تاپیک به اشتراک گذاری تجربه های GTA V ( پست اول مطالعه شود )

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
دوستان هفته پيش داشتم بازي ميكردم جلو يه زنه وايستادم گفت ميري يا زنگ ميزنم پليس نرفتم موبايلشو طراورد زنگ زد يه ستاره شدم يعني ميشه ايا تا حالا تو اين يه ساله بازي كردنم نديده بودم يه بارم سوييچ كردم ترور ديدم كنار يه پل وايستاده بود داشت پيرمرده رو خفه ميكرد بعد از بالاي پل انداختش پايين

ایول ترور:))به هیچکی رحم نمی کنه.من یکی که خیلی با شخصییتش حال میکنم. کلا یه چیز دیگس.

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
ایول ترور:))به هیچکی رحم نمی کنه.من یکی که خیلی با شخصییتش حال میکنم. کلا یه چیز دیگس.
اره درسته از همشون بهتره ترور كلا من فقط با ترور بازي ميكنم خيلي باحاله البته بايد با صداي كم بازي كرد بعضي اوقات بعضي كلام هاي اموزنده و سنگين از دهان ترور خارج ميشه كه دركش براي خانواده بسيار سنگين است:دي

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
البته بايد با صداي كم بازي كرد بعضي اوقات بعضي كلام هاي اموزنده و سنگين از دهان ترور خارج ميشه كه دركش براي خانواده بسيار سنگين است:دي

اینو شدیدا موافقم باهات :d کلا تو همه سری ها gta از کلمات اموزنده خیلی بیش از حد استفاده می شه:))

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اینو شدیدا موافقم باهات :d کلا تو همه سری ها gta از کلمات اموزنده خیلی بیش از حد استفاده می شه:))
كلا به اينده مردمان اهميت ميدم يه بار با ترور مايكل رو دعوت كردم سوار ماشين كه شد يه جمله گفت من خودم دست به دامن ديكشنري شدم بعدم كه فهميدم چي گفت الان تو فكر اينم كه اون موقع بابام كنارم نشسته بود زيرنويسم فعال بود:dالان تو فكر اينم كه ايا ديده نديده:-s

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نمیدونم الان از خاطرات یه بازی دو سال پیش بگم براتون جذابه یا نه...:d
یه بار نصفه های شب بود با فرانکلین داشتم**چرخ میزدم تو قسمت شرقی نقشه:d
دیدم از این نقطه ابی ها اومد تو نقشه،رفتم جاش دیدم دو تا پسره یه دختره رو گرفتن میخوان چیزش کنن:|
منم غیرتی شدم(الکی مثلا:d) با اون چوب بیسبال رفتم سراغشون تا میخوردن زدمشون:d
بعد دست دختررو گرفتم بردم رسوندم خونش اونم شمارشو داد گفت بهم زنگ بزن iynw... :d
ولی هیچوقت شمارش یادم نبود که تو مخاطبا کدومه...:(
اینطوری شد که جوان ناکام شدیم...:(

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
نمیدونم الان از خاطرات یه بازی دو سال پیش بگم براتون جذابه یا نه...:d
یه بار نصفه های شب بود با فرانکلین داشتم**چرخ میزدم تو قسمت شرقی نقشه:d
دیدم از این نقطه ابی ها اومد تو نقشه،رفتم جاش دیدم دو تا پسره یه دختره رو گرفتن میخوان چیزش کنن:|
منم غیرتی شدم(الکی مثلا:d) با اون چوب بیسبال رفتم سراغشون تا میخوردن زدمشون:d
بعد دست دختررو گرفتم بردم رسوندم خونش اونم شمارشو داد گفت بهم زنگ بزن iynw... :d
ولی هیچوقت شمارش یادم نبود که تو مخاطبا کدومه...:(
اینطوری شد که جوان ناکام شدیم...:(
ايول ما از اين شانسا نداريم تو بازيا كلا:d

Brigand

کاربر سایت
Feb 9, 2015
55
نام
Hamid x
من مطمئنم که اگه کل 24 ساعت روز رو gta v بازی کنم حتی یک ماموریت جانبی هم برام پیش نمیاد)xتاکید می کنم که مطمئنم!!!

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
اخطار اسپویل مرحله آخر استوری مد(توضیح در ارتباط با مرحله آخر بازی)
شاید گفتنش زیاد مهم نباشه اما خارج از لطف نیستمرحله آخر شما با فرانکین میرین خونه مامور fbi میاد دم دره خونه و شما میتونید انتخاب کنید که مایکل و بکشین یا ترورو بکشین یا هیچکدوم که در این صورت خود مامورfbi و میرید میکشید
اما شاید برای برخی‌ دوستان جالب باشه که هرکدوم از این گزینه هارو انتخاب کنن داستان به چه شکل می‌شه
منم هر ۳تارو تجربه کردم گفتم خدمتتون عرض کنم.
۱-کشتن مایکل: فرانکین زنگ می‌زنه مایکل یجا باهاش قرار میذاره میگه می‌خوام باهات حرف بزنم تو یه کارخانه قرار میذارن باهم صحبت می‌کنن مایکل میفهمه که فرانکین می‌خواد بکشتش از دستش فرار می‌کنه شما هم باید دنبالش کنید تا اینکه میره یجا تو ارتفاع شما هم میرید اونجا درگیر میشید مایکلو هل میدید از اون بالا آویزون می‌شه شما ۲تا انتخاب دارید اول اینکه از اون بالا پرتش کنید پایین ۲دوم اینکه کمکش کنید...که تو حالت اول پرتش می‌کنید پایین تو حالت دوم کمکش می‌کنید تو لحظه آخر مایکل با کله می‌زنه تو صورت فرانک و باز هم میافته پایین و میمیره مایکل ..
۲-کشتن ترور: بهش زنگ میزنید تو کوه قرار میذارید فرانک تفنگو پشتش قایم می‌کنه ترور میاد تفنگو میکشه روش ترور با ماشین فرار می‌کنه شما هم دنبالش می‌کنید اما نمیتونید بهش برسید مایکل زنگ می‌زنه و فرانک میگه که کمک لازم دارم مایکل با ماشین میاد تو راه میکوبه به ترور اون هم میره تو یه تانکر گازوییل بعدش شما با تفنگ شلیک میکنیدو ترور آتیش میگیره و میسوزه.
۳-گزینه آخر هم اون مامور fbiو میرید و ۳تایی‌ میکشید و هر۳تا شخصیت شما زنده می‌‌مونه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خاطرات با استاد ترور:d
داشتم با فرانکلین میگشتم(**چرخ:d) سویچ کردم به ترور دیدم زیر یه پل یکی رو با طناب بسته خودشم لخت کرده و مست هم هست:| واقعا نمیدونم هدفش چی بود...!؟:| منم ان قمه رو کشیدم بیرون تو اونجای یارو فرو کردم:d
یا یک بار دیگه که روش سویچ کردم رو پشت بوم یه خونه خرابه افتاده بود فقط پیک میزد بالا:d که اخر استفراغ کرد:-& از رو خونه پریدم پایین متاسفانه با کله افتاد:d مرد:| با این که ارتفاعش کم بود:-/
یک بار روش سویچ کردم دیدم تو خونش افتاده رو یه پسره:-o پسره همش ناله میکنه please dont....(:lol b-)
یه بار که روش سوییچ کردم تو یه جزیره افتاده بود :| راش تا ساحل طولانی بود دوباره سویچ کردم به مایکل:d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
خاطرات با استاد ترور:d
داشتم با فرانکلین میگشتم(**چرخ:d) سویچ کردم به ترور دیدم زیر یه پل یکی رو با طناب بسته خودشم لخت کرده و مست هم هست:| واقعا نمیدونم هدفش چی بود...!؟:| منم ان قمه رو کشیدم بیرون تو اونجای یارو فرو کردم:d
یا یک بار دیگه که روش سویچ کردم رو پشت بوم یه خونه خرابه افتاده بود فقط پیک میزد بالا:d که اخر استفراغ کرد:-& از رو خونه پریدم پایین متاسفانه با کله افتاد:d مرد:| با این که ارتفاعش کم بود:-/
یک بار روش سویچ کردم دیدم تو خونش افتاده رو یه پسره:-o پسره همش ناله میکنه please dont....(:lol b-)
یه بار که روش سوییچ کردم تو یه جزیره افتاده بود :| راش تا ساحل طولانی بود دوباره سویچ کردم به مایکل:d
اون مورد پسره رو واسه منم پيش اومده بود ولي به حرفش دقت نكردم پس از اين قراره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر