بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان آستانه مصرف منصفانه حذف شده ؟ چون من به آسیاتک زنگ زدم میگن این قابلیت حذف شده و فقط حجم خریداری شده قابل استفاده است بعدش باید حجم بخرید . اول اومدن گفتن نامحدود میکنیم و هر گیگ بین الملل دو گیگ حساب میشه این مونده اونی نامحدود بودن حذف شده اونی که به ضررشون بود حذف شده اونی که به سود مشتری بود برداشته شده ؟؟؟

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان آستانه مصرف منصفانه حذف شده ؟ چون من به آسیاتک زنگ زدم میگن این قابلیت حذف شده و فقط حجم خریداری شده قابل استفاده است بعدش باید حجم بخرید . اول اومدن گفتن نامحدود میکنیم و هر گیگ بین الملل دو گیگ حساب میشه این مونده اونی نامحدود بودن حذف شده اونی که به ضررشون بود حذف شده اونی که به سود مشتری بود برداشته شده ؟؟؟
برو شکایت کن اگه تو سایتش نوشته
حجمی که اسیاتک میده بصرفه نیست واقعا اگه میتونی عوض کن

• Like
Reactions: pssx

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد

چطور شکایت کنم منکه تنها مشتری آسیاتک
نیستم برای بقیه هنوز نامحدود هست بعد از حجم منصفانه ؟ شاتل پارس انلاین صبانت کدوم برم ؟

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
چطور شکایت کنم منکه تنها مشتری آسیاتک

نیستم برای بقیه هنوز نامحدود هست بعد از حجم منصفانه ؟ شاتل پارس انلاین صبانت کدوم برم ؟
من مخابرات داشتم خودشون تو سایت زده بودن اما مرکز مخابراتی ما یجور دیگه عمل میکرد منم شکایت کردم رفتم سرویسمم کلا قطع کردن یارو التماس میکرد بیا از خودمون سرویس بگیر اوکی میکنیم گفتم نمیخوام .... رفتم پیشگامان دیگه کلا خیالم راحت شد از نت !
باید ببینی منطقه شما کدوم بهتره اما از لحاظ تعریف و .. شاتل بهتره اونم جدیدا ناراضی ان ازش

• Like
Reactions: pssx

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
دوستان من میخواستم اینترنت 512 kb مخابرات خونمون رو قطع کنم برم از شرکت خصوصی اینترنت بگیرم که گفتن چون خط شما فیبره امکانش نیست از شرکتای خصوصی اینترنت بگیرید الان منم چاره ندارم میخوام اینترنت 16 مگ ماهیانه مخابرات با حجم 700 گیگ داخلی و قیمت ماهی 80 تومن بگیرم میخواستم بدونم به غیر از شاتل لند چه سایت دانلود بازی ای هست که داخلی محسوب بشه ؟
مثل fileniko و top2download و download.ir

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
دوستان من میخواستم اینترنت 512 kb مخابرات خونمون رو قطع کنم برم از شرکت خصوصی اینترنت بگیرم که گفتن چون خط شما فیبره امکانش نیست از شرکتای خصوصی اینترنت بگیرید الان منم چاره ندارم میخوام اینترنت 16 مگ ماهیانه مخابرات با حجم 700 گیگ داخلی و قیمت ماهی 80 تومن بگیرم میخواستم بدونم به غیر از شاتل لند چه سایت دانلود بازی ای هست که داخلی محسوب بشه ؟
مثل fileniko و top2download و download.ir
مخابرات سایت downloadha.com را داخلی حساب میکنه.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
کراسفایر که جدید تبلیغ می‌کنن مثل زولا سرور داخل ایران زده؟ مثل اینها هستن سرور داخل ایران؟ کسی‌ اطلاعی داره توجیه داره هزینه خرید و نگهداری سرور در کشور هدف؟

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
ببخشید تاپیکو بی ربط بالا میارم ولی اینجا کسی نت همراه اول داره و سرعتش یه هو از دیروز از چندین مگابایت بر ثانیه رسیده باشه چندین کیلوبایت؟:-w
من بدبخت همیشه هر روز ده قسمت وان پیس دان میکنم و همیشه سر 10 دقیقه اوکی میشد ولی از دیروز دهنم صاف شد. از ساعت 10 اینا صبح تا الان ادامه داره. روی شکاف دیگر گوشیم تست کردم هنوزم داغونه. چیکار کنم؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
کسی تو شاتل تو بازی مشکل لفت خوردن از سرور نداره؟؟؟؟
صبح یه بار از Apex Legends لفت خوردم، کیل لیدر بودم با 6 کیل اونم تازه اول دراپ :((:((
همین یک ساعت پیش هم دو بار از یه مچ رینبو لفت خوردم! تا حالا هیچوقت اینجوری نشده بود، دوستمم که یه ISP دیگه داره اونم دوبار لفت خورد، یکبارش هم همزمان لفت خوردیم! فک کنم نت سراسری کلا یکی پاش میرفت رو شیلنگ!

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
صبح یه بار از Apex Legends لفت خوردم، کیل لیدر بودم با 6 کیل اونم تازه اول دراپ :((:((
همین یک ساعت پیش هم دو بار از یه مچ رینبو لفت خوردم! تا حالا هیچوقت اینجوری نشده بود، دوستمم که یه ISP دیگه داره اونم دوبار لفت خورد، یکبارش هم همزمان لفت خوردیم! فک کنم نت سراسری کلا یکی پاش میرفت رو شیلنگ!

شما xbox داری یا ps4؟؟ حس میکنم روی xbox این وضع اسفناک خیلی بیشتر هست چون از هر دو طرف بستن رومون.
من ک آرزو شده برام black ops 4 را بتونم بدونه قطعی ببرم ی بار تا ده نفر رفتم بعد ارور کانکشن داد!!!!!
Apex را با vپی.ان میری دیگه؟؟

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
شما xbox داری یا ps4؟؟ حس میکنم روی xbox این وضع اسفناک خیلی بیشتر هست چون از هر دو طرف بستن رومون.
من ک آرزو شده برام black ops 4 را بتونم بدونه قطعی ببرم ی بار تا ده نفر رفتم بعد ارور کانکشن داد!!!!!
Apex را با vپی.ان میری دیگه؟؟
PC - بله.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
یادتونه چند وقت پیش یه توییت گذاشته بودن که دارن یه کارایی میکنن که پینگمون با سرور های میدل ایست خوب بشه؟ اونموقه تست پینگ گرفتم از این آی پی : 185.179.202.69 (سرور CSGO امارات) 150 بود! الان تست گرفتم شده 48 :D
شمام یه تستی بکنین ببینین واسه شمام بهتر شده؟
امیدوارم هرچه سریعتر درست بشه و بازی هام سرورای ME اضافه کنن به بازیاشون تا بتونیم برای یکبار در زندگیمون یه پینگ درست حسابی ببینیم و دی سینک نشیم =((
-
تست کردم سرور هایی که اول آی پی شون 185 هست پینگش اومده پایین ولی اونایی که 195 هستن هنوز 150ن.
خوشبختانه 90 درصد سرورا 185 عه اولش :D

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
یادتونه چند وقت پیش یه توییت گذاشته بودن که دارن یه کارایی میکنن که پینگمون با سرور های میدل ایست خوب بشه؟ اونموقه تست پینگ گرفتم از این آی پی : 185.179.202.69 (سرور CSGO امارات) 150 بود! الان تست گرفتم شده 48 :D
شمام یه تستی بکنین ببینین واسه شمام بهتر شده؟
امیدوارم هرچه سریعتر درست بشه و بازی هام سرورای ME اضافه کنن به بازیاشون تا بتونیم برای یکبار در زندگیمون یه پینگ درست حسابی ببینیم و دی سینک نشیم =((
-
تست کردم سرور هایی که اول آی پی شون 185 هست پینگش اومده پایین ولی اونایی که 195 هستن هنوز 150ن.
خوشبختانه 90 درصد سرورا 185 عه اولش :D
با شاتل تست کردم
از ۲۰۰ اومده رو ۸۸

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر