بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
چند شبه مثلا تو رینبو رد کانکشن فیکس دارم اون بالا سمت راست! پینگ پایینه ولی رد کانکشن فیکس فیکسه و تکون نمیخوره! تیرامم افتضاح رجیستر میشه! یه جا قشنگ از یه متری دوربین 4-5 بار روش زدم تا ترکید!
واسه شمام اینجوریه؟! شاشیدن به اینترنتم :| (شاتل)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
چند شبه مثلا تو رینبو رد کانکشن فیکس دارم اون بالا سمت راست! پینگ پایینه ولی رد کانکشن فیکس فیکسه و تکون نمیخوره! تیرامم افتضاح رجیستر میشه! یه جا قشنگ از یه متری دوربین 4-5 بار روش زدم تا ترکید!
واسه شمام اینجوریه؟! شاشیدن به اینترنتم :| (شاتل)
ساعت چند میری؟ طبق چیزی که فهمیدم از 10.5 و 11 به بعد اینا نتا فاجعه میشه، پینگا اوکیه اما پکت لاس شدید بالا میره.
دیشب ساعت 11 رفتم اینقد افتضاح بود Apex همه غیب و تلپورت میشدن، رجیستر شدن که بماند دیگه :D تازه ساعت 1 به بعد با چیز پی ان درست شد.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
ساعت چند میری؟ طبق چیزی که فهمیدم از 10.5 و 11 به بعد اینا نتا فاجعه میشه، پینگا اوکیه اما پکت لاس شدید بالا میره.
دیشب ساعت 11 رفتم اینقد افتضاح بود Apex همه غیب و تلپورت میشدن، رجیستر شدن که بماند دیگه :D تازه ساعت 1 به بعد با چیز پی ان درست شد.
آره دیشب ساعت 10/30 شروع کردم به بازی کردن دو سه تا مچ رفتم نتم انقدر فاجعه بود هیچ کاری نمیشد کرد :| پینگ به ظاهر 90 ولی رد کانکشن ثابت و پکت لاست بالا! آخرش با اعصاب شخمی اومدم بیرون ...

• Like
Reactions: majidred2011

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
دوستان کسی از کرمان هست اینجا، ببینیم کدوم شرکت خوبه؟
من خودم پارس داشتم قبلا خوب بود حجم رو که اضاف کردن و کاهش سرعت داشتن تخلیه کردم. البته پینگ هم یکم نوسان پیدا کرده بود.
الان اومدم پدیدار حجمش خوب ولی بازم شبا افت سرعت بین الملل داره و پینگش هم خوب نیست (روی fastpath پینگ 4.2.2.4 حدود 140-150 هست)

کسی از شرکت دیگه نداره که پینگش خوب باشه؟ بیشتر کیفیت خط مهمه واسم تا دانلود.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا isp آیی که پشتیبانی فنی ش خوبه باشه کجا خوبه؟ یعنی قشنگ زنگ بزنی و مشکلت رو پیگیری کنن حل کنن،آدم دنبال نخود سیاه نفرستن. برای منطقه ۱ تهران
پشتیبانی پیشگامان قشنگ به یه ورشون هم نیست
من نزدیک 4 ماهه که از صبانت سرویس میگیرم تو 4 ماهه هیچ مشکلی باشون نداشتم و از لحاظ پشتیبانی باید بگم حرف ندارن من مشکل نوسان شدید Snr داشتم ب طوری که بازی آنلاین برام غیر ممکن شده بد ک ب اجبار از نت ایرانسل استفاده میکردم ک فقط باید Solo بازی میکردم (به خاطر نت تایپ3) تا اینکه گفتم زنگ بزنم پشتیبانشون ببینم چی میشه(تو این چند ماه بی خیال شده بودم چون تجربه کار با شاتل را داشتم و گفته بود به خاطر نویز بالات هیچ کار نمیشه برات کرد)
گفت من سرعت را روی 4 مگ برات محدود میکنم و پروفایل کاهش پینگ هم برات فعال میکنم تست کن ببین چی میشه بعد من گفتم 4 مگ کمه گفت تو تست کن بعد زنگ بزن دوباره سرعت را بالا میبریم تا بهترین شرایط خطت را ببینیم چیه روی 4 مگ عالی بود و ب راحتی بازی کردم پینگم تو بلک اپس 4 شده بود 100 نت تایپ هم open فرداش زنگ زدم سرعت را کرد 6 مگ که اون هم خوب ولی بعضی وقتها پاکت لاست میزد ک خود پشتیبان گفت اکی هست (البته ساعت 11 شب اینطور شد ولی من از روی Crc مودم گفتم نه) ولی هر کاری بگی برات میکنیم ک من گفتم روی 4 مگ ببندین سرویس و خلاصه همه چی اکی شد بعد هم گفت هر موقع خواستی زنگ بزن سرعتت را بر میگردونیم روی 8 مگ.
البته تو این حین آپلودم هم ب خاطر سرویس کاهش پینک آورده بودن روی 600 ک زنگ زدم گفت نمیشه ولی آخرش انجام داد
خلاصه تو منطقه من صبانت از لحاظ پشتیبانی و کیفیت تجهیزات حرف نداره.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
نصف بچه ها اینجا آرزو همچین پینگی دارن :-" شاید بهترین پینگی باشه که تو ایران میشه گرفت. :D
میشه بگی از کدوم شرکت میگیری؟ کدوم شهر؟

فن آوا ارزش داره بگیرم؟ پینگ با اروپا چجوری بود؟
الان چک کردم یک سرویس فیلمباز داره 8 مگابیت 360 گیگ میده 50 تومن که عالیه، فقط الان فیلمباز چه فرقی با عادی داره که باز سرویس دورهمی میده با همین 50 تومن ولی 80 گیگ، خو کی عادیشو میگیره؟ :D
از سرویس های جدیدش اطلاعی ندارم. ولی اصلا پینگ خوبی نداره نسبت به باقی شرکت ها. من توی مدتی که داشتم پینگم حدود 140 تا 180 بود با سرور های اروپا.
ولی از لحاظ سرعت و یا دانلود شبانه و حجم و یا پشتیبانی خیلی ازشون راضی بودم.

• Like
Reactions: majidred2011

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
138
نام
Moein
آره دیشب ساعت 10/30 شروع کردم به بازی کردن دو سه تا مچ رفتم نتم انقدر فاجعه بود هیچ کاری نمیشد کرد :| پینگ به ظاهر 90 ولی رد کانکشن ثابت و پکت لاست بالا! آخرش با اعصاب شخمی اومدم بیرون ...
آره منم شاتل دارم دقیقا از ساعت ده نیم شب دو شاخه قرمز ثابت دارم تا ساعت یک این طورا بعدش درست میشه جالب اینه که فقط هم تو رینبو اون ساعت این جوریه و تو همون موقع cmd پکت لاستی نشون نمیده!

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
نصف بچه ها اینجا آرزو همچین پینگی دارن :-" شاید بهترین پینگی باشه که تو ایران میشه گرفت. :D
میشه بگی از کدوم شرکت میگیری؟ کدوم شهر؟
آره رفیق چرا نشه
من کوچیک شما تهرانم. از شاتل میگیرم. بچه ها همه دلشون پر از شاتل:D سرویسم ۱۶ مگ هست ولی p2p دارم

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
دوستان چیز شکن نورد خریدم، رو گوشی مشکلی نداره ولی رو لپتاپ نرم افزار رو که باز میکنم انگار نمیتونه لاگین شه و بعد یه مدت ارور میده ( انگاری که صفحه لاگینش شیلتر باشه! ) کسی راه حلی نداره؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
دوستان چیز شکن نورد خریدم، رو گوشی مشکلی نداره ولی رو لپتاپ نرم افزار رو که باز میکنم انگار نمیتونه لاگین شه و بعد یه مدت ارور میده ( انگاری که صفحه لاگینش شیلتر باشه! ) کسی راه حلی نداره؟

openvpn استفاده کنید
یا اگه نمیخواید از یک فیلتر شکن دیگه استفاده کنید یا باز بشه

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان میشه از کیفیت peer to peer خطم مطلع بشم ؟ مثلا هوست شدنم ببینم چقدر قویه پینگ بقیه نسبت به من چجوریه؟
فعلا دسترسی به بازیی ندارم بفهمم

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
خب بزنم به تخته ایرانسل بسته های شبانه ش رو برداشت و 60% بسته هاشم گرون کرده

============================================================

رایتل کسی تست کرده؟ نت تایپ ش چنده؟

بره دانلودهای شبانه میخام چون عملا پینگشون به درد گیم نمیخوره!

• Like
Reactions: Big Band

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا

من رایتل دارم نت تایپش 3 هست به درد انلاین فیفا میخوره فقط

• Like
Reactions: B-King

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد

td lte?
برای موبایل من که هنوز بسته های شبانه هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر