نظر شما درباره PS Vita TV ؟!

نظر شما درباره PS Vita TV ؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    79

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
به نظر خودم چیز بدی نیست ، قیمت خوبی هم داره

یه چیزی شبیه apple tv ولی به جای دیدن فیلم ، بازی میکنیم ! :D

خیلی عالی میشه که در آینده قابلیت اجرای بازی های Ps4 ، Ps3 و Ps2 با Gaikai اضافه بشه

به هر حال فرقی به حال ما نمیکه ، نت قوی میخواد که ما ازش محرومیم

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
تو یه سایت که نوشته بود دستگاه کاملا مستقل هستش و اصلا نیازی به ویتا نیس:-/
برای کسی هست که ویتا نداره!!!
انگار خودش یه کنسول هستش!
حالا چه جوری با این سخت افزار ویتا که روش هست full hd میده!!!؟؟؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
تو یه سایت که نوشته بود دستگاه کاملا مستقل هستش و اصلا نیازی به ویتا نیس:-/
برای کسی هست که ویتا نداره!!!
انگار خودش یه کنسول هستش!
حالا چه جوری با این سخت افزار ویتا که روش هست full hd میده!!!؟؟؟
upscale میشه:d
البته اون 1080p بیشتر برای اجرای فیلم و این جور چیزا هست.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من موندم سونی مارو خفه کرد با این ایده هاش نمیدونم کی این ایده هارو میده ولی دیگه داره حالم به هم میخوره از این اخبار که هی یه چیز جدید درباره ی کنسول های ارزون و ویتا میده بسه دیگه خودش داره ویتا رو جلوی مردم و طرف داراش خراب میکنه مثل نینتندو که بایه کنسول 2ds میخواد بیشتر سود کنه من که اصلا خوشحال نیستم حتی اگه این کنسول با هاش فروش بازی های ویتا بالا بره. یکم از اپل یاد بگیر با یه گوشی و یه تبلت داره به بازار حکومت میکنه عجب)x

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اینا چه گیری دادن به کنسول ارزون قیمت هم نینتندو هم سونی ! وقتی ipad قیمتش 500$ هستش چرا انقدر فروشش زیاده ؟ چون بازی هایش اروزن تر هستن . بازی می خری 1 $ بهترین بازی های این کنسول Free to Play هستن . مشکل قیمت بازی های هستش نه قیمت کنسول .
طرف میره 99$ به این آشغال میده بد باید بره به بازی از رده خارج شده و رایگان ios حدود 5 $ بده ! :| خدا شفاشون بده .

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
خبر خوش؛ علاقه ی غربی ها به PS VITA TV فراتر از حد انتظار سونی بود!!
در یک مصاحبه با مدیر اجرایی Eurogamer Sony Japan جناب آقای Masayasu Lto درباره ی علاقه ی غرب به PS VITA TV بیان میکند: بسیار زیاد!!!... و فراتر از حد انتظار ما بود.

سپس او درباره ی فروش PSV TV در غرب اضافه کرد: البته که ما به فکر لانچ این کنسول در آمریکا و اروپا هستیم اما این زمانی خواهد بود که ابتدا ما شرایط این کشورها را بررسی کنیم و سرویس هایی را که در آنجا در دسترس است شناسایی کنیم تا ببینیم که آیا ما مجبوریم سرویس های دیگری اضافه کنیم یا نه.

منبع

حالا هی بگید سونی چرا TV داد بیرون!سونی خودشم از کار خودش و این استقبال کف کرده.:d

اینطوری هم یه عده بخاطر ریموت PS4 ویتا میخرند و هم یه عده با خرید PSV TV و 2000 از ویتا حمایت میکنند.

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
به نظر من که خیلی خوبه
توی ویدئو A Day With Sony کارش رو نشون داده
خیلی باحاله :x
من که اگه تقریبا 300-400 توامن باشه می خرمش :D

- - -ویرایش - - -

کسی میدونه کجا این کنسول رو میفروشه؟؟ :x

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
اگر تو ایران بیاد من حتما یدونه میخرم

کنسول خیلی خوبیه اما آخه ویتا بازیش کجا بود ؟ آفتابه و لگن هفت دست ولی شام و ناهار هیچی!

همین الانم با قیمت خام حدودا 378،000 تومن (پک کامل همراه کارت حافظه و یک دسته دوال شوک) میتونی از Play-Asia سفارش بدی اما هزینه ی پستشو نمیدونم:

PlayStation Vita TV [Value Pack] | Buy PlayStation Vita TV [Value Pack] (Japan Version) for PlayStation®Vita (PS Vita)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر