بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان من میخوام تخلیه کنم شاتل رو، isp چی پیشنهاد میدین؟ ترافیک واسم مهم تر از پینگه
آسیاتک که پشتیبانی نمیکنه ولی بنظر میاد های وب سرویس های خوبی داره کسی استفاده میکنه های وب؟

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
دوستان من میخوام تخلیه کنم شاتل رو، isp چی پیشنهاد میدین؟ ترافیک واسم مهم تر از پینگه
آسیاتک که پشتیبانی نمیکنه ولی بنظر میاد های وب سرویس های خوبی داره کسی استفاده میکنه های وب؟

دیدبان نت رو نگاه کنید حجم ترافیک خوبی داره

• Like
Reactions: Mahdi444

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
دوستان من اینترنتم از شاتل هست از نوع رادیویی میکروتیک یا وایرلس یا پوینت تو پوینت اسم دقیقش رو نمیدونم:D
مشکلی که دارم اینه که نباید مودم dsl داشته باشم روتر بهتر جواب میده
حالا سوال اینجاست که کسی میتونه راهنمایی کنه چی بگیرم که خوب باشه دو بانده باشه کانفیگش اوکی باشه

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
من اینترنت مخابرات دارم تهران جنوب منطقه 2 الان 4 روزی میشه از چهارشنبه تا هم اکنون در ساعات مختلف اینترنتم قطع میشه یه 5 دقیقه اینا قطعه دوباره وصله میشه 10 دقیقه بعد باز میره کما :(شخص دیگه هم هست این مشکل داشته باشه؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: COH master

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
من اینترنت مخابرات دارم تهران جنوب منطقه 2 الان 4 روزی میشه از چهارشنبه تا هم اکنون در ساعات مختلف اینترنتم قطع میشه یه 5 دقیقه اینا قطعه دوباره وصله میشه 10 دقیقه بعد باز میره کما :(شخص دیگه هم هست این مشکل داشته باشه؟؟؟
سلام، منم مشکل شمارو دارم دقیقا از شبی که اینترنت کل کشور منفجر شد، از همون موقع اینترنت به صورت رندوم چند دقیقه قطع میشه بعد وصل و این چرخه هی تکرار میشه....

• Like
Reactions: rosoneri9 and AMIR$

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان من از شاتل تخلیه کردم فقط اینکه میدونین چقدر طول میکشه تا مخابرات تخلیه کنه خط رو؟ چطور باید پیگیری کرد؟

Sent from my G3112 using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
چند روز پیش به پیشگامان زنگ زدم گفتم کارشناس بفرس واسه خط که چرا سرعت آپلود دانلود اینقد محدوده، گفت نویز داری و اول خط تست نکردی و فلان کارشناس فرستاد دید همه این کارا رو کردم و کلا خط از بیخ داغونه بدون اینکه پولی بگیره گفت با مخابرات هماهنگ میکنم خطتونو تا جایی که زور داره بهتر کنن.
امشب یک دفعه سرعت دانلود که همیشه لاک بوده رو 8 مگابیت یک دفعه رسید 12 یعنی از 1 مگابایت رسید به نزدیک 1600 اینا، سرعت آپلودمم که 35 بیشتر نبود رسید 100 که راضیم :D دمشون گرم بنظرم حتما اگه خطتون زیادی فک میکنید سرعتش محدوده تماس بگیرین.
8 ساله با این خط زندگی کردم 4 شرکت مختلف همه همینقد بود سرعت تا الان که اوکیش کردن :D
آقا این قضیه رو جدی بگیرین :D
به پسر عمومم گفتم، که از یک ISP دیگه نت داره و خطشم اصلا کوچکترین نویزی نداره زنگ زد فقط اعتراض کرد برا سرعت آپلود پایین گیر داد بهشون، براش خرابی خط رد کردن امروز سرعت آپلودش سه برابر شد که هیچ پینگش 40 تا اومد پایین :D
پیشگامان یکم با مشکل کمبود پهنای باند مواجه هست و تو شبانه روز یه ساعاتی پهنای باند رو روی 4 مگابیت محدود میکنه ...
جالبه من خیلی وقته دارم تازه متوجه این قضیه شدم :D خیلی کم این اتفاق میوفته برام، باز از اون طرف خوبیش اینه خطش بسته نیست، من طرح 8 مگابیت دارم همیشه تا 12 بازه یعنی سرعت دانلود رویه 1600 ایناس.
دوستان من از شاتل تخلیه کردم فقط اینکه میدونین چقدر طول میکشه تا مخابرات تخلیه کنه خط رو؟ چطور باید پیگیری کرد؟
Sent from my G3112 using Tapatalk
من حدود 6 سال پیش تخلیه کردم، 14 روز طولش دادن و فقط میپیچوندن قضیه رو، خیلی اذیت کردن. در صورتی که من بعد شاتل مخابراتم داشتم و تخلیه هم کردم دوباره ولی برا تخلیش کلا 1-2 روز بیشتر طول نداد. حالا نمیدونم هنوز شاتل اینقد عوضی هست یا نه. جوری که من فهمیدم تا روزای آخر اصلا دستور تخلیه رو نداده بودن و باید پیگیر میبودی.
اون هم پشتیبانی نداره... پیشگامان چطوره کسی استفاده میکنه؟
از خوبیاش اینه که پینگ خیلی خوبی داره، حجم بالا میده با قیمت پایین، من همیشه 8 مگابیت میگیرم 200 گیگ بین الملل که شبانه رایگان جداگانه داره و سرعت دانلود شبانه رایگانشم کم نمیکنه 42.500 تومنه در صورتی که نرخ اصلی 8 مگ 50 باید باشه.
تنها بدی که داره بنظرم اینه که هیچ طرح جشنواره ایی نمیزاره و هر طرحی رو سایت میبینی کل سال همونه که البته بنظرم خوبه طرحاش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vivaz360

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا

دقیقا همین مشکل رو پارس آفلاین افتاده چند وقته

• Like
Reactions: AMIR$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر