بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
میگم الا کدوم isp مشکلات افت سرعت تک کانکشن تو شل مخصوصا از ساعت ۹ تا ۱ شب رو نداره؟
من که تو شاتل بودم تو این ساعت ها یدفعه کیفیت افت میکرد پینگ تو بیرون ثابت زیر ۱۰۰ هست ولی داخل گیم یدفعه میره بالای ۳۰۰ یا ۴۰۰....بعد یدفعه تویچ رو نمیشه با کیفیت ۱۶۰p هم دید بعضا رو این‌کیفیت بافر میندازه :Dاومدم یه شرکت دیگه اونم دقیقا وضع اش همینه!!
موندم بقیه تو چه شرکتی هستن که اینجا اعلام نمی کنند مشکلشون رو و راحت شبا انلاین بازی میکنند؟رسما تو speedtest هم میگیری تک کانکشن دانلود و اپلود رو شبا تو این ساعت ها روی 0.40 یا 0.50 هست که رسما افتضاحه!!پشتیبانی هم موندم چی بگم:D میگم سرعتم کمه میگه دانلود بزار سرعتم فیکسه میگم‌تک کانکشن یه چند لحظه مکس میکنند بعد میگن به ما مربوط نیست سرعتت دانلودت خوبه پس مشکلی نیست!پینگ بیروت تست میگیرم همیشه زیره ۱۰۰ هست ولی داخل گیم همیشه کلی بالا پایین میشه!!واقعا متعجبم چرا کسی اعتراضی به این وضعیت تو شب ها نداره یا مشکل از نت منه!!خلاصه درد زیاده درمان براش نیست کسی راه حلی میدونه یا شرکتی که کمتر این مشکلات توش هست رو معرفی کنه ممنون‌میشیم!!
دقیقا منم مشکلات شما رو دارم(شاتل)
میخواستم سرویسم رو عوض کنم ولی ظاهرا بقیه ISPها هم همین مشکل رو دارن

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من دیروز سرعت 4 مگ شاتل گرفتم با استانه مصرف 63 گیگ ... همیشه عددشون استانه مصرف بین الملل بود نه داخلی
الات همین جوری چک کردم ببینم وضعیت مصرفم چجوری هست(خونه زیاد مصرف میکنند) تا دانلود کنم دیدم نوشته 23 گیگ ! و بعد هم تعرفه چک کردم و این تعرفه گرفتم حذف کردند دیگه نیست :|
کسی دیگه این اتفاق نیوفته ؟
شکایتی کنم ببینم چی میشه با اینکه مثل دفعات قبلی میدونم به جایی نمیرسه

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
آقایان محترم میشه از این آی پی یک پینگ بگیرن؟

157.175.31.202

آدرس سرور جدید آمازون در بحرین. شرکت اینترنت رو هم بگید بدونیم. برای من پارس آنلاین نزدیک 150؟! جالبه پینگ با اروپا 89 هست!

• Like
Reactions: saeed_sg

ali6528

کاربر سایت
Aug 15, 2018
13
آقایان محترم میشه از این آی پی یک پینگ بگیرن؟

157.175.31.202

آدرس سرور جدید آمازون در بحرین. شرکت اینترنت رو هم بگید بدونیم. برای من پارس آنلاین نزدیک 150؟! جالبه پینگ با اروپا 89 هست!

اتفاقا پیش پای شما تست گرفتم(td lte ایرانسل):)
113136

Arp

کاربر سایت
Apr 5, 2019
112
نام
علیرضا
اقا یه چند وقته اینترنت وای فای لب تابم ضعیف شده اینترنت وای فای مخابرات هست رو گوشیم سرعت خوبه ولی تو لب تاب سرعت دانلود رو ۱۰۰ تا ۵۰۰ کیلو بایت هست ولی قبلن رو ۸۰۰ کیلوبایت قفل بود اصن پایین نمیومد ولی تو بازی سرعت خوبه هر کاری هم بگید کردم با cmd رفتم ای پی مو عوض کردم انواع تنظیمات و نرم افزار رفتم واقعا دیوونه شدم با این سرعت دانلود اگه راه حل اساسی دارید خواهش میکنم کمک کنید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر