بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
هر اتفاقی داره تو زیر ساخت میافته فعلا که باب میل بوده پینگ من از 170 سرورهای اروپا رسیده به 80 الان یک هفته ایی هست تقریبا ثابت هم هست؛ پینگ دو رقمی تابحال ندیده بودم :D

oasis1701

کاربر سایت
Aug 28, 2019
16
وقتی پشتیبانی آسیاتک برمیگرده به من میگه که پینگ 8.8.8.8 تا زیر 200 "اوکیه" احساس میکنم داره به شعورم تحمت میزنه مخصوصا اینکه بهشون میگم برای گیمینگ استفاده میکنم,
تاحالا از 3 تا شرکت اینترنت داشتم, شاتل, سبانت و آسیاتک, پشتیبانی سبانت حد اقل معنی ping spike و gaming رو میفهمن, ولی مامانم از پشتیبانی آسیاتک بیشتر از شبکه و گیمینگ میدونه, قسم میخورم دروغ نمیگم.

• Like
Reactions: reza3533

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
دوستان, واسه من که مرکز مخابراتم برای زمان قاجار هست, به نظرتون اگه اینترنت اشتراکی بیسیم پیشگامان بگیرم خوب هست؟
80 گیگ رو ماهی 85 تومان میدن, ولی ریسک هست, احتمال داره که پینگهاش خوب نباشه, و اگه قیمتهاشون رو ببرن بالا تجحیزاتی که خریدم به دردم نمیخوره.
به نظرتون این کارُ بکنم؟
ببین اگه بهشون بگی قبول میکنن که با تجهیزاتشون بیارن خونه که مثلا تست بکنی سرعتش و پینگ و اینا... چون همونطور که خودتم میگی ریسکه و هم اینکه گرونه به نسبت شرکت های نت مثلا با قیمت کمتر از این بیشتر از 2 برابر پهنای باند با سرعت خوب میدن.. با این حجم بخوای توی ماه چندتا فیلم دانلود کنی عملا تموم میشه.

• Like
Reactions: oasis1701

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
اقا من نمیدونم دارن چیکار میکنن ، سرعت من به فنا رفته شدید !
اسیاتک هم که زنگ میزنم یه پیام از پیش ضبط شده پخش میکنن که مشکل سراسریه و از دست چرت و پرت ها

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
ممنون. از شاتل اومدم آسیاتک، مشهد منطقه قاسم آباد (مرکز مخابراتی ثامن)

یه پیشنهاد ..اگه خواستین خونتون رو عوض کنین هیچوقت جایی نرین که مرکز مخابراتیش استقلال باشه.
بدترین مرکز مخابراتی تو کل مشهد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
یه پیشنهاد ..اگه خواستین خونتون رو عوض کنین هیچوقت جایی نرین که مرکز مخابراتیش استقلال باشه.
بدترین مرکز مخابراتی تو کل مشهد
من یه مدت معلم بودم. مرکز مخابراتش هم فکر کنم همین استقلال بود. زیاد مشکلی نداشتم. بدترین جاها به نظر من همین فیبر نوری هاست که هر روز هم داره بیشتر میشه. الان منطقه ما میدون شهدا کلا فیبر هست. شنیدم سمت طبرسی و اون طرفا روهم جدیدا فیبر کردن و هیچ شرکتی جز مخابرات نمیتونه سرویس بده.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من یه مدت معلم بودم. مرکز مخابراتش هم فکر کنم همین استقلال بود. زیاد مشکلی نداشتم. بدترین جاها به نظر من همین فیبر نوری هاست که هر روز هم داره بیشتر میشه. الان منطقه ما میدون شهدا کلا فیبر هست. شنیدم سمت طبرسی و اون طرفا روهم جدیدا فیبر کردن و هیچ شرکتی جز مخابرات نمیتونه سرویس بده.

یکی از آشناهامون تو مخابرات هست میگه مرکز استقلال از بس ساخت و ساز شده و شلوغ شده از یه سیم بیشتر از 15 تا انشعاب گرفتن

مرکز شما یا فرشچی بوده یا آزادی

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
امروزم تموم شد و رانژه نشد :| مرسی از دوستان عزیز مخابرات نمیدونم اونجا نشستن چیکار میکنن! فک کنم تخلیه که یه هفته طول کشید رانژه هم یه هفته مارو علاف کنه :/

مال منهم بعد یهفته که راه اندازی های وبم شروع شد تازه دیدیم چراغ adsl روشن نمیشه دوباره اعلام خرابی کردن رفت تا بعد تعطیلات ظاهرا

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
در حال حاظر بهترین isp ها کدوما هستن؟
با حجم "بین الملل" بالا و قیمت پایین تر نسبت به بقیه؟ (حجم داخلی به درد خودشون و ...... میخوره)
و وضع مخابرات چطوره از این لحاظ؟
لطفا راهنمایی کنید

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
مودم Tenda کسی استفاده کرده؟ از لحاظ کیفیتی چطورن؟
من مدل d303 رو دوسال داشتم.ایرادی تو اون مدل ندیدم تو دوسالی که ازش استفاده میکردم.وای فای خیلی قوی داره و اگر مثل مودم ایسوس n14 میشد snr رو دستی تغییر داد هیچوقت عوضش نمیکردم.انتن ایسوس خیلی ضعیفتره در مقابل تندا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: White Injun

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر