راهنمایی در بازی GTA V

hamid.hidden

عضو جدید
Aug 24, 2019
3
رد كردن مرحله

آقا من اون پارك ماشينو رد كردم بعد اون ديگه نمي دونم چي كار كنم
رفتم ماشينو تو پنپ بنزين پارك ردم
گفت همين جا خوبه
بعد يكي بهم زنگ زد يه سري چيز ميز كه نفهميدم گفت
بعدش هيچ ماموريتي بهم نداد :|
يعني اين ماموريتو رد كردم ولي بعدش نميدونم چي كار كنم

- - -ویرایش - - -

آقا من بكمكتون احتياج دارم :(
برای پارک ماشین باید کجا ها بریم
چه نوع ماشینی باشه
من تو این لول گیر کردم

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام دوستان. تو بازی چطوری میشه موقعی که بهت تیراندازی می کنن جاخالی داد و غلت زد؟
تو GTA Online همه حریف های من این کار رو می کنن ولی من نتونستم . لطفا راهنمایی کنین. ممنون

Totalitrain

عضو جدید
Aug 25, 2019
2
سلام
مرحله ۶۰ ماشین آتش نشانی رو پیدا کردم حالا هیچ کاری نمیشه کرد ک
فرانکلین یه ماموریت داره اما نمیتونه بره تو ساختمون و همش مینویسه بالای صفحه که این برای تو نیست انگار نمیدونم

بعد ک ماشین آتش نشانی پیدا کردم چیکار کنم

Arshia mojtahedi

عضو جدید
Sep 21, 2019
1
لستر تویه دنس کلاب قرار گذاشت که نقشه بکشیم برای دزدی شمش طلا بعد من نقشه a رو انتخاب کردم، گفت که یه ون پلیس باید بدزدی که من دزدیدم و تو لوکیشنی که داد گذاشتمش ولی بعدش دیگه هیچ خبری نشد و مرحله ای باز نشد،
لطفا اگه این مرحله رو رد کردید بهم کمک کنید

Farid1414

کاربر سایت
Sep 27, 2019
7
س
باید یه souit یا کت شلوار بگیری.من بای یه کت شلوار مشکلی راه افتاد/پول بدست اوردنم که دیگه تو شهر ریخته،هر کاری کنی پول میگیری.ادم بکش :D
سلام.
تا ۵۴ درصد رفتم دیگه بم مرحله نمیده.شما نمیدونی چکار باید کرد ؟؟

Farid1414

کاربر سایت
Sep 27, 2019
7
سلام من 60% هستم و مرحله ای که یه T میاد رو صفحه و با هر شخصیتی میرم نمیشه واردش شد فک کنم خونه جدید تراور باشه لطفا راهنمایی کنید دوستان
والا منم همینجا گیر کردمفقط ی بار تو نقشه یه علاوت ?j اومد رفتم ی خونه اتیش زدم دیگه هیچی نمیاد واسم

Farid1414

کاربر سایت
Sep 27, 2019
7
دوستان من همین کار رو کردم نشد با ترور رفتم ی پارکینگ خریدم ولی نمیدونم با ماشین ۴ درم چد کار کنم
یه ماشین ۴ در میگیری ،میری تو قسمتای خاکستری نقشه ک میشن پارکینگ ک خلوت باشه ،از ماشین پیاده میشی و با ترور یا میکال تماس میگیری.وقتی میخوای تواس بگیری دوتا گزینه میاد ک گزینه اول رو میزنی.و دیگه سوار اون ماشین نمیشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر