Borderlands 2 | PS Vita

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
شاید گرافیک رو آوردن پایین و همچنین رزولیشن رو ... البته باید بیارن پایین :D
ویتا کارت 8 گیگ ساپورت میکنه؟

- - -ویرایش - - -

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

- - -ویرایش - - -

سونی گفته بود اگر بازیسازها نیاز به کارت با حافظه های بیشتر داشته باشن تولید میکنه

الان مثلا معلومه این پچ 1 گیگی killzone اینه که خب حجمه بازیش کلا زیاد بود
یا مثلا final fantasy X hd ها D: قرار به صورت جدا برای ویتا عرضه بشن

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
این بردر لندز قراره یه انقلاب و تحولی تو گرافیک بازی های ویتا باشه چون هنوز بازی ها بکاملی از Fill Rate بالای ویتا استفاده نکردند اما احتمال دادند این بازی این کارو بکنه.

همونطور که شایدم بدونید Fill Rate ویتا از پلی استیشن 3 بیشتر هستش بنابراین کیفیت تکستچرها می تونه خیلی بهتر از اینایی باشه که تا بحال دیدیم.همینطور رم ویتا 25 درصد از PS3 بالاتر هستش(PS3:512 / Vita:512+128VRAM) اما قدرت CPU و GPU پلی استیشن 3 حدود 25 الی 30 درصد از ویتا بالاترند.درکل با توجه به رزولیشن ویتا که نیاز کمتری به AA داره فقط 15 درصد از پلی استیشن 3 ضعیف تر هستش اما اگر بخوایم زولیشنش رو در نظر نگیریم 30 درصد ضعیف تره.

حجمشم حتما نباید از گرافیک کم کنند،از کیفیت صدای بازی هم کم کنند کلی حجم بازی پایین میکشه.

من به این بازی خیلی امید دارم، بیشتر از اینکه منتظر بازی کردنش باشم منتظر اینم که گرافیکشو تو ویتا ببینم.

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
آرمان خودت کفتی خواستم بیام بگم حجم مموری میتونه هرچقدر که سازنده بخواد باشه :D !
مهران ویتا تو یه زمینه هایی بهتره ولی قوی تر ؟ تو اون ویدیو ـه هم همینو میگه. ( حالا چه از نظر فیل ریت چه سی پی یو جی پی یو )
کاملا مشخصه یا لودینگای زیادی برا مناطق داریم و مناطق کوچچکتر میشن ( همون بازی همون سایز ولی با لودینگ برای هر بخش )
یا اینکه کلا بوردرلندز 2 نیست و یه نسخه جدید و مخصوص ویتاست ( خدا کنه از اینم استقبال میشه اگه مث بایوشاک پیچونده نشه - چون معمولا بازیایی که عکسو ویدیو ازش نشون نمیدن کنسل میشن :| )
یا بوردر آی او اسه :|

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان من توصیه میکنم خیلی سخت افزار ویتا رو با پلی 3 مقایسه نکنید و انتظاراتتون هم خیلی بالا نبرید تا اونجا که من اطلاع دارم توان گرافیکی پلی 3 خیلی بالاتر از ویتا هست....از طرفی اختلاف رزلوشن هم خیلی زیاد نیست پلی 3 روی 1280*720 و ویتا روی 960*544 اجرا میکنه اختلاف رزلوشن خیلی زیاد نیست ولی قدرت پردازشی پلی 3 بیشتر هست از طرفی ویتا به باتری محدود شده و مشکل داغ شدن هم خواهد داشت اگه بخوان خیلی کار بکشن ازش....بیشتر باید امیدوار بود به استدیو ها که توان تکنیکی شون رو بالا ببرن نه اینکه صرفا بازی های سنگین تر بسازن...نمونه عالیش هم لست آو آس و آنچارتد 1 هست که میبینید روی همون سخت افزار چه پیشرفتی داشته همین روند هم امیدواریم روی ویتا انجام بشه....مهم بازدهی هست که بازی ساز ها میتونن از دستگاه بگیرن...
تا اونجا هم که من میدونم این بازی های رسیستنس و کال آو ویتا توی زمان خیلی محدود ساخته شده و یه جورایی حق داشتن....توی رسیستنس که من بعضی وقت ها فکر میکردم بازی ساز ها یادشون رفته این قسمت از مپ رو کامل کنن انقدر داغون بود....و اینکه گرافیک بازی بعضی جاها واقعا خوب بود و بعضی جاها کلا نابود....همه چی به استدیو برمیگرده اگه استدیو های خوب انحصاری رو ویتا کار کنن مطمئنا نتیجه عالی خواهد بود ولی به مولتی پلتفرم ها خیلی امید ندارم....نید فور اسپید رو که دیدید چی شد

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
دوستان من توصیه میکنم خیلی سخت افزار ویتا رو با پلی 3 مقایسه نکنید و انتظاراتتون هم خیلی بالا نبرید تا اونجا که من اطلاع دارم توان گرافیکی پلی 3 خیلی بالاتر از ویتا هست....از طرفی اختلاف رزلوشن هم خیلی زیاد نیست پلی 3 روی 1280*720 و ویتا روی 960*544 اجرا میکنه اختلاف رزلوشن خیلی زیاد نیست ولی قدرت پردازشی پلی 3 بیشتر هست از طرفی ویتا به باتری محدود شده و مشکل داغ شدن هم خواهد داشت اگه بخوان خیلی کار بکشن ازش....بیشتر باید امیدوار بود به استدیو ها که توان تکنیکی شون رو بالا ببرن نه اینکه صرفا بازی های سنگین تر بسازن...نمونه عالیش هم لست آو آس و آنچارتد 1 هست که میبینید روی همون سخت افزار چه پیشرفتی داشته همین روند هم امیدواریم روی ویتا انجام بشه....مهم بازدهی هست که بازی ساز ها میتونن از دستگاه بگیرن...
تا اونجا هم که من میدونم این بازی های رسیستنس و کال آو ویتا توی زمان خیلی محدود ساخته شده و یه جورایی حق داشتن....توی رسیستنس که من بعضی وقت ها فکر میکردم بازی ساز ها یادشون رفته این قسمت از مپ رو کامل کنن انقدر داغون بود....و اینکه گرافیک بازی بعضی جاها واقعا خوب بود و بعضی جاها کلا نابود....همه چی به استدیو برمیگرده اگه استدیو های خوب انحصاری رو ویتا کار کنن مطمئنا نتیجه عالی خواهد بود ولی به مولتی پلتفرم ها خیلی امید ندارم....نید فور اسپید رو که دیدید چی شد

منظور منم آورکلاک نبود اما بالاخره باید از قدرت واقعی ویتا استفاده کنند اینطور که گفتی پس سازنده ها حواسشون نبوده بین باطری و سخت افزار هماهنگی ایجاد نکردند و بخشی از سخت افزار ویتا فقط و فقط خرج اضافی و عبث روی دوش مصرف کننده هستش.

بهینه سازی گرافیک بازی و بالا بردن توان تکنیکی هم مسلما لازمه و به مرور زمان بهتر میشند همونطور که تو سایر کنسول ها شدند.اما هنوز از قدرت واقعی و پتانسیل گرافیکی نهایی ویتا استفاده نشده و منظورمم آورکلاک نیست و دلیلمم کیفیت پایین تکستچرها در اکثر بازی ها هستش،نمونه بارزش هم فاجعه ی اسپایدرمن که اخیرا معرفی شد.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
امیدوارم این اطلاعات غلط باشن حالا بچه ها یه سرچ بکنن ولی تا اونجا که من میدونم توان گرافیکی ویتا 7.6gflop هست و مال پلی 3 حدود 176gflop یعنی خیلی اختلاف فاحشه:(

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
امیدوارم این اطلاعات غلط باشن حالا بچه ها یه سرچ بکنن ولی تا اونجا که من میدونم توان گرافیکی ویتا 7.6gflop هست و مال پلی 3 حدود 176gflop یعنی خیلی اختلاف فاحشه:(

منبع اش رو یادته کجا خوندی؟بعید نیست اما من اولین بارمه میشنومم.

what are the vita specs compare to the ps3? - PlayStation Vita Message Board for PlayStation Vita - GameFAQs

PS1, PS2, PSP, PS3, PSV, PS4 - Hardware Spec comparison - PlayStation Vita Message Board for PlayStation Vita - GameFAQs

این ویدئو رو هم نمیدونم دیدید یا نه:

[video=aparat;sa8VH]http://www.aparat.com/v/sa8VH[/video]

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید ولی تا جایی که من میدونم قدرت محاسباتی گرافیکی ps3 ببین 200 تا 300 گیگافلاپس هست و برای ویتا هم فکر کنم حدود 20 تا 25 گیگافلاپس

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
ببخشید ولی تا جایی که من میدونم قدرت محاسباتی گرافیکی ps3 ببین 200 تا 300 گیگافلاپس هست و برای ویتا هم فکر کنم حدود 20 تا 25 گیگافلاپس

اگر واقعا اینطور باشه پس یعنی قدرت گرافیکی ویتا نصف و کمتر از نصف گلکسی اس 4 هستش، چون این گوشی 50 گیگافلاپس قدرت داره!

- - -ویرایش - - -

منبع این دیتا که دادم wololo هست....

خوندم درست گفتی متاسفانه :d

59105140545892206028.jpg

فقط میگه گیگافلاپسش اندازه تگرا 3 هستش اما من تگرا سه داشتم با اینکه انویدیا بازی هارو براش آپتیماز میکرد اصلا به هیچ وجه در حد و اندازه ی ویتا نبود!

نکته مثبتش اینه که نوشته GPU تگرا4 از ویتا بیشتره اما نه خیلی ! این خیلی خوبه فکرشو بکنید ویتا بتونه بازی Dead Trigger 2 رو اجرا کنه ! بیشتر منظورم بازی هایی در حد و اندازه ی گرافیکی Dead Trigger 2 هستش نه خود این بازی.من کاری ندارم که بازیش خط داستانی و گیم پلی درست و حسابی و ... نداره،صرف نظر از اینا گرافیک و جلوه های بصریش خیلی خوب هستند.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بزارید عکسها اینا ازش منتشر بشه بعدش خواهیم دید چه جوره
D:

ویتا هم در حده ps3 قدرت نداره ×_× اما خب بستگی به سازند ها داره چه طوری بازی بسازن D:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من آخرسر دقیق نفهمیدم که قدرت محاسباتی گرافیکی ps vita چه مقدار هست ؟

شاید مقداری که در wololo نوشته درست باشه

قدرت محاسباتی گرافیکی ps3 فکر کنم 176 گیگافلاپس هست و برای تگرا 4 هم میتونه حدود 75 گیگافلاپس باشه

ببخشید که حرفهام چندان به این تاپیک ربط نداره

ببخشید که من اشتباه نوشتم مطالبی رو

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من فکر میکنم بازی رو ویتا حداقل در حد شماره یک بازی رو کنسول ها گرافیک داشته باشه که همنشم برای یه کنسول دستی خیلی خوبه ... از Borderland 2 نباید زیاد انتظار گرافیک داشته باشید به چسبید به گیم پلی شاهکارش :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر