 32 هزار تومان !! چه خبره آخه ، با 2 گیگ واقعا هیچ کاری نمیشه کرد !
تازه اینا که برای کاربرای خانگی نیست پس به کار ما نمیاد !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
یک زمانی که خودشون میگفتن اینرتنت با سرعت 10 مگابیت قراره جایگزین 2 مگابیت بشه و قیمتا فرق نکنه ولی خیلی فرق کرده که :D

اون زمان دلار 900 بود! :D

مشکلش اینه که برای کاربران تجاری هست! یعنی کاربران خانگی نمیتونن داشته باشن دیگه!؟

وقتی شرکت های دیگه 8 مگ به یوزر خونگی میدن مخابرات هم میده! :)

- - -ویرایش - - -

2 گیگ در ماه 32 هزار تومان !! چه خبره آخه ، با 2 گیگ واقعا هیچ کاری نمیشه کرد !

8 گیگ هم 42 تومن هست عزیز.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی

من 1 مگ نامحدود دارم 38 میدم !! :d
روزی 5 گیگ رو شاخشه البته شبا نمیزارم واس دانلود تازه !! =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر