بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
من همین یک هفته پیش سرویس نتم رو تمدید کردم (پیشگامان) 200 گیگ 8 مگ 47 تومن یک ماهه الان رفتم دیدم همین سرویس شده 50 گیگ 66 تومن :| الان ینی چی این بار‌ چندمه که اینا گرون میکنن سرویسا رو این دیگه چه مسخره بازی ایه :|

Sent from my G3112 using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من همین یک هفته پیش سرویس نتم رو تمدید کردم (پیشگامان) 200 گیگ 8 مگ 47 تومن یک ماهه الان رفتم دیدم همین سرویس شده 50 گیگ 66 تومن :| الان ینی چی این بار‌ چندمه که اینا گرون میکنن سرویسا رو این دیگه چه مسخره بازی ایه :|

منم هرماه همونو میگرفتم دیروز مجبور شدم 66 تومن بدم که با مالیات میشه 72 تومن تقریبا :| افتضاح شده یعنی، تا ماه پیش جز ارزون ترینا بود یک دفعه از شاتل و پارس آنلاینم خراب تر شد.
منتظرم آخر ماه شه ببینم یا اینا طرحاشونو یکم بهتر کنن یا هم تخلیه کنم.

دوستان های وب کسی داره اینجا؟ قیمتاش اینایی که تو سایت زدن خیلی خوبه تو پنلم هموناس؟
پینگ چجوریه؟ سرعت دانلود و آپلود؟

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
منم هرماه همونو میگرفتم دیروز مجبور شدم 66 تومن بدم که با مالیات میشه 72 تومن تقریبا :| افتضاح شده یعنی، تا ماه پیش جز ارزون ترینا بود یک دفعه از شاتل و پارس آنلاینم خراب تر شد.
منتظرم آخر ماه شه ببینم یا اینا طرحاشونو یکم بهتر کنن یا هم تخلیه کنم.

دوستان های وب کسی داره اینجا؟ قیمتاش اینایی که تو سایت زدن خیلی خوبه تو پنلم هموناس؟
پینگ چجوریه؟ سرعت دانلود و آپلود؟
من که صد در صد میرم شاتل. اصلا کیفیت سرویسشون مزخرفه سرعت مدام نوسان داره واسه وصل شدن به سرور خیلی از گیما کلی مشکل داره تایم اوت هم که اصلا نگو و نپرس

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من که صد در صد میرم شاتل. اصلا کیفیت سرویسشون مزخرفه سرعت مدام نوسان داره واسه وصل شدن به سرور خیلی از گیما کلی مشکل داره تایم اوت هم که اصلا نگو و نپرس

تایم اوت و اینا البته ربطی به ISP فک کنم نداره، تاپیکو دنبال کرده باشی اکثرا مشکل دارن مخصوصا شبا، من با دوستام که بعضی شبا میرم اونا هم تایم اوت و پکت لاس دارن با اینکه پیشگامان نیستن. ظهرا خوبه البته برا من، سرعت و اینا هم مشکلی نداره تنها مشکلی که دارم قیمت گرون سرویسا هست.
شاتل هم قدیم داشتم اینقد که عذابم داده حاضر نیستم یک قرون بدم براش :D تازه کل این گرون کردنا اگه اشتباه نکنم از زمانی شروع شد که شاتل به وزیر ارتباطات شکایت کرد و تهدید کرد که یا میزاری قیمتا رو ببریم بالا یا میکشیم از نت بیرون کلا :D بعدم که تک تک شروع کردن به گرون کردن.
اونش به کنار وضعیت قیمتای شاتلم که اصلا خوب نیست، پیشگامان 42.500 بهت 50 گیگ میده اون 50 تومن 80 گیگ :| جفتش افتضاحه و به هیچ وجه جوابگوی مصرف من نیست.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
تایم اوت و اینا البته ربطی به ISP فک کنم نداره، تاپیکو دنبال کرده باشی اکثرا مشکل دارن مخصوصا شبا، من با دوستام که بعضی شبا میرم اونا هم تایم اوت و پکت لاس دارن با اینکه پیشگامان نیستن. ظهرا خوبه البته برا من، سرعت و اینا هم مشکلی نداره تنها مشکلی که دارم قیمت گرون سرویسا هست.
شاتل هم قدیم داشتم اینقد که عذابم داده حاضر نیستم یک قرون بدم براش :D تازه کل این گرون کردنا اگه اشتباه نکنم از زمانی شروع شد که شاتل به وزیر ارتباطات شکایت کرد و تهدید کرد که یا میزاری قیمتا رو ببریم بالا یا میکشیم از نت بیرون کلا :D بعدم که تک تک شروع کردن به گرون کردن.
اونش به کنار وضعیت قیمتای شاتلم که اصلا خوب نیست، پیشگامان 42.500 بهت 50 گیگ میده اون 50 تومن 80 گیگ :| جفتش افتضاحه و به هیچ وجه جوابگوی مصرف من نیست.
وضعیت پینگ و کانکشن پیشگامان چجوریاس ؟

بچه ها نت شما هم چند روزه ترکیده یا مال منه فقط ؟ یعنی پارس آنلاین این چند روز انقدر دیوونم کرده 27 روز از سرویس مونده زده به سرم جمع آوری کنم !

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
وضعیت پینگ چجوریه ؟ هم تو گیم هم 8.8.8.8
خوبه من سرویس 8 مگ دارم اما گذاشتن رو 10 مگ
با 4 تا 8 پینگم 78 الی 85
تو گیم هم مثلا دوتا 2 روی 80 اما کالاف رو 95 الی 100
کلا راضیم اما بهتره یک ماه ازشون سرویس بگیری ببینی چطوره

• Like
Reactions: MadysoNx

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
خوبه من سرویس 8 مگ دارم اما گذاشتن رو 10 مگ
با 4 تا 8 پینگم 78 الی 85
تو گیم هم مثلا دوتا 2 روی 80 اما کالاف رو 95 الی 100
کلا راضیم اما بهتره یک ماه ازشون سرویس بگیری ببینی چطوره
خوبه فقط تعرفش خیلی مسخرس که البته همه گرون کردن !
پارس آفلاین هم حجم نت 55 تومنیشو از 120 گیگ آورده 90 از اینورم ترکیده پینگم !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
وضعیت پینگ و کانکشن پیشگامان چجوریاس ؟

بچه ها نت شما هم چند روزه ترکیده یا مال منه فقط ؟ یعنی پارس آنلاین این چند روز انقدر دیوونم کرده 27 روز از سرویس مونده زده به سرم جمع آوری کنم !
والا من مشکل خاصی با پینگ ندارم، سرعت دانلود و آپلودم خیلی خوبه.

اما چون قیمتاشو گرون کرده بنظرم ارزش نداره اونقد.

فعلا دنبال اینم ببینم های وب چجوریه پینگش :D فعلا بهترین قیمتا رو داره.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
والا من مشکل خاصی با پینگ ندارم، سرعت دانلود و آپلودم خیلی خوبه.

اما چون قیمتاشو گرون کرده بنظرم ارزش نداره اونقد.

فعلا دنبال اینم ببینم های وب چجوریه پینگش :D فعلا بهترین قیمتا رو داره.
isp دیگه مد نظر دارین ؟ شاتل که همه ناراضین پارس آنلاین هم ترکیده میمونه مخابرات و پیشگامان

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
خوبه فقط تعرفش خیلی مسخرس که البته همه گرون کردن !
پارس آفلاین هم حجم نت 55 تومنیشو از 120 گیگ آورده 90 از اینورم ترکیده پینگم !
اره همشون ناجور شدن اینم اگه کیفیتش بد بود سریع تخلیه میکردم اما از مخابراتی که قبلش داشتم خیلی راضی ترم -_-

• Like
Reactions: MadysoNx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر