چرا DS خریدید ؟

مهمترین علت خرید DS ?

• به خاطر بازیهای مخصوص DS و یا بازیهای انحصاری این کنسول

رای‌ها: 30 63.8%
  • به خاطر نو آوریهای موحود در DS (مثلا وجود دوصفحه نمایش که یکی از آنها لمسی هست)

رای‌ها: 9 19.1%
  • به خاطر قیمتش

رای‌ها: 4 8.5%
  • هیچ کدام از گزینه های بالا (لطفا در اینصورت علت خریدتون رو بفرمایید)

رای‌ها: 4 8.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من برای بازیاش خریدم. اندازه و وزن و عمر باتریش هم خیلی خوبه. اسلات گیم بوی ادوانس هم داشت (مال من لایته). گراففیکش بد نیست نزدیک نینتندو ۶۴ هست.

یادمه چندسال پیش که رفتم بخرم فروشنده گفت واسه دختر بچه می خواین منم رفتم از یه جای دیگه خریدم.=)) می خواست PSP به زور بهم بفروشه. نمیدومن چرا تو ایران فکر می کنن پسرای ۶ ساله باید GTA و GOW بازی کنن./:) من که می گم باید از بقیه پرسید چرا دی اس نخریدن. :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من برای بازیاش خریدم. اندازه و وزن و عمر باتریش هم خیلی خوبه. اسلات گیم بوی ادوانس هم داشت (مال من لایته). گراففیکش بد نیست نزدیک نینتندو ۶۴ هست.

یادمه چندسال پیش که رفتم بخرم فروشنده گفت واسه دختر بچه می خواین منم رفتم از یه جای دیگه خریدم.=)) می خواست PSP به زور بهم بفروشه. نمیدومن چرا تو ایران فکر می کنن پسرای ۶ ساله باید GTA و GOW بازی کنن./:) من که می گم باید از بقیه پرسید چرا دی اس نخریدن. :d

بازیاش که حرف نداره خیلی از بازیا انحصاری نینتندو روی ds بود مثل دانکی کونگ . کیربی که 4 تا نسخه داشت . ماریو کارت . نیو سوپر ماریو و ................ ds انقدر معرف شد که شرکتا برای ds بازی منتشر کردن مثل جی تی ای . چنتا کالاف و ...................

منم ds lite سفید داشتم خیلی خوشگل بود چون قبلش من گیم بوی ادونس میکرو داشتم چنتا کارتجشو داشتم بازیا گیم بوی هم بازی میکردم

اتفاقا منم رفتم ds lite بگیرم از پاساژ شیرازی طرف گیر داده بود psp بگیرم ول کردم رفتم یه ds lite از پاساژلباف مغازه حیدری گرفتم یه فلش کارت n5 با رم گرفتم خودش آپدیت کرد برام 50 تا بازی هم ریخت

درسته گرافیکش نزدیکه نینتندو 64ه نینتندو 64 هم نسل پلی 1 بود که قدرتش 3 براره پلی 1 بود

ds واقعا دوست داشتنیه بخصوص بازیا قشنگ زیادی داره هر بازی که فکرشو بکنی داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من خریدمش چون واقعا تو طاحی کنسول خلاقیت استفاده شده بود بخصوص لمسی بودن که یه نوع آوری بود

بازی هاش خاص بود و فان و ..............

بخاطر همینا خریدم البته کسایسس که بازیا پلتفرمر و ادونچر و rpg دوست دارن بهترین انتخاب ds ه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بهترین بازیهای DS چی‌ هست؟

خیلی عنوان داره

بالا 5000 هزار عنوان بازی

همین DS و PSP که DS بخاطر پرفروشی عناوین خیلی زیادی براش اومد مثلا رو DS که سخت افزار ضعیفتری از PSP داشت 4 تا کالاف اومد اما رو PSP که سخت افزارش قویتر بود فقط یک کالاف همین وضع تو بازیا دیگه ام هست

تو این تاپیک کاور از تعداد محدودی بازی DS گذاشتم

http://forum.bazicenter.com/thread85518/

4 نسخه سونیک انحصاری . 5 نسخه فاینال فانتزی . 3 نسخه کستلوانیا و ...............................

حتی اکثر انحصاری ها نینتندو رو DS اومد مثل دانکی کونگ . متروید و ............. و حتی نه یه نسخه چندین نسخه اومد الان DS حدود 4 تا KIRBY داره یا 10 بازی ماریو داره و .....

این تاپیک ببین از صفحه 8 تا 14 نگاه کن تریلر . گیم پلی . کاور و نظرات درباره گیم ها DS هست

http://forum.bazicenter.com/thread33070/page8/

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی عنوان داره

بالا 5000 هزار عنوان بازی

همین DS و PSP که DS بخاطر پرفروشی عناوین خیلی زیادی براش اومد مثلا رو DS که سخت افزار ضعیفتری از PSP داشت 4 تا کالاف اومد اما رو PSP که سخت افزارش قویتر بود فقط یک کالاف همین وضع تو بازیا دیگه ام هست

تو این تاپیک کاور از تعداد محدودی بازی DS گذاشتم

http://forum.bazicenter.com/thread85518/

4 نسخه سونیک انحصاری . 5 نسخه فاینال فانتزی . 3 نسخه کستلوانیا و ...............................

حتی اکثر انحصاری ها نینتندو رو DS اومد مثل دانکی کونگ . متروید و ............. و حتی نه یه نسخه چندین نسخه اومد الان DS حدود 4 تا KIRBY داره یا 10 بازی ماریو داره و .....

این تاپیک ببین از صفحه 8 تا 14 نگاه کن تریلر . گیم پلی . کاور و نظرات درباره گیم ها DS هست

http://forum.bazicenter.com/thread33070/page8/

ممنون خیلی کامل و عالیی بود

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
سلام به همه دوستان ، اول از همه از تایپیک خوب و پست های مفیدتون تشکرکنم.
من Ds lite هم دارم ، psp go هم دارم ، psp go داره گوشه خونه خاک میخوره و فقط تنها استفاده ای که ازش میکنم هرز گاهی بچه های اقوام میان خونمون میدم دستشون باهاش بازی میکنن، ولی به هیچ وجه ds lite رو نمیدم دست بچه ها ، البته اینم بگم که خود بچه ها هم psp go رو بیشتر ترجیح میدن چون بچه هستن دیگه گول رنگ و لعاب psp رو میخورن سرشون از گیم پلی و ابتکار و بازی های منحصر به فرد و ... که در نمیاد. مثلا بازی Gta واسه psp go از نظر گرافیکی و گیم پلی فرقی با نسخه های pc نمیکنه و همین خیلی خسته کننده است ولی من نسخه GTA رو روی ds خیلی دوست دارم چون بازی بسیار ساده و خلاقانه مخصوص دی اس طراحی شده و واقعا از تاچ استفاده مفید و حیرت انگیزی میشه.
توی سبک پازل و جورچین و این حرفا هم که نگید تا دلتون بخواد بازی داره.
نیو سوپر ماریو و کنترا داره که همین 2 تا بازی واسه دی اس بسنده میکنه چه برسه به اون 5000 تا بازی دیگه. بی دلیل نیست که پر فروش ترین کنسول جهان شده.

• Like
Reactions: playstation1

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به همه دوستان ، اول از همه از تایپیک خوب و پست های مفیدتون تشکرکنم.
من Ds lite هم دارم ، psp go هم دارم ، psp go داره گوشه خونه خاک میخوره و فقط تنها استفاده ای که ازش میکنم هرز گاهی بچه های اقوام میان خونمون میدم دستشون باهاش بازی میکنن، ولی به هیچ وجه ds lite رو نمیدم دست بچه ها ، البته اینم بگم که خود بچه ها هم psp go رو بیشتر ترجیح میدن چون بچه هستن دیگه گول رنگ و لعاب psp رو میخورن سرشون از گیم پلی و ابتکار و بازی های منحصر به فرد و ... که در نمیاد. مثلا بازی Gta واسه psp go از نظر گرافیکی و گیم پلی فرقی با نسخه های pc نمیکنه و همین خیلی خسته کننده است ولی من نسخه GTA رو روی ds خیلی دوست دارم چون بازی بسیار ساده و خلاقانه مخصوص دی اس طراحی شده و واقعا از تاچ استفاده مفید و حیرت انگیزی میشه.
توی سبک پازل و جورچین و این حرفا هم که نگید تا دلتون بخواد بازی داره.
نیو سوپر ماریو و کنترا داره که همین 2 تا بازی واسه دی اس بسنده میکنه چه برسه به اون 5000 تا بازی دیگه. بی دلیل نیست که پر فروش ترین کنسول جهان شده.

سلام داداش . مرسی داداش لطف داری

درسته باهات موافقم

DS بالا 5000 هزار تا بازی داره که هیچ کنسولی به اندازه DS بازی نداره

آخ نگو من سال 85 وقتی DS LITE اومد بخریدمش بازی اوریج NEW SUPER MARIO BROS برای DS خریدم هنوز که هنوزه بازیش میکنم شاهکاره 3 سال بعدش نسخه WII ش هم اومد

آره رکورد فروش PS2 زد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عکس ds خودم با آک فرقی نداره :x

b43e2160a2e1df871.jpg

b43e309ef49124852.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر