Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اقا من الان بخوام فقط تروفی های بازی رو بگیرم باید اون 1.5gb رو هم بگیرم ؟ :((
حجم اپدیت تروفی ها چه قدره ؟
چه جوری یه سری از دوستان تو 3-4 ساعت بازی رو تموم کردن یه سری دیگه میگن به زور 10 ساعته تموم میشه . روایت داریم میگه 20 ساعت هم هست :d

قضیه اونا با تروفی فرق می کنه :D تروفی آپدیتی حدود 1.5 گیگابایتی که باید با PS3 دانلود کنی یا می تونی MGS LEGACY رو خریداری کنی که MGS4 تروفی دار شاملش میشه
اون هایی که شما می فرمایید هر کدومشون یک راه و روشی داره و برای بار اول که بازی رو بری عکس چند حیوان نشون داده میشه که بعد از باز کردن هر کدومشون یک ویژگی به بازی اضافه میشه، مثلا اگر خوب یادم نیست زیر 4 یا 5 ساعت بدون کشتن هیچ کسی و نخوردن آلارم می تونی سر بیگ باس رو بدست بیاری و ازش استفاده کنی ! یا مثلا کشتن 30 تا سرباز با چاقو و ... که توضیحاتش هم می تونی ببینی که چطور می تونی بدست بیاریشون

erfan9022

کاربر سایت
May 6, 2013
28
نام
فرهاد
اقا یه سوال الان من میتونم با کامپیوتر اپدیتش رو برای تروفی ها بگیرم یا نه؟ چون با خود PS3 زیاده میترسم ارور بده وسطش دیگه هیچی

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
2 راه داری، یا با PS3 آپدیت می کنید یا MGS LEGACY رو که برای PS3 منتشر شده و تمامی MGS ها درونش هست به انضمام MGS4 با آپدیت تروفی

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
با سلام خدمت دوستان
من در مورد متال گیر چند تا سوال دارم :
1- بازی metal gear soil4 با بازی metal gear solid 4: 25 th aniversary edition چه فرقی ذاره ؟؟؟
2- من ابن بازی رو چند روز قبل به صورت اورجینال و پلمپ از یه فروشگاه خریدم و از همه مواردش راضی بودم سوالم اینه که : این بازی شماره سریال یا کد آنلاین یا هر چیز دیگه ای مثل این نداره که بشه ثبت کرد مثل بقیه بازیای دیگه؟؟؟؟ ..... توی جعبه فقط دیسک بازی ، دفترچه و یه پوستر بود !!!!
3- میشه باهاش آنلاین بازی کرد ؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
با سلام خدمت دوستان
من در مورد متال گیر چند تا سوال دارم :
1- بازی metal gear soil4 با بازی metal gear solid 4: 25 th aniversary edition چه فرقی ذاره ؟؟؟
2- من ابن بازی رو چند روز قبل به صورت اورجینال و پلمپ از یه فروشگاه خریدم و از همه مواردش راضی بودم سوالم اینه که : این بازی شماره سریال یا کد آنلاین یا هر چیز دیگه ای مثل این نداره که بشه ثبت کرد مثل بقیه بازیای دیگه؟؟؟؟ ..... توی جعبه فقط دیسک بازی ، دفترچه و یه پوستر بود !!!!
3- میشه باهاش آنلاین بازی کرد ؟؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
1- فرق خاصی به اون صورت ندارن، مثلا تو MGS 4 تروفی نبود که با یه آپدیت اضافه میشد یا گزینه ای برای قسمت آنلاینش بود که تو MGS 4 Anniversary Edition تروفی هارو خودش داره و اون قسمت آنلاینشم چون دیگه سروراش بسته شده حذف کرده، یه سری هم پوستر و این جور چیزا اضافه داره که خودت اشاره کردی
2- کد آنلاین که نداره ولی کد دیگه ای رو نمیدونم (فکر نکنم داشته باشه ولی مطمئن نیستم :d)
3- آنلاینشم همونطور که گفتم نمیشه چون سروراش تعطیل شده :d

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
1- فرق خاصی به اون صورت ندارن، مثلا تو MGS 4 تروفی نبود که با یه آپدیت اضافه میشد یا گزینه ای برای قسمت آنلاینش بود که تو MGS 4 Anniversary Edition تروفی هارو خودش داره و اون قسمت آنلاینشم چون دیگه سروراش بسته شده حذف کرده، یه سری هم پوستر و این جور چیزا اضافه داره که خودت اشاره کردی
2- کد آنلاین که نداره ولی کد دیگه ای رو نمیدونم (فکر نکنم داشته باشه ولی مطمئن نیستم :d)
3- آنلاینشم همونطور که گفتم نمیشه چون سروراش تعطیل شده :d
بازی توپیه خداییش . حیف که این باز کردن تروفیاش خیلی دردسر داره !!!#:-s

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من بازی رو امروز تموم کردم، برای کسی که سری های قبل MGS رو بازی نکرده کمی طول کشید تا دوزاریم افتاد چه خبره ولی خیلی مطالعه کردم راجب داستان بازی همینطور که داشتم پیش می رفتم توی بازی.
به نظرم اگر کسی بخواد الان این بازی رو انجام بده برای اولین بار:
1-از افت فریم اعصابش خورد میشه گاهی:D بخصوص توی کات سین ها.
2- کات سین ها یه جورایی کارگردانیشون قدیمیه، یعنی میدونید صحنه های زائد توی خیلی از کات سین ها هست،شاید چون الان من دارم این بازی رو انجام میدم این به چشم میاد ولی بازم من نمی تونم خودمو برگردونم به 6 سال پیش که:D هر کاری کنم دید الانم رو دارم.البته این تغییر طبع و دید من بخاطر سینمایی شدن بازی های الانه که روایت سینمایی خیلی بهتر شده، به نظرم توی نسخه های بعدی MGS مطمئناً کوجیما روی این کار خواهد کرد(هنوز GZ رو بازی نکردم.) ولی از نظر داستانی بازی واقعاً خوبه و اندینگ خیلی خیلی قوی بود، حتی برای منی که MGS بازی نکرده بودم قبلاً. ولی در کل اگر کات سین ها رو مفید تر کنن، بازی فوق العاده تأثیر گزار تر میشه، این رو مطمئنم، مثلاً کات سین آخری که توش رایدن بود، اون زیادی طولانی بود.
3- کاورگیری بازی هم واقعاً منسوخ شده بود:Dیعنی چی از روی کاور نمی تونی هدف بگیری؟:D یعنی چی مثلث هم کاور گرفتنه هم پریدن روی ارتفاع کاور:D اینا اذیتم کرد ولی چون بازی Stealth بود و منم اکثراً سینه خیز بودم خیلی اذیت نشدم:D
4-به نظرم بازی نسبت به مثلاً GeoW 2 که توی سال 2008 عرضه شده بود، موشن کپچر با کیفیت کمتری داشت و Animation هاش خشک بودن.
ولی در کل بازی فوق العاده بود این عیبایی هست که بازی داره ولی خوشحالم که تونستم توی این چند روز این بازی رو تجربه کنم.

آخرین ویرایش:

SedMammad

کاربر سایت
Aug 3, 2014
5
سلام به بچه های بازی سنتر
آقا ما این بازی رو تازه بعد 7-8 سال با کلی ذوق و شوق گرفتیم بازی کنیم:d:d:d:d
ولی توی قسمت power station توی act 2 (آمریکای جنوبی) قبل از اینکه میخاد بره قسمت بعدی، یهو از بازی می پره بیرون!:((:((:((:((:((:((
چه خاکی باید به سرم کنم؟ کسی میتونه کمک کنه؟

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
چند روز پیش مستند کلیک در مورد گجت های سلامتی پوشیدنی رو میدیدم که ناگهان یاد این بازی افتادم!!
گجت هایی که میزان خواب بدن رو اندازه میگیرن فشار خون و قند خون و میزان استرس و ضربان قلب رو سنجش میکنند و از راه دور به پزشک اطلاع میدن!!
کوجیما تو این بازی یه ایده رو پیاده کرده که بدون هیچ شکی در اینده اجرا خواهد شد یعنی نانو ماشین هایی خواهند بود که سرنوشت سربازان و جنگ ها رو تعیین خواند کرد! شاید سن ما قد نکشه ولی بی تردید Guns of the Patriots عملی خواهد شد!!
افسوس که ادامه داستان سالید اسنیک رو هیچوقت نخواهیم دید :((

Pedimedi

کاربر سایت
May 17, 2018
10
سلام خسته نباشید.میدونم تایپیک قدیمی ولی به مشکل برخوردم.وقتی سرنگ به ومپ میزنم اونا اون بالا مبارزه میکنن منم این پایین درگیر این رباط ها میشم ولی هرچقدرم میکشم اخرشم میریزن وسطو یهو زنه یه چیزی میگه وصفحه سفید میشه و میبازم.با ریل گان که از غول قبلی گرفتم میکشمشون.کسی میدونه بگه اینجا چیکار کنم

• Like
Reactions: se.phi.roth

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
سلام خسته نباشید.میدونم تایپیک قدیمی ولی به مشکل برخوردم.وقتی سرنگ به ومپ میزنم اونا اون بالا مبارزه میکنن منم این پایین درگیر این رباط ها میشم ولی هرچقدرم میکشم اخرشم میریزن وسطو یهو زنه یه چیزی میگه وصفحه سفید میشه و میبازم.با ریل گان که از غول قبلی گرفتم میکشمشون.کسی میدونه بگه اینجا چیکار کنم
باید اونقدر بزنیشون تا جنگ اون دو تا تمام بشه. نباید بذاری ربات ها کاری کنن. سعی کن با تفنگی که بهت داده بزنی تو سرشون. هر کدوم با یک تیر تمام میشن اگه بزنی تو سرشون.
تنها راهش اینه که بزنیشون تا جنگ اونا تمام بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

Pedimedi

کاربر سایت
May 17, 2018
10
باید اونقدر بزنیشون تا جنگ اون دو تا تمام بشه. نباید بذاری رباط ها کاری کنن. سعی کن با تفنگی که بهت داده بزنی تو سرشون. با یک تیر تمام میشد اگه بزنی تو سرشون.
تنها راهش اینه که بزنیشون تا جنگ اونا تمام بشه.
همین کارو میکنم لعنتی یهو گیر میکنه از بازی میپره بیرون

فکر کنم سی دی خراب شده

Last edited by a moderator:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر