بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
شما کدوم منطقه ای؟

View attachment 118559
داداش یه سوال احیانا شما واسه پیشگامان کار نمیکنی یا رابطه باهاشون نداری؟ :D من به اینا این پینگ خودمو میدم میگن طبیعیه فقط یکم نوسان داره. :D کلی باهاشون سر و کله زدم که گزارش خرابی دادن.

• Smile
Reactions: Black Sun

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
بابا نزارین از این پینگا ، ما جنبش رو نداریم :ددددددددی

من هفته بعد طرحم تموم، پرتم خالی میکنم ؛ با این پینگایی که گزاشتن بچه ها ؛ نهایتا بین پارس آنلاین و پیشگامان موندم کدوم بالاخره ؟

حالا منم چون خالی از لطف نباشه ؛ پینگ خودم از "عصرتلکام" (مشهد)
به نظر من باید موقع ثبت نام یک ماهه اسم نوشت که اگر بد بود بشه راحت تغییر داد.

اینترنت ایران محله به محله فرق میکنه فقط باید تست کرد.

• Like
Reactions: z2s sas

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
بابا نزارین از این پینگا ، ما جنبش رو نداریم :ددددددددی

من هفته بعد طرحم تموم، پرتم خالی میکنم ؛ با این پینگایی که گزاشتن بچه ها ؛ نهایتا بین پارس آنلاین و پیشگامان موندم کدوم بالاخره ؟

حالا منم چون خالی از لطف نباشه ؛ پینگ خودم از "عصرتلکام" (مشهد)
رو پینگی که بقیه میزارن استناد نکنید از ما گفتن بود!
داداش یه سوال احیانا شما واسه پیشگامان کار نمیکنی یا رابطه باهاشون نداری؟ :D من به اینا این پینگ خودمو میدم میگن طبیعیه فقط یکم نوسان داره. :D کلی باهاشون سر و کله زدم که گزارش خرابی دادن.
نه دوست عزیز چه رابطه ای.من خودم تا یک ماه پیش میخواستم جمع آوری کنم برم مخابرات فیبر نوری بگیرم ولی محل ما هنوز فیبرکشی نشده.خود منم کم با پشتیبانی پیشگامان سر و کله نزدم بابت قطعی و نویز.اخرشم خود به خود درست شد! نه صددرصد ولی خیلی بهتر از قبل شده.خودم حدسم بر اینه که تابستون چون قیمتشون مناسب بود و همه از جمله خودم رفتیم سمت پیشگامان مشکل کمبود پهنای باند پیدا کرده بودن که با گرون کردن سرویساشون و خارج شدن همون عده بهتر شد وضعیت(البته من موندم:D)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
علت این پایین آمدن پینگ که دیشب اتفاق افتاده بود مسیر رفته بود سمت امارات چون با پلیر های عربی بازی میکردم.
ولی امروز دوباره پینگ ش مثل سابق.
قراره این قضیه دائمی بشه ولی هنوز دارن تست میکنند
ب نظر من که جالب نیست این کار.

• Wow
  • Like
Reactions: Black Sun and MMDMO

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
نه دوست عزیز چه رابطه ای.من خودم تا یک ماه پیش میخواستم جمع آوری کنم برم مخابرات فیبر نوری بگیرم ولی محل ما هنوز فیبرکشی نشده.خود منم کم با پشتیبانی پیشگامان سر و کله نزدم بابت قطعی و نویز.اخرشم خود به خود درست شد! نه صددرصد ولی خیلی بهتر از قبل شده.خودم حدسم بر اینه که تابستون چون قیمتشون مناسب بود و همه از جمله خودم رفتیم سمت پیشگامان مشکل کمبود پهنای باند پیدا کرده بودن که با گرون کردن سرویساشون و خارج شدن همون عده بهتر شد وضعیت(البته من موندم:D)
متاسفانه تو مرکز مخابراتی ما حدود 6 7 روزی قطعی بود و داشتن تعمیراتی انجام میدادن بعد از این تعمیرات دیگه کلا اون اینترنتی که من داشتم برنگشت. سرعت پر از نوسان و پینگ افتضاح. حتی 1 ساعت هم در روز چیزی که تضمین کردنو به من ارائه نمیدن.

• Like
Reactions: vivaz360

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
بین VDSL و ADSL و TD-LTE کدومش بهتره؟؟؟
از نظر قیمت نمیگم.از نظر پینگ بازی . . . . .
من الان آسیاتک دارم .16 مگه ولی سرعت دانلودم به زور تا 1.7 مگ میرسه.وقتی DOTA یا CS:GO یا WOW بازی میکنم لگ میندازم.

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بین VDSL و ADSL و TD-LTE کدومش بهتره؟؟؟
از نظر قیمت نمیگم.از نظر پینگ بازی . . . . .
من الان آسیاتک دارم .16 مگه ولی سرعت دانلودم به زور تا 1.7 مگ میرسه.وقتی DOTA یا CS:GO یا WOW بازی میکنم لگ میندازم.
VDSL بهتره

iAchilles

کاربر سایت
Sep 26, 2019
25
بچه ها میخوام درخواست جمع آوری پارس آنلاین پر کنم اما زده شماره عضویت که نمیدونم چیه
میتونید کمک کنید؟
چرا خودتو اذیت می کنی ؛ یک زنگ بزن به پشتیبانی یا قسمت فروش ، برات درخواست رو ثبت کنن

• Like
Reactions: SleepyTurtel

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
این خط اینترنت دیگه داره خستم میکنه بیشتر از 4 مگ نمیکشه کسایی که از مخابرات دارن بیان بگن ارزش داره خط فیبر نوری بشه از مخابرات اینترنت بگیرم؟

iAchilles

کاربر سایت
Sep 26, 2019
25
این خط اینترنت دیگه داره خستم میکنه بیشتر از 4 مگ نمیکشه کسایی که از مخابرات دارن بیان بگن ارزش داره خط فیبر نوری بشه از مخابرات اینترنت بگیرم؟

اگر منطقه تون FTTH ساپورت می کنه ، قطعا بهتره ؛ باید زنگ بزنید مخابرات پیگیری ککنید

• Like
Reactions: moxA.J

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر