بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
سلام
من صبانت دارم ولی درخواست تخلیه دادم میخوام شاتل بگیرم چون پینگش خوب نیست تقریبا 120 و میگه پروفایل گیم نداریم از اون بدتر اینکه مدلاسیون خط من رو G.DMT هست و هرکاری میکنم ADSl2 plus نمیشه!:expressionless:
وضعیت خط من اینه به نظرتون شاتل رو این خط پروفایل گیم میده؟:
View attachment 115523
پروفایل گیم در واقع مود fast هست که بقیه ISP ها اسمش رو گذاشتن پروفایل گیم. شما زنگ بزن به پشتیبانی صبانت بگو که برات fast رو فعال کنن میشه همون پروفایل گیم
من خودم الان دو هفته هست صبانت هستم بار اول که زنگ زدم برای پروفایل گیم گفت نداریم ولی fast رو میتونیم براتون فعال کنیم، که در واقع همون پروفایل گیمه نمیدونم چرا صبانت میگه نداریم!
پینگ هم الان با fast حدود ۹۵ ـه
در مورد مدلاسیون هم با یک مودم دیگه تست کن ببین بازم همینطوره
ویرایش: ظاهراً تخلیه کردی پس هیچی دیگه!

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
دوستان کسی با نت پارس آنلاین بازی میکنه؟ امروز بعد چند وقت خواستم فیفا بزنم با چند تا از دوستانم که قبلا راحت وصل میشدیم ارور left the match میده در حالی که من نت تایپم ۲ هست اونام ۲.پارس محدودیت ایچاد کرده؟

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
دوستان کسی با نت پارس آنلاین بازی میکنه؟ امروز بعد چند وقت خواستم فیفا بزنم با چند تا از دوستانم که قبلا راحت وصل میشدیم ارور left the match میده در حالی که من نت تایپم ۲ هست اونام ۲.پارس محدودیت ایچاد کرده؟
من میزنم اما فیفا نه. چند وقتی هست انگار مسیر های اتصال اینترنت دارن دورتر میشن :sweatsmile: با دی ان اس های مختلف تست کنین بعد تغییر دی ان اس حتما دستور Flushdns رو اجرا کنین.

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
ببین کلا من هشت سال پارس انلاین داشتم بعضی وقتا سرویس میکرد،ولی شرکت خوبی هست و کیفیتش خوبه الان قیمت هارو برده بالا شمار اینترنت رو کم کرده ولی شرکت خوبی هست و بی دردسر منم خیلی قور میزدم روشون ..

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
بچه ها سمت پونک کدوم isp پینگ خوبی میده ؟ خودم پارس آنلاین دارم پینگش خوبه ولی حجم رو 40 گیگ کم کرده واسه تعرفه من.
پیشگامان کسی داشته ؟
اکثر شرکتا گرون کردن، منم پیشگامان دارم تا همین اواخر 8 مگابیت ماهی 200 گیگ میگرفتم 42.5 تومن الان 50 گیگ میده اینقد :|
---

دوستان کسی پیشگامان 4 مگابیت گرفته تاحالا؟
سرعت رو 4 مگ فیکس هست یا بازه؟ چون من الان 8 مگ دارم تا 12 بازه ولی چون گرون کردن میخوام ببینم اگه 4 مگ تا 8 اینا میرسه بگیرم.

Ashkan_crash

کاربر سایت
Oct 10, 2013
51
سلام دوستان وقتتون بخیر خسته نباشید
کیفیت سرویس های وب برای گیم چطور هست از نظر پینگ؟
مخصوصا اگر کسی از دوستان استان البرز یا کرج هست ممنون می شم کمک کنه بین پارس آنلاین و های وب مردد هستم

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
سلام دوستان وقتتون بخیر خسته نباشید
کیفیت سرویس های وب برای گیم چطور هست از نظر پینگ؟
مخصوصا اگر کسی از دوستان استان البرز یا کرج هست ممنون می شم کمک کنه بین پارس آنلاین و های وب مردد هستم
پارس تو پینگ بهترینه .

• Like
Reactions: Ashkan_crash

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
اکثر شرکتا گرون کردن، منم پیشگامان دارم تا همین اواخر 8 مگابیت ماهی 200 گیگ میگرفتم 42.5 تومن الان 50 گیگ میده اینقد :|
---

دوستان کسی پیشگامان 4 مگابیت گرفته تاحالا؟
سرعت رو 4 مگ فیکس هست یا بازه؟ چون من الان 8 مگ دارم تا 12 بازه ولی چون گرون کردن میخوام ببینم اگه 4 مگ تا 8 اینا میرسه بگیرم.
من 4 مگ طرح نقره ای رو گرفتم.سرعت دانلود تو مودم تا جایی که خط میکشه بازه ولی سرعت دانلود از اینترنت رو خودشون بصورت نرم افزاری رو 4 مگ قفل کردن.ولی چیزی که جالبه اگر از دو سایت مختلف همزمان دانلود کنی سرعت بالاتر میره.این قضیه برای وبگردی هم هست.مثلا شما یه فایلو میزاری دانلود سرعتش رو 4 مگ قفل میشه ولی میتونی همزمان وبگردی کنی و از بقیه سرعتی که تو مودم زده استفاده کنی.در کل کارشون مسخرس و یجور بی احترامی به مشتری هست.من تا ماه دیگه تخیله میکنم میرم مخابرات هم قیمتش کمتره هم حجمش بیشتره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
من 4 مگ طرح نقره ای رو گرفتم.سرعت دانلود تو مودم تا جایی که خط میکشه بازه ولی سرعت دانلود از اینترنت رو خودشون بصورت نرم افزاری رو 4 مگ قفل کردن.ولی چیزی که جالبه اگر از دو سایت مختلف همزمان دانلود کنی سرعت بالاتر میره.این قضیه برای وبگردی هم هست.مثلا شما یه فایلو میزاری دانلود سرعتش رو 4 مگ قفل میشه ولی میتونی همزمان وبگردی کنی و از بقیه سرعتی که تو مودم زده استفاده کنی.در کل کارشون مسخرس و یجور بی احترامی به مشتری هست.من تا ماه دیگه تخیله میکنم میرم مخابرات هم قیمتش کمتره هم حجمش بیشتره
مال مخابراتم الان نگاه کردم بازم خوب نیست، 8 مگ 90 گیگ بیشتر نمیده مثل پارس آنلاین، من چون خودم مخابرات قبلا داشتم و میدونم پیشگامان وضعیتش خیلی بهتره دیگه نمیتونم برگردم :| های وب 200 گیگ میده 50 تومن 8 مگ که اونم معلوم نیست احتمال اینکه تا چند وقت دیگه مثل بقیه گرون کنه زیاده. دیده بان نت از همش بهتره تو حجم و سرعت ولی پینگش باز جالب نیست :D

از این سایتای نمایندگی که جداگونه طرح با تخفیف میفروشن کسی نداره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
مال مخابراتم الان نگاه کردم بازم خوب نیست، 8 مگ 90 گیگ بیشتر نمیده مثل پارس آنلاین، من چون خودم مخابرات قبلا داشتم و میدونم پیشگامان وضعیتش خیلی بهتره دیگه نمیتونم برگردم :| های وب 200 گیگ میده 50 تومن 8 مگ که اونم معلوم نیست احتمال اینکه تا چند وقت دیگه مثل بقیه گرون کنه زیاده. دیده بان نت از همش بهتره تو حجم و سرعت ولی پینگش باز جالب نیست :D

از این سایتای نمایندگی که جداگونه طرح با تخفیف میفروشن کسی نداره؟
مخابرات یه سری طرح رنگین نت داره نسبت به قیمت بعضی ها مثل پیشگامان و پارس انلاین بهتره و حجم بهتری میده. کیفیتش هم از قدیم بهتر شده. من پارس انلاین داشتم کیفیتش اواخر افتضاح شده بود حجمش رو هم از 150 گیگ کردن 90 گیگ چون نت دیگه ای خالی نبود تو منطقه مون مخابرات همین رنگین نت گرفتم ماهی صد گیگ روزانه داره دویست گیگ هم ساعت دو شب تا یازده صبح همون پنجاه تومن.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
این تانوما مخابرات چطوریه؟ قیمتاش زیادی خوبه :D الان 50مگ میده با 500 گیگ حجم سه ماهه 160 تومن که نسبت به طرحای عادی خیلی بهتره.
واقعا اگه فیبر نوری باشی و بگی فعال کنن تا 50 مگ میرسه؟
ماهانه 160 تومن دیگه ؟!

• Like
Reactions: majidred2011

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
8.8.8.8
8.8.4.4
1.1.1.1
1.0.0.1
209.244.0.3
209.244.0.4
84.200.69.80
84.200.70.40
اینها برای من خوب جواب داده. مخصوصا مال خود گوگل (اولی)
ipconfig/ flushdns
بدون این دستور تغییر دی ان اس بی فایده است
دمت گرم لطف کردی فقط دستور flushdns چطور اجرا کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر