بازی The Colors : Shooters

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی خیلی خوبی بود ولی مشکلاتش باید رفع بشه تا به یک بازی عالی تبدیل بشه. یکسری پیشنهاد:

بازی فول اسکرین نمیشه

بعضی از دایره های مهاجم از وسط صفحع پدیدار می شن که درستش اینه که همشون از کناره ها بیان (این موردو فکر کنم تو 0.2 درست کردی)

به نظرم اندازه ی دایره اصلی کمی بزرگه

اگر بازیشو مرحله ای هم بکنی شاید بد نباشه

برای کلیک سمت راست موس هم یه گزینه ای در نظر بگیر. مثلا امکان کند کردن زمان بصورت محدود که خود بخود و به مرور زمان شارژ میشه و یا انفجار کل صفحه و یا ...

امکان آپگرید هم خوب بود ولی مسئله اینه که برای هر مورد فقط یک آپگرید وجود داره ولی بنظر من باید برای هر مورد حداقل 4-5 مرحله آپگرید وجود داشته باشه

پسزمینه ی سفید بازی کاملا ثابته ولی بنظرم بهتره Interactive باشه و به نسبت حرکت دایره ی اصلی و یا شلیک گلوله ها از خودش حرکت نشون بده. برای نمونه میتونم یکی از بهترین بازیها تو این سبک رو بهت معرفی کنم به نام Geometry Wars که خیلی میتونه به ساخت بازیت کمک کنه. اگه بازی نکردی حتما امتحانش کن
Geometry_Wars_Retro_Evolved_2__1.jpg

آخرین ویرایش:

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
ورژن بعدی تاریخ تقریبیش کی یه ؟

نمی تونم دقیق بگم ولی حداکثر تا یک هفته دیگه

بازی خیلی خوبی بود ولی مشکلاتش باید رفع بشه تا به یک بازی عالی تبدیل بشه. یکسری پیشنهاد:

بازی فول اسکرین نمیشه

بعضی از دایره های مهاجم از وسط صفحع پدیدار می شن که درستش اینه که همشون از کناره ها بیان (این موردو فکر کنم تو 0.2 درست کردی)

به نظرم اندازه ی دایره اصلی کمی بزرگه

اگر بازیشو مرحله ای هم بکنی شاید بد نباشه

برای کلیک سمت راست موس هم یه گزینه ای در نظر بگیر. مثلا امکان کند کردن زمان بصورت محدود که خود بخود و به مرور زمان شارژ میشه و یا انفجار کل صفحه و یا ...

امکان آپگرید هم خوب بود ولی مسئله اینه که برای هر مورد فقط یک آپگرید وجود داره ولی بنظر من باید برای هر مورد حداقل 4-5 مرحله آپگرید وجود داشته باشه

پسزمینه ی سفید بازی کاملا ثابته ولی بنظرم بهتره Interactive باشه و به نسبت حرکت دایره ی اصلی و یا شلیک گلوله ها از خودش حرکت نشون بده. برای نمونه میتونم یکی از بهترین بازیها تو این سبک رو بهت معرفی کنم به نام Geometry Wars که خیلی میتونه به ساخت بازیت کمک کنه. اگه بازی نکردی حتما امتحانش کن

ممنون رایا جان بابت پیشنهادات و انتقاداتتون

این بازیو که معرفی کردین هنوز بازی نکردم ولی برای ایده گرفتن حتما ازش استفاده می کنم و به همراه پیشنهادات شما در نسخه های بعدی بازی اعمال می کنم.

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
به دلیل مشکلاتی کمی به تاخیر انداختمش اما کنسل نشده .
به زودی شاهد ورژن بعدی خواهید بود نگران نباشید b-)

از دوستان اگر کسی میتونه در موسیقی بازی بهم کمک کنه - پ خ بده تا صحبت کنیم .

The New Colors Logo

r9618_The_True_New_Colors2.png

بعد از انتشار نسخه رسمی این احتمال وجود داره که بازی در دو نسخه بیسیک و پرمیوم منتشر بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر