بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
بعد از حدود یک هفته مشکلات با پارس آنلاین چند روزه که تمام موارد رفع شده.
پینگ و سرعت دانلود در تمام ساعات پایداره (فعلا!). پشتیبان گفته بود داریم پهنای باند میخریم مثل اینکه راست گفته بود!

• Like
Reactions: ...Moein...

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
پینگ و سرعت دانلود در تمام ساعات پایداره (فعلا!). پشتیبان گفته بود داریم پهنای باند میخریم مثل اینکه راست گفته بود!
درود اره یک هفته ای هست ک درست شده خیلی خوب شده

• Like
Reactions: Black Sun

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
هنوز خبری نشده که فیبر نوری رو بقیه شرکت ها پیشنیبانی میکنن یا نه؟

من مخابرات دارم همه سایت ها رو سریع باز میکنه حتی خارجی ها اما همین بازی سنتر خودمون رو بین 1 تا 2 دقیقه طول میکشه

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
پینگی از این ایپی بگیر ببین چنده
31.192.108.37
برای من 92 هستش قبل از این یک هفته زیر 127 نبود

allireyhani

کاربر سایت
May 15, 2013
43
دوستان کسی اگر پارس آنلاین داره لطف میکنه بگه پینگش با این سرور چنده؟(یگی از دیتا سنتر های پابجی هستش که در ایرلنده)
ec2.eu-west-1.amazonaws.com
لطفا اگر ممکنه پینگ داخلیتون هم بگید. برای من این 110هستش(نت شاتل) و پینگ داخلیم هم 17
چون میخوام شاتل رو بخاطر گرون فروشی تخلیه کنم و پارس آنلاین یا ی شرکتی که کیفیت خوبی داشته باشه بگیرم
ممنونم

• Like
Reactions: ...Moein...

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
دوستان کسی اگر پارس آنلاین داره لطف میکنه بگه پینگش با این سرور چنده؟(یگی از دیتا سنتر های پابجی هستش که در ایرلنده)
لطفا اگر ممکنه پینگ داخلیتون هم بگید. برای من این 110هستش(نت شاتل) و پینگ داخلیم هم 17
چون میخوام شاتل رو بخاطر گرون فروشی تخلیه کنم و پارس آنلاین یا ی شرکتی که کیفیت خوبی داشته باشه بگیرم
ممنونم
برای من پارس انلاینه و پینگم با سرور اونجا 103 هستش و پینگ داخلیم 7 قبل از خرید بهت پیشنهاد میکنم اسیا تک رو هم تست کنی از بنر های متفرقه هم خرید نکنی بهتره سمت مخابرات هم کلانرو که پشیمون میشی

• Like
Reactions: allireyhani

allireyhani

کاربر سایت
May 15, 2013
43
برای من پارس انلاینه و پینگم با سرور اونجا 103 هستش و پینگ داخلیم 7 قبل از خرید بهت پیشنهاد میکنم اسیا تک رو هم تست کنی از بنر های متفرقه هم خرید نکنی بهتره سمت مخابرات هم کلانرو که پشیمون میشی
دمت گرم داداش
شما اهل تهران باید باشید که پینگ داخلیتون 7 هستش!
آسیاتک طرح گیم داره؟چون تا اونجایی که میدونم آسیاتک پینگ خوبی نداره(استفاده کردم ولی حالت گیم یا طرح گیم رو نمیدونم داشته باشه)

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
ممنونم
درود 109 هستش پینگ داخلی 14(کرمانشاه)

• Like
Reactions: allireyhani

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
این سایت و چندتا سایت دیگه رو دیدم ، ولی با یک نفر از پشتیبانی صحبت کردم برام فیلم گرفت فرستاد که 8.8.8.8 داره 85 پینگ میگیره . بهش چند تا آیپی دادم گفتم اینارو برام بگیر ولی خبری ازش نشد . البته قرار شده امروز یا فردا بیان اینجا برای تست ببینم پینگ خارجش چطوریه.
البته واقعا تعرفه خوبی داره اگر کسی نخواد بازی کنه . 40مگ دانلود 8مگ آپلود ، نامحدود 150تومن.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
خب دوستان من زیتل رو تست کردم امروز ، از لحاظ سرعت واقعا خوب هست ، تا 60 مگابیت دانلود و 7مگابیت آپلود رو نشون میداد ، ولی پینگ به شدت نوسانی و غیر قابل قبول برای بازی های آنلاین. اگر بازی آنلاین ندارید و مصرف ماهیانه بالایی هم دارید ، گزینه خوبی هست چون دانلود نامحدود بهتون میده .ماهی هم 150تومن
من البته نگرفتم ولی تقریبا یک تست کامل کردم ، اگر سوالی دارید بفرمایید

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
خب دوستان من زیتل رو تست کردم امروز ، از لحاظ سرعت واقعا خوب هست ، تا 60 مگابیت دانلود و 7مگابیت آپلود رو نشون میداد ، ولی پینگ به شدت نوسانی و غیر قابل قبول برای بازی های آنلاین. اگر بازی آنلاین ندارید و مصرف ماهیانه بالایی هم دارید ، گزینه خوبی هست چون دانلود نامحدود بهتون میده .ماهی هم 150تومن
من البته نگرفتم ولی تقریبا یک تست کامل کردم ، اگر سوالی دارید بفرمایید
کل تهران رو که پوشش نمیده سمت شهرستانم که فکر نکنم این شرکتا بیان ما هم مجبوریم با همون سرعت دانلود 1 مگ سر بکنیم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
کل تهران رو که پوشش نمیده سمت شهرستانم که فکر نکنم این شرکتا بیان ما هم مجبوریم با همون سرعت دانلود 1 مگ سر بکنیم
فعلا فقط تهران و کرج هست . محدوده پوشش رو هم میتونید در سایتشون ببینید که البته همونطور که گفتید کل تهران نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر