راهنمایی در بازی GTA V

Dangerr

عضو جدید
Apr 25, 2019
1
سلام من الان دیگه مرحله ای برام نمونده بهم گفته بود که یه ماشین چهار در پنهان کنم که انجام دادم حالا میگه یه راهی واسه شلیک به کامیون پیدا کنید من نمیدونم چطور این قسمتو برم اگر میشه راهنمایی کنید

ali008100

عضو جدید
Jun 14, 2019
1
سلام.
من ۶۴ درصد بازی رو رفتم .و دیگه به من مرحله نمیده. اخرین مرحله ای که رفتم مرحله ی میخچه هاس.که باید یک ون پلیس بدزدی و کنار کلاب رقص پارک کنی .لطفا راهنمایی کنید.

Khan1374

عضو جدید
Jul 15, 2019
2
آقا من الان رفتم فرودگاه یه هلیکوپتر دزدیدم ولی نمیتونم پکلیک کنم تیرش کدومه :D !!
سلام اگه هلی کوپترت قابلیت شلیک داشته باشه روی کلید مربع دسته که بزنی میتونی نوع اسلحه رو انتخاب کنی و با کلید ضربدر شلیک کنی

Sorush2005

کاربر سایت
Jan 12, 2019
2
سلام من به تازگی ps4 خریدم و توش gta v هم داره. تو ps4 یکی از دوستام اخر منو بازی راکستار ادیتور داشت و وقتی تاچپد دسته رو نگه میداشت اخرین گزینه دایرکت مود بود ولی من هرکاری میکنم راستار ادیتور رو پیدا نمیکنم لطفا کمک کنید.

Ah274

عضو جدید
Aug 4, 2019
1
سلام دوستان.
من الان تقریبا اوایل بازی هستم. راستش الان یه مرحله میشه رفت. اسم این مرحله T هست. با هیچ شخصیتی هم نمیتونم برم. هر کاری میکنم که مرحله شروع بشه نمیشه. کسی میتونه یه راهنمایی ، چیزی بکنه؟؟
این مرحله تقریبا زیر یک پل هست.

ahmad2003

عضو جدید
Aug 4, 2019
2
دوستان من تو مقدمات همان مرحله حمله به ساختمان fib گیر کردم این پیام میاد
this vehicle can be used as a getaway vehicle.hide it in a discreet location.select the mark getaway location .option when phoning faranklin or lester

Amir...

کاربر سایت
Aug 10, 2019
4
باید یه ماشین چهار در رو برداری و بعد ببری تو یه پارکینگ بزاری.وقتی بردی بهت پیغام میاد که اینجا خوبه و اونموقع زنگ بزن به مایکل و getway locotion رو انتخاب کن.
دوستان من همین کار رو کردم نشد با ترور رفتم ی پارکینگ خریدم ولی نمیدونم با ماشین ۴ درم چد کار کنم

Amir...

کاربر سایت
Aug 10, 2019
4
سلام دوستان.
من الان تقریبا اوایل بازی هستم. راستش الان یه مرحله میشه رفت. اسم این مرحله T هست. با هیچ شخصیتی هم نمیتونم برم. هر کاری میکنم که مرحله شروع بشه نمیشه. کسی میتونه یه راهنمایی ، چیزی بکنه؟؟
این مرحله تقریبا زیر یک پل هست.
باید اگر نارنجی با ترور اگر سبر با فرانکلین یا اگه ابی با مایکل بری

Amir...

کاربر سایت
Aug 10, 2019
4
سلام دوستان من تو اون مرحله گیر کردم که هواپیمارو میدزدیم تو هوا بعد 2 تا جت میاد دنبالمون بهمون شلیک میکنه .... نمیشه هواپیما رو نشوند . کسی می دونه باید چیکار کنم ؟
جلو ی فرودگاه هیلی کوچیک خاکی فرعی هست برو اونجا بشین تا جتا برن

usbno1

عضو جدید
Aug 12, 2019
1
سلام دوستان من تو مرحله ای گیر کردم که با ترور باید زیر دریایی رو بدزدی همون موقه که سوارش میشم بازی استپ میشه و فورس کلوز میده.اگه میشه لطف کنید یه راهنمایی کنید.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر