بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سلام
من مخابرات گرفتم اما میخوام جمع کنم
خودشون میگن بغیر از مخابرات نمیتونی سرویس دیگه بگیری
اما توی سایت شاتل تو قسمت محدوده میزنم شمارمم میزنم میگه تحت پوشش هستید
الان‌ چه کنم
میتونم از شاتل یا اونای دیگه اینترنت بگیرم یا نه؟
کلا چجوری میتونم بفهمم خطم فیبر هست یا نه
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
مثل اینکه دی ان اس های پارس انلاین کلا بسته شده و کل ترافیک داره به سمت سرور های های وب منتقل میشه.
پینگ به شدت ناپایدار و شب ها (از 7 به بعد) برای 8.8.8.8 در حد 200 هست! سرویس 16 مگ با پروفایل گیمینگ!
فشار زیاد روی سرور و ضعف اون در پردازش اطلاعات کاملا محسوس هست. سرعت اینستا به شدت پایین و کلا از هشت نه به بعد کلا غیر قابل استفاده
و سرعت دانلود از سرور های خارجی اگر در دسترس باشه در حد کیلوبایت هست.

Desire00021

کاربر سایت
Jul 29, 2017
4
سلام
من منطقه مخابراتی حکمت شعار تهران هستم .
اینا هیچ سرویسی بهم نمیدن به غیر مخابرات با سیم معمولی. چند وقته رفتم سمت مبین نت رفت رو اعصاب کلا تو بازی دیلی و لگ و سرعت پایین داشتم . بعد مودم tfi60 ایرانسل گرفتم اونم نهایت یه هفته اوکی بود واقعا با tdlte نمیشه بازی کرد.
الان به نظر شما نت مخابرات سیم معمولی بهر از ایرانسله؟
البته همراه اول به نظرم بهتره و چند وقت با گوشی شیر میکنم.
راه کاری دارید ؟؟؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام
من منطقه مخابراتی حکمت شعار تهران هستم .
اینا هیچ سرویسی بهم نمیدن به غیر مخابرات با سیم معمولی. چند وقته رفتم سمت مبین نت رفت رو اعصاب کلا تو بازی دیلی و لگ و سرعت پایین داشتم . بعد مودم tfi60 ایرانسل گرفتم اونم نهایت یه هفته اوکی بود واقعا با tdlte نمیشه بازی کرد.
الان به نظر شما نت مخابرات سیم معمولی بهر از ایرانسله؟
البته همراه اول به نظرم بهتره و چند وقت با گوشی شیر میکنم.
راه کاری دارید ؟؟؟

پیشگامان زنگ زدی بابت سرویس بی سیم ؟

همراه اول خوبی ش در قیاس با ایرانسل نت تایپ 2 ش هست وکلا این دوتا پینگ بالا و تایم اوت زیادی دارن

Desire00021

کاربر سایت
Jul 29, 2017
4
پیشگامان زنگ زدی بابت سرویس بی سیم ؟

همراه اول خوبی ش در قیاس با ایرانسل نت تایپ 2 ش هست وکلا این دوتا پینگ بالا و تایم اوت زیادی دارن
پیشگامان بهتر از ایرانسل و همراه اوله؟
ایرانسل من تازه ای پی ثابت هم داره ولی اصلا نمیشه بازی کرد با اینکه نت تایپ ۲ میده

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
پیشگامان بهتر از ایرانسل و همراه اوله؟
ایرانسل من تازه ای پی ثابت هم داره ولی اصلا نمیشه بازی کرد با اینکه نت تایپ ۲ میده

پیشگامان قبلش بگی بره گیم میخوام یکم پول بیشتر میگیرن ولی چیز بهتری میدن . من تاقبل اینکه بگم سرویس رو برای گیم میخام نت تایپ م 3 بود ولی همیشه پینگ م 110 تا 140 بود

اذیت ش در قیاس با مابقی شرکتا کمتره البته طبق تجربه خودم

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
پیشگامان قبلش بگی بره گیم میخوام یکم پول بیشتر میگیرن ولی چیز بهتری میدن . من تاقبل اینکه بگم سرویس رو برای گیم میخام نت تایپ م 3 بود ولی همیشه پینگ م 110 تا 140 بود

اذیت ش در قیاس با مابقی شرکتا کمتره البته طبق تجربه خودم

پیشگامان فاجعه اس. چطوری میگی خوبه؟؟؟ تک کانکشن تعطیل. روزانه بین 4 تا 5 ساعت محدودیت سرعت بین الملل بر روی 4 مگابیت. ip ولید نمیده. قیمت افتضاح. تنها خوبیش. ترافیک خیلی زیادی که میده تو سرویس های vip پیش
سرویس گیم چه صیغه ای هست؟؟؟ چیزی به این اسم وجود خارجی نداره. هیچ پولی هم حق ندارن اضافه بگیرن
از داخل پروفایل تنظیمات کانال مود رو بر روی fast میزارن. همین!!! همه شرکت ها هم انجام میدن

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
پیشگامان فاجعه اس. چطوری میگی خوبه؟؟؟ تک کانکشن تعطیل. روزانه بین 4 تا 5 ساعت محدودیت سرعت بین الملل بر روی 4 مگابیت. ip ولید نمیده. قیمت افتضاح. تنها خوبیش. ترافیک خیلی زیادی که میده تو سرویس های vip پیش
سرویس گیم چه صیغه ای هست؟؟؟ چیزی به این اسم وجود خارجی نداره. هیچ پولی هم حق ندارن اضافه بگیرن
از داخل پروفایل تنظیمات کانال مود رو بر روی fast میزارن. همین!!! همه شرکت ها هم انجام میدن
واسه کاهش سرعت باید شکایت کنی من سایت 195 شکایت تنظیم کردم حل شد مشکل

Sent from my G3112 using Tapatalk

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135

یه مناطقی از تهران و یه مناطقی از کرج خوبه فقط هیچ سرویس خوب مطلقی نداریم !

به تغییر نت تایپ 3 به 2 میگن سرویس گیم جدیدا شرکت ها ی قشنگمون 8-> زنگ زدم بهش میگم نت تایپ من رو از 3 به 2 تغییر بدید میگه گیم محصوب میشه وقتی

خلاصه ک دنبال کوچکترین بهونه برای پول بیشتر ن

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
واسه کاهش سرعت باید شکایت کنی من سایت 195 شکایت تنظیم کردم حل شد مشکل

چیو حل کنه. واسه چارتا شکایت فک کردی میره پهنای باند میخره. این شرکت شدید کمبود پهنای باند داره. من 2 ماه پیش شکایت کردم و تا تجدید نظر دوم ام رفتم و حل نشد

• Like
Reactions: Mahdi444

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
یه مناطقی از تهران و یه مناطقی از کرج خوبه فقط هیچ سرویس خوب مطلقی نداریم !

به تغییر نت تایپ 3 به 2 میگن سرویس گیم جدیدا شرکت ها ی قشنگمون 8-> زنگ زدم بهش میگم نت تایپ من رو از 3 به 2 تغییر بدید میگه گیم محصوب میشه وقتی

خلاصه ک دنبال کوچکترین بهونه برای پول بیشتر ن
این پول بیشتر پس چرا تو سایتشون و تعرفه هاشون نیست؟؟ غیر و قانونیه و شکایت کن

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
چیو حل کنه. واسه چارتا شکایت فک کردی میره پهنای باند میخره. این شرکت شدید کمبود پهنای باند داره. من 2 ماه پیش شکایت کردم و تا تجدید نظر دوم ام رفتم و حل نشد
عوض کن دیگه شرکتتو عصبانیت نداره :/

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان من اینترنتم واقعا یه ده سالی مشکل داشت,همش دیسکانکت می شد این اواخر هم خیلی زیاد که بالاخره چند هفته پیش مودمم (tp-link) سوخت, حالا مودم DLink که گرفتم, مشکل چندین ساله ی نتم کاملا حل شد, خیلی های دیگه هم تو دیجی کالا همین تجربه رو نوشته بودن, گفتم شاید بکار کسی بیاد.
از پشتیبانی حرفه ای پیشگامان هم از چند سال پیش چندین بار پرسیده بودم که مثلا ممکن هست مشکل از مودم باشه که همشون می گفتن نه و فلان, و حتی مودم قبلی رو تعویض کرده بودم با یک tp-link دیگه و مشکلم بازم باقی بود برای همین واقعا فکر می کردم مشکل از مودم نیست...

• Like
Reactions: magiteq

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
عوض کن دیگه شرکتتو عصبانیت نداره :/

عوض کردم از شبدیز گرفتم. نه محدودیت داره نه سایر افاضاحات. پروفایلت رو هم خودت میتونی از بین 50-60 تنظمیم مختلف خودت انتخاب کنی.

• Like
Reactions: amir*

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
والا فقط قیمتش موافقم باهات بقیه چیزا اصلا مشکلی ندارم.
این محدودیت رو 4 مگابیت در روزم فقط چند ماه پیش که کلا اینترنت کل کشور بهم ریخته بود واسم وجود داشت الان خیلی وقته ندیدم سرعتم لاک بشه، الان فیکس 12 مگابیت میده با اینکه طرحم 8 مگابیته.

چند بار میخواستم واسه قیمتش تخلیه کنم ولی وقتی میبینم فعلا با کیفیت ترین ISP هست که استفاده کردم دلم نمیاد بیام بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر