Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | PSN

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
رفقا و دوستان عزیز من هنوز از امنیت اریس منیجر واسه آنلاین بازی کردن ،مطمئن نیستم ولی با یه پروفایل قربانی در حال تست برنامه و بازی (اسپلینتر سل)هستم تا 12 روز دیگه قطعی میشه

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان بازی رو راه اندازی کردم با چندتا از رفقا هم داریم بازی میکنیم خیلی صفا میده حال کردین بیاین که مولتیش با رفقای ایرانی بیشتر حال میده (بریم این خارجی ها رو خپ خپ کنیم):d

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
راس میگه خپ خپ کردنش خیلی حال میده ترکوندیمشون خدایی:dمخصوصا اینکه خارجیارو بپوکونی.من تازه این تاپیکو دیدم خجالت نمیکشین سوتوکور گزاشتینشششششش:d. یالا مولتیشو راه بندازین بیاین حال میده;)

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
منم هستم راستی coop ‍ش تا چند نفرو پشتیبانی میکنه؟

- - -ویرایش - - -

سلاام :x بعد سال ها منم اومدم فقط لینک آپدیتارو بزارید ممنون میشم . راستی چند نفر با هم میتونن coop یه مرحلرو برن؟

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا

- - -ویرایش - - -

سلاام :x بعد سال ها منم اومدم فقط لینک آپدیتارو بزارید ممنون میشم . راستی چند نفر با هم میتونن coop یه مرحلرو برن؟

سلام 4 نفر فکر کم
تا 16 نفر هم همدیگرو میزنند:d

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی

- - -ویرایش - - -

coop اش دونفرست ولي تو مولتي دو تا تيم 4 نفرست البته 3به3 و 2به2 هم داره.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
آقا جاتون خالی بود هفته پیش با فرید Co-Op رفتیم یه وضعی بود :D یه Noiser می نداختم یارو میرفت ببینه چه خبره رفیقشو نایف می کردم خودشم همینطور :D فریدم دوتای دم در رو هدشات کرد :D
خیلی حال می کنم با Co-Op ـش :D انقد خندیدیم :D حالا هر کی هست اددم کنه بهم بگه میریم بازی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر