بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
با پیشگامان سرعت دانلودم فعلا مشکلی پیدا نکرده ولی تو از بازی آنلاین از هر ۱۰ تا مچ ۶ تا دیسکانکت که واقعا ری*ده تو اعصابم پینگ هم تو بازی بین ۹۰ تا ۱۱۰ هست واقعا نمیدونم چیه مشکلش.

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
با سلام من نتم رهام داتک هست فاصلمون تا مرکز مخابراتی ۱ کیلومتر هست. پینگم از ۱۳۰تا ۱۶۰ متغییر هستش و زیاد تایم اوت میخورم پکت لاس هم بعضی اوقات دارم snr 10 هست و نویز 37. میخواستم ببینم این نویز شدید با توجه به فاصله از مخابرات عادیه یا نه و اگر نه isp رو باید تغییر بدم؟ در حال حاظر بهترین نت رو برای گیم کدوم شرکت ارائه میده. ممنون میشم جواب بدید با تشکر
SNR 10 خوب هست Line attenuation چنده؟ این دو تا پارامتر با هم تعیین میکنند. اگر از قسمت گزارش خط مودم عکس بزارید بهتره. اینجا همه میگفتن پارس آنلاین بهتره برای همین من عوض کردم
و اوایل هم واقعا خوب بود اما الان مثل همه شرکت ها خراب شده و اصلا پایداری نداره.

ارتباط گستر با سرعت دو مگ تو دانلود و مرور داخلی 260kb میده ولی تو خارجی 30kb استیم به سختی باز میشه فرند هام به سختی لود میشن چه برسه دانلود و بازی انلاین
ایرانسل با دانگل 4 جی هم داخلی 50 مگ میگیرم همون 6MB/s ولی خارجی 60kb تا 100kb
تا کی قراره اینجوری باشه ؟ TwT
اگر اینترنت ملی راه بیفته به احتمال 99 درصد تا همیشه وضع همینه. اینترنت ملی یعنی هر وقت حال کنن ارتباط با خارج از کشور رو کلا ببندند. کسی هم غیر از این گفت بدونین سان... دستشه! :p

سلام . با چه ابزاری این جدول و محتویاتش درست شده ؟
سلام برنامه PingInfoView

با پیشگامان سرعت دانلودم فعلا مشکلی پیدا نکرده ولی تو از بازی آنلاین از هر ۱۰ تا مچ ۶ تا دیسکانکت که واقعا ری*ده تو اعصابم پینگ هم تو بازی بین ۹۰ تا ۱۱۰ هست واقعا نمیدونم چیه مشکلش.
وقتی پشتیبان شرکت میگه سراسریه باید احتمال زیاد بدیم که راست میگن چون همه شرکت ها پهنای باند رو از شرکت زیرساخت که مال خود مخابرات هست میگیرن
و فقط خود مخابرات هست که میتونه برای خودش یک سری محدودیت ها رو نزاره. برای همین بعضی فیل شکن ها با مخابرات کار میکنه با بقیه شرکت ها نه.
کاملا هم مشخص هست که ارتباطمون با خارج داره قطع میشه. همیشه همینه اول کند میکنن بعد قطع. مثل قیمت بنزین مثل قیمت دلار و ......

please be gentle

عضو جدید
May 30, 2019
2
اگر اینترنت ملی راه بیفته به احتمال 99 درصد تا همیشه وضع همینه. اینترنت ملی یعنی هر وقت حال کنن ارتباط با خارج از کشور رو کلا ببندند. کسی هم غیر از این گفت بدونین سان... دستشه! :p
اگه میدونستم اینترنت یک ساله نمی خریدم TwT
بگذریم از این... من هنوز نمیدونم فقط من اینطوری ام یا کلا داغون شده XD
یعنی اتصال داخلی مشکلی نداره ها... بخوای به خارج وصل بشی سرعتت یک دهم یا بدتر میشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ارتباط گستر با سرعت دو مگ تو دانلود و مرور داخلی 260kb میده ولی تو خارجی 30kb استیم به سختی باز میشه فرند هام به سختی لود میشن چه برسه دانلود و بازی انلاین
ایرانسل با دانگل 4 جی هم داخلی 50 مگ میگیرم همون 6MB/s ولی خارجی 60kb تا 100kb
تا کی قراره اینجوری باشه ؟ TwT
سلام . صبانت ؟
سرویس ۲مگابیت منظورتون هست ؟ سرویس رو ببرین تو ۸مگابیت بهتره . ولی نمیدونم چرا تو خارجی کمتر میده.
من خودم امروز رو استیم مشکلی نداشتم فعلا.

آخرین ویرایش:

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
اگه میدونستم اینترنت یک ساله نمی خریدم TwT
بگذریم از این... من هنوز نمیدونم فقط من اینطوری ام یا کلا داغون شده XD
یعنی اتصال داخلی مشکلی نداره ها... بخوای به خارج وصل بشی سرعتت یک دهم یا بدتر میشه
پارس انلاین هم همینطور هست. سرعت سرور های خارجی کم شده.

Attachments

• Annotation 2019-05-30 215649.jpg
    Annotation 2019-05-30 215649.jpg
    76.9 KB · مشاهده: 22
آخرین ویرایش:

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
این پارس آنلاین دیگه خون مارو کرد تو شیشه.
پینگش که 3 برابر شده. سرعت دانلود هم امروز روی 70 کیلو بایت بود. زنگ میزنی هم که فقط بلدن بگن از زیر ساخته.
کسی توی منطقه 3 تهران ISP خوبی میشناسه لطفاً معرفی کنه.
بعد 8 سال مجبورم عوض کنمش.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
دیشب اینترنت شاتل فرا افتضاح بود، قبلا پینگم 90-95 بود، الان نزدیک یک ماهه که دیگه پینگ زیر 105 ندیدم، دیشب پکت لاست وحشتناک بالا بود! تو رینبو رد کانکشن فیکس شده بود ( دوشاخه قرمز ) و یکسره لگ و تلپورت و ... تو دهن طرف شاتگان میزدی اصن رجیستر نمیشد! گندشو در اوردن ...

• Like
Reactions: sadeghbb

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دیشب اینترنت شاتل فرا افتضاح بود، قبلا پینگم 90-95 بود، الان نزدیک یک ماهه که دیگه پینگ زیر 105 ندیدم، دیشب پکت لاست وحشتناک بالا بود! تو رینبو رد کانکشن فیکس شده بود ( دوشاخه قرمز ) و یکسره لگ و تلپورت و ... تو دهن طرف شاتگان میزدی اصن رجیستر نمیشد! گندشو در اوردن ...
بابا گند خورده تو کل نت کشور هر کسی یک مشکلی داره، الان یک هفته هست اکثرا یا با پینگ مشکل دارن یا پکت لاس ربطی هم گویا به ISP نداره، من تا دیشب اوکی بود دیشب پینگ بدون دلیل رفته بود روی 300 در بهترین حالت 250 میشد و تا 350-400 هم بالا میرفت الان باز درست شده :| معلوم نیست چیکار دارن میکنن.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پارس آنلاین دقیقا بعد اذان مغرب پینگ و سرعتش میترکه تا ساعت 3 4 صبح
شاید از منطقه شماست این مشکل
احتمالا شلوغ شده اون قسمت همه هم انلاین این تایم .. واسه همونه ..
زنگ بزن بشون شاید مشکل چیز دیگه باشه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
این دیده بان نت خیلی خوبه ممنون از دوستی که معرفی کرد.
من که بازی های anthem , Destiny ۲ , world war z , Fortnite , و ... رو بدون لگ بازی کردم. بسته هاش هم نسبت به بقیه isp ها بهتره

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
این دیده بان نت خیلی خوبه ممنون از دوستی که معرفی کرد.
من که بازی های anthem , Destiny ۲ , world war z , Fortnite , و ... رو بدون لگ بازی کردم. بسته هاش هم نسبت به بقیه isp ها بهتره
برای منکه بعضی وقتا قطعی داره هم پینگش بالاست ( کمترین حالت 150) ولی مجبورم دیگه چون حجمش بالاست :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر