Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,021
بچه ها كسي آمار دقيق اينو داره كه بازي چند ساعت كات سين داره!؟
من همشو HD دارم هر چند وقت یه بار مثه سریال میشینم میبینم چند باره!:d

یه جمع همینجوری زدم نتیجه شد این: (البته زمانا تقریبیه دیگه مثلاً مٌکک 2 ساعت نیست!)
Act 1 + Nano Communications : 2 (1.48 GB)

Act 2 + Nano Communications : 2 (1.66 GB)

Act 3 + Nano Communications : 2 (1.89 GB)

Act 4 + Nano Communications : 1.30 (1.29 GB)

Act 5 + Nano Communications + Epilogue + Debriefing : 3 (2.56 GB)

Total : 10.30 (8.88 GB
یعنی فقط همین کات سیناش تقریباً میشه اندازه 1 دیسک 360!!!!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام. دو

- - -ویرایش - - -

سلام .دوستان بازیکه برایه ۲۵سالگرد متالگیر امده با متالگیر۴ چه تفاوتی داره ؟ارزش خرید داره؟

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
سلام. دو

- - -ویرایش - - -

سلام .دوستان بازیکه برایه ۲۵سالگرد متالگیر امده با متالگیر۴ چه تفاوتی داره ؟ارزش خرید داره؟

دارای Trophy هست و دیگه Metal Gear Online هم توش نداره چون خیلی وقت هم هست سرورهاش بسته شدن:dپوستر مخصوص و زیبایی هم داره توی باکس بازی
اگر MGS 4 رو دارید که دیگه نیازی نیست بخرید این 25th Anniversary Edition رو;)اگر هم بخاطر تروفی بخواین بگیرین میتونین به PS Store وصل بشید و اون آپدیت مربوط به Trophy بازی رو دانلود کنید و اینطوری دیگه بازی شما فرقی با Anniversary Edition نداره:dفرقشون فقط سر همون Trophyهاست که همونطور که گفتم میتونید از Store بگیرید اون آپدیت تروفی ها رو;)

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان اسم اون آهنگی که وقتی میریم به shadow moses و به پایگاه اصلی که تو شماره ی اول واردش شدیم می رسیم و اسنیک مکالمه های شماره ی اول براش تداعی میشه و یه آهنگ هم باهاش پخش می شه (خواننده ش یه زنه) چیه ؟ کسی لینکی ازش داره ؟
واقعا شاهکار بود و منو به گریه انداخت ...

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان اسم اون آهنگی که وقتی میریم به shadow moses و به پایگاه اصلی که تو شماره ی اول واردش شدیم می رسیم و اسنیک مکالمه های شماره ی اول براش تداعی میشه و یه آهنگ هم باهاش پخش می شه (خواننده ش یه زنه) چیه ؟ کسی لینکی ازش داره ؟

اون OST مربوط به نسخه MGS1 و آهنگ End Title ـش ِ
End Title The Best Is Yet To C
سرچ کنی راحت پیدا میشه لینکش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بفرما :
The Best is Yet to Come.mp3
واقعا شاهکاره! :x

ترجمه ی شعر به انگلیسی:
The Best is Yet to Come - The Metal Gear Wiki - Metal Gear Solid Rising, Metal Gear Solid Peace Walker, Metal Gear Solid 4, and more

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ممنون از هدوتاتون
ولی عجب شاهکاری بود اون صحنه ...
آهنگ و کارگردانی صحنه و دیالوگ های قدیم واقعا احساس دلتنگی اسنیک و ناراحتی از پیر شدنش رو به آدم منتقل می کرد...
خیلی خیلی خفن بود...

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
بالاخره وقت شد این بازیو برم اما متاسفانه بدترین متال گیری بود که تا حالا دیده بودم.نمراتشم از نظر من به این ترتیبه:

1.داستان 10/4 در واقع داستانش هیچی نداشت و سعی داشتن این کمبود رو با صحنه های سکسی ناشیانه جذابش کنن که توی اونم موفق نبودن

2.گیم پلی 10/2 گیم پلیش از نظر فنی تقریبا ایرادی نداشت ولی از لحظ لذت و هیجان تقریبا میتونم بگم در حد بسیار پایینی بود.

3.موسیقی 10/4 آهنگ درون بازی به غیر از دو مورد در حد ضعیفی کار شده بود.

4.بیگ باس ها:10/1 افتضاحترین بخش بازی همین رئیسای آخری بودن که به عنوان غول باید ازشون میگذشتم.

5.شخصیت پردازی و کاراکترها: 10/2 شخصیت ها یکی پس از دیگری غیر جذاب و مسخره بودن مخصوصا RAIDEN

6.محیط بازی:10/2 کسل کننده و بی روح

ارزش بازی:10/3

در پایان این بازی ارزش وقت گذاشتن نداره و کسانی که PS3 ندارن چیز مهمی رو از دست ندادن.نمره من به این ابر شاهکار 10/3 هست و متاسفانه بازی چنان به نظرم بد اومد که لحظات زجر آور RE6 برام تداعی شد.هر چند RE6 رو همون 20 دقیقه ای که رفتم پاکش کردم ولی گفتم این MGS 4 و امیدوار بودم که در ادامه بهتر بشه که متاسفانه نشد و دلیلی ندیدم که روی PS3ام نگهش دارم و دوباره بازیش کنم.

:-o منظور شما این بازیه دیگه؟!!!!

همه ی کامنت های عجیب و غریب و ترول هایی که تو این 6 سالی که عضو BC بودم خوندم یه طرف ، کامنت شما یه طرف.....

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
5.شخصیت پردازی و کاراکترها: 10/2 شخصیت ها یکی پس از دیگری غیر جذاب و مسخره بودن مخصوصا RAIDEN

:stupids::stupids::stupids::stupids::stupids::stupids::stupids:=))=))=))=)):)):)):)):|

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
2.گیم پلی 10/2 گیم پلیش از نظر فنی تقریبا ایرادی نداشت ولی از لحظ لذت و هیجان تقریبا میتونم بگم در حد بسیار پایینی بود.
لا اقل به حرمت اسم کاربریت اینقدر ناشیانه ترول نکن! من به خاطر همین گیم پلی ـش برام شماره 4 بهترین نسخه متال گیر هست؛ حتی بهتر از 3...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر