Arma 3، نسل جدید شوترها!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
Bohemia Interactive، سازنده Arma III می‌پندارد که این بازی در خرده فروشی‌های سراسر کشور و اینترنتی، یک شوتر جدید برای فروش است. همچنین آنها به وبسایت VG247 لانچ تریلری را فرستادند.

arma_3_1280x720.jpg

در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی، بوهیما متذکر شد که عملیات جنگی آرما 3 در هر سه قسمت DLC (که رایگان است) ادامه خواهد داشت و اگر هم بازی را پیش‌خرید نکرده باشید، می‌توانید نسخه‌های روز اولی باندل که شامل تعدادی افزودی است را پیگیر شوید.

arma_III.jpeg

باکسِ لیمیت ادیشن (نسخه محدود) شامل نقشه‌های دیجیتالی از آتلیس «Atlis» و مناطق استراتیس «Stratis»، یک ساندترک دیجیتالی، راهنمای تاکتیکی دیجیتالی، یک کپی از آرما: حمله به روش جنگ سرد «ArmA: Cold War Assault» و کی کارت (Key Card) بازی ARMA I3 همراه با کلید (Key) حک شده، یک نقشه‌ی چاپ شده از آتلیس، مروری از کنترل‌ها در بازی و دفترچه راهنمای بازی، هر دو به صورت چاپ شده می‌شود.

هم‌اکنون می‌توانید بازی آرما III را از این‌جا بخرید. بگذارید از خرید شما مطلع شویم! (به گفته VG274)

منبع خبر

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
اینقدربازی بزرگه که بایه جت جنگنده راحت میشه تو وسعت پهناور و بی پایان این گیم پرواز کرد .
خصوصیت اصلی ARMA III اینه که به هیچ عنوان در هیچ کجای سرزمین پهناور بازی از کیفیت بصری بازی کم نمیشه دامنه دید در این بازی به عدد دهشتناک 20 کیلو متر میرسه وسعت دید وحشتناکی در اختیار گیمر حرفه ایی PC قرار میده

خوب بازی که انحصاری PC هست نمیتونست هم نباشه.یه همچین وسعت عظیمی حتی بدونه Anti aliasing فریم میاره رو 2-3 FPS .. پس عملا کنسول تعطیله
شوتر اول شخص مسلما با موس کیبورد تجربه بی همتایی برای PC گیمر به ارمغان میاره ..

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اخه تیتر خبر چیز دیگه ایه شما چیز دیگه ای ترجمه کردی
[h=1]ArmA 3 out now, new launch trailer inside[/h]
نوشته bohemia's new shooter
:| ترجمه ش طبیعتا نمیشه نسل جدید شوترها!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اخه تیتر خبر چیز دیگه ایه شما چیز دیگه ای ترجمه کردی
نوشته bohemia's new shooter
:| ترجمه ش طبیعتا نمیشه نسل جدید شوترها!

من با توجه به متن تاپیک ترجمه کردم؛ هرچی تو تیتر هست رو که نباید نوشت! مهم هسته شه!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من با توجه به متن تاپیک ترجمه کردم؛ هرچی تو تیتر هست رو که نباید نوشت! مهم هسته شه!

هسته؟ عزیز خبر اینه که بازی عرضه شده شما اومدین تو تیتر نوشتین نسل جدید شوترها ! کسی مجبورتون نکرده که این خبرو ترجمه کنین، می زاشتین یکی دیگه ترچمه می کرد.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
والا 2 نسخه قبلیش اینقدر باگ و مشکل داشت که اصلا نمیشد بازیش کرد ... حتی اگر هم قابل بازی بود یه چرتی بود که نه سر داشت و نه ته !... اصلا معلوم نبود باید چی کار میکردیم . اینم یه آشغالیه مثل دو نسخه قبلیش.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
هسته؟ عزیز خبر اینه که بازی عرضه شده شما اومدین تو تیتر نوشتین نسل جدید شوترها ! کسی مجبورتون نکرده که این خبرو ترجمه کنین، می زاشتین یکی دیگه ترچمه می کرد.

کسی هم شما رو مجبور نکرد نظر بدید!
شما مفهوم نسل جدید رو می گیری چیه اصلا؟ یعنی ایده ای نو رو به صعنتی اضافه کردن. خب تو متن خبر هم اومده یک بازی جدید رو بازار پیش رو دارید! ضمنا نسل جدید و بازی جدید هر دو یه مفهومی رو می رسونن.

- - -ویرایش - - -

تویتر چیه؟؟؟؟ منبعی ککهخودت گذاشتیو باز کردم چی میگی ؟؟

تویتر؟ من هیچ وقت نگفتم تویتر گفتم تیتر!!! واقعا که چه تیزبینم هستی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر