Murasaki Baby | PS Vita

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب بازی رو تموم کردم امروز. ایده های جالبی داشت ولی کنترلش شدیدا رو اعصاب بود. بازی هم نمیدونم چرا ولی به شدت کوتاه بود اصلا انگار دمو بودش:|

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
خب بازی رو تموم کردم امروز. ایده های جالبی داشت ولی کنترلش شدیدا رو اعصاب بود. بازی هم نمیدونم چرا ولی به شدت کوتاه بود اصلا انگار دمو بودش:|
من راستش تا نصفش رفتم بعد ولش کردم، کنترلش خیلی سخته فقط با تاچه، انتظار نداشتم. بعضی موقعها اصلا دو تا انگشتام رو صفحس اصلا زیرش و نمیبینم چی به چیه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Art بازی تنها چیزی هست که ادم رو پاش نگه میداره
دقیقا بدترین چیز یکی همین مقداری روی اعصاب بودن کنترل هست
دوم اینکه تا ادم گرم میشه تموم میشه :(

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
Art بازی تنها چیزی هست که ادم رو پاش نگه میداره
دقیقا بدترین چیز یکی همین مقداری روی اعصاب بودن کنترل هست
دوم اینکه تا ادم گرم میشه تموم میشه :(
به نظرم از معدود بازیهای اخیر قشنگ ویتاس .اما حیف کوتاه هست.
تم بازی هم به فیلمای تیم برتون شبیه هست خیلی . کلا دیوانه بازیهای اون رو داره مثل دهن برعکس و اینا .:d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظرم از معدود بازیهای اخیر قشنگ ویتاس .اما حیف کوتاه هست.
تم بازی هم به فیلمای تیم برتون شبیه هست خیلی . کلا دیوانه بازیهای اون رو داره مثل دهن برعکس و اینا .:d
دقیقا به نظر میاد Burton هم کاری کرده یا خودش ساخته . همه چیش تو مایه های کارای اون هست
ازه بازیش خیلی قشنگه . بیشترش ادم به کنترلش که عادت میکنه هیچی ... فقط حیف که کوتاه بود مگرنه 100% ارزشه بازی کردن رو داشت . من خوشم اومد از ایده و استایله بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر