چه جوری باتری رو به حالت طبیعی برگردونم ؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
شما با یک باتری هم می توانید دستگاه خود را از حالت بریک دربیاورید :
1) مراحل ساخت Pandora) Battery) را تا انجایی که باید از برنامه ی "Pandora's Battery Creator" استفاده کنید پیش ببرید , بعد از وارد شدن به Pandora's Battery Creator به جای اینکه دکمه ی ضبدر را بزنید دکمه ی مثلث را برای تهیه ی فایل پشتیبان از باتری (EEPROM) در ms0:/eeprom.bin فشار دهید .
2) برای unbrick کردن , مراحل دیگر را به صورت معمولی پیش ببرید
3) وقتی کار unbrick کردن دستگاه شما تمام شد , باتری و مموری را از داخل دستگاه خارج کنید و دستگاه را از طریق شارژر روشن کنید.
|
/
/
4...._____( باتری و مموری خود را دوباره داخل دستگاه قرار دهید .
5...._____( دوباره برنامه ی Pandora's Battery Creator را اجرا کنید
7...._____( دکمه های R و L را با هم فشار دهید تا فایل EEPROM از داخل مموری شما برای برگردوندن باتری اجرا بشه . (شما با اختار 0x14 رو برو میشید , این اختار مساله ای نداره)
- شما با دکمه ی مربع هم می توانید فایل پشتیبان EEPROM را تهیه کنید
- بعد از انجام این کار , یک serial جعلی برای باتری ساخته میشه (0x12345678) که موردی نداره و باتری به حالت طبیعی کار میکند.

تاپیک مربوط به آموزش های ساخت Pandora) Battery برای باز گرداندن پی اس پی های بریک شده :
Pandora's Battery Creator Tutorial

swdw

کاربر سایت
Jun 20, 2011
1
کمک

با سلام

مشکل psp که دارم این است توسط باطری روشن نمی شود و فقط با شارژر روشن می شه ظاهرا این طور که مشخص بریک شده حال آیا می توانم بدون نیاز به باطری دیگر همین باطری درست کنم لطفا اگر نرم افزاری برای این کار هست لینک بگذارید تمام تاپیک ها جستجو کردم متاسفانه نتوانستم نرم افزار و روشی پیدا کنم ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر