بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام دوستان!
10 isp برتر کشور از لحاظ سرعت و کیفیت معرفی شدند!
شما از کجا سرویس میگیرید؟ چه سرعت و پینگی دارید؟
از قطعی زیاد و یا عدم پاسخگویی پشتیبانی ناراضی هستید؟

وایمکس نیوز- مقایسه ی شرکت های اینترنتی از سوی کاربران براساس نوع سرویسی که ارائه داده‌اند، در سه بازه زمانی نتایج زیررادربرداشته است .
سرویس 64Kbps
بازه زمانی 1 الی 8: شاتل
بازه زمانی 8 الی 16: شاتل، نداگستر صبا، ارتباطات مبین‌نت، مروا، پارس‌آنلاین
بازه زمانی 16 الی 24: شاتل، نداگستر صبا، پارس‌آنلاین
سرویس 128Kbps
بازه زمانی 1 الی 8 : پیشگامان توسعه ارتباطات، نداگستر صبا، ایرانسل، پارس‌آنلاین، شاتل، ارتباطات مبین‌نت
بازه زمانی 8 الی 16: داده‌پردازی فن‌آوا، نداگستر صبا، آریاناگستر اسپادانا، شاتل، ارتباطات مبین‌نت، پارس‌آنلاین
بازه زمانی 16 الی 24: آریاناگستر اسپادانا، نداگستر صبا، ایرانسل، داتک، پارس‌آنلاین، شاتل، پیشگامان توسعه ارتباطات
سرویس 256Kbps
بازه زمانی 1 الی 8: پارس‌آنلاین، شاتل، نداگستر صبا، ارتباطات مبین‌نت
بازه زمانی 8 الی 16: داده‌پردازی فن‌آوا، شاتل، پارس‌آنلاین، داتک، آریاناگستر اسپادانا، نداگستر صبا، ایرانسل
بازه زمانی 16 الی 24: شبکه ارتباط شبدیز، شاتل، پارس‌آنلاین، داتک، نداگستر صبا، پیشگامان توسعه ارتباطات
سرویس 512Kbps
بازه زمانی 1 الی 8: پارس‌آنلاین، آریاناگستر اسپادانا، ارتباطات فن‌آوا، شاتل، نداگستر صبا، شبکه ارتباط شبدیز، پیشگامان توسعه ارتباطات، ارتباطات مبین‌نت
بازه زمانی 8 الی 16: پردیس، پارس‌آنلاین، شبکه ارتباط شبدیز، داده‌پردازی فن‌آوا، نداگستر صبا، ایرانسل، شاتل، ارتباطات مبین‌نت، پیشگامان توسعه ارتباطات، آریاناگستر اسپادانا
بازه زمانی 16 الی 24: ارتباطات فن‌آوا، داتک، شبکه ارتباط شبدیز، پارس‌آنلاین، ایرانسل، نداگستر صبا، شاتل، داده‌پردازی فن‌آوا، پیگامان توسعه ارتباطات، ارتباطات مبین‌نت
سرویس 1Mbps
بازه زمانی 1 الی 8: پارس‌آنلاین، پیشگامان توسعه ارتباطات، شاتل، ارتباطات مبین‌نت، آریاناگستر اسپادانا، نداگستر صبا
بازه زمانی 8 الی 16: پردیس، آریاناگستر اسپادانا، نداگستر صبا، شاتل، پیشگامان توسعه ارتباطات، داده‌پردازی فن‌آوا، توسعه رسان پاسارگاد، ارتباطات مبین‌نت، پارس‌آنلاین، ایرانسل
بازه زمانی 16 الی 24: پارس‌آنلاین، پیشگامان توسعه ارتباطات، شاتل، نداگستر صبا، داده‌پردازی فن‌آوا، ارتباطات مبین‌نت، توسعه رسان پاسارگاد
سرویس 2Mbps
بازه زمانی 1 الی 8: عصر انتقال داده‌ها، شاتل، پردیس، داده‌پردازی فن‌آوا، ایرانسل، پیشگامان توسعه ارتباطات، آریاناگستر اسپادانا، پارس‌آنلاین
بازه زمانی 8 الی 16: عصر انتقال داده‌ها، آسیاتک، پردیسف شاتل، پارس‌آنلاین، نداگستر صبا، داتک، ایرانسل، پیشگامان توسعه ارتباطات، آریاناگستر اسپادانا
بازه زمانی 16 الی 24: عصر انتقال داده‌ها، ارتباطات مبین‌نت، شاتل، داده‌پردازی فن‌آوا، نداگستر صبا، پیشگامان توسعه ارتباطات، آریاناگستر اسپادانا، پارس‌آنلاین، شبکه ارتباط شبدیز

.......................

استان های برتر کشور در زمینه نفوذ اینترنت:

1. تهران

2. اردبیل

3. اصفهان

4. آذربایجان غربی

5. گیلان

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: "H@MID"

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
از خودم شروع میکنم!
در حال حاضر تا 10 روز دیگه adsl من وصل نمیشه!
الان از gprs ایرانسل استفاده میکنم! پهنای باند 256 کیلوبیت و سرعت دانلود 28 کیلوبایت!
با پینگ 350 برای یاهو!

قراره از آسیا تک 512 بگیرم که نتایجش رو اینجا اعلام میکنم!

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
سلام .
من حدودا" 5 سالی هست که از adsl پارس آنلاین استفاده میکنم.
یک سال یهست که خیلی خوب شده .
من الان 128 کیلوبیت بر ثانیه دارم ولی با متوسط 70 کیلو باااایت بر ثانیه میتونم دانلود کنم !!!!!

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
من یک سال از فن آوا استفاده میکنم.
پهنای باند 64 کیلوبیت و سرعت متوسط دانلود 28 کیلوبایت. پینگ 360
شهرستان هستم. و به ناچاری شکر هم میکنم.:d

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
من 4 ساله که 128 داتک دارم ماهانه 25 تومن میدم(با مالیات و ...)
سرعت دانلودم 15kb/s خیلی بخواد حال بده 2 تا میره بالا!:d در ضمن نامحدوده...
شماها چی جوری واسه خونه بالای 128 میگیرید؟!
سرعت 128 شماها چرا اینقدر بالاس؟!!
----------------------------------------------------------
WTF!o
الان رفتم سایت داتک نوشته 128 نامحدود ماهی 40 تومن!! فکر کنم چون ما مشتری قدیمیش هستیم کم میدیم...!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خیلی سادست!
طبق قانون هیچ isp حق نداره به کاربران خانگی بالای 128 بده!
اونها هم خیلی ساده این قانون رو دور میزنن! چجوری؟ توی قرارداد براتون 128 مینویسن اما در اصل پورت 512 یا 1 مگ براتون وصل میکنن!
البته در شهرستان های کوچک و isp های کوچک اینگونه نیست و سرعت بالا به هیچ کاربری نمیدن!
حامد جان برای پورت های نامحدود هم سرعت رو زیاد نمیکنن! اگه میخواید مانند بقیه دوستان سرعت بالایی داشته باشید از همون داتک سرویس محدود رو بگیرید!
برای اینکه حجمتون زود تموم بشه برای سرویس های محدود سرعت بالایی میدن! (گربه برای رضای خدا موش نمیگیره!)
اگه تست های بالارو نگاه کنید دوستانتان در شرکت داتک با سرعت متوسط 498 کیلوبیت که تقسیم بر 8 کنیم میشه 62 کیلوبایت دانلود میکنن! حالا شما 15 تا دریافت میکنید! که اگه سرویس محدود بگیرین شماهم به این سرعت میرسید.

• Like
Reactions: MojoLife.ir

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جالبه که اصلا شرکتی که ما میگیریم اینجا نیست. شرکت ما همارا سیستم ـه و Exclusive تبریز هست :D

تا قبل از این ماه 384 نامحدود با میانگین دانلود 50 کیلو و پینگ همیشه زیر 300 و 250.

این ماه فعلا به علتی 1 مگ محدود با متوسط 125 کیلو و پینگ هم مثل بالا.

تو تبریز 90% کاربرا از این شرکت می گیرن و نامحدود.

• Like
Reactions: Tr16

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
منم 1 مگ نداگستر صبا ! سرعت دانلود قبلا تا 200 KB هم میرسید ولی چند وقته خیلی افتضاح شده زورکی روی 30/40 KB دانلود میکنه! زنگ زدم ISP گفتن باید پورتتون رو چک کنیم!!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
جالبه که اصلا شرکتی که ما میگیریم اینجا نیست. شرکت ما همارا سیستم ـه و Exclusive تبریز هست :biggrin1:

تا قبل از این ماه 384 نامحدود با میانگین دانلود 50 کیلو و پینگ همیشه زیر 300 و 250.

این ماه فعلا به علتی 1 مگ محدود با متوسط 125 کیلو و پینگ هم مثل بالا.

تو تبریز 90% کاربرا از این شرکت می گیرن و نامحدود.

قیمت ؟!
شاید زیر مجموعه یکی از اینا باشه

پ ن : غلط کردن ! صبا از همه بدتره توی سرعت DL !
128 پارس با 1 مگ صبا برابری داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر