Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | PSN

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان و رفقایه عزیز از اونجایی که این بازی فوق العاده مود های زیبایی رو اضافه کرده ID رو تویه این تاپیک قرار بدید تا بخش های MERC و MULTUPLAYER و CO OP فوق العاده ی بازی رو با هم دیگه تجربه کنیم:d

بسم الله

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
احسان جان من بازیو دارم ولی بهتره تا عرضه رسمی بازی یکم صبر کنیم .

دقیقا منم در این باره احتیاط رو انجام دادم و با یه پروفایل دیگه در حال تست کردن بازی (هم آفلاین و هم آنلاین )هستم . سایتش رو هم چک میکنم که مثل بلک آپس 2 نباشه .در کل امروز حدود 15 دقیقه با یه نفر که سریع فرند فرستاد ، co op رو بازی کردیم که خیلی حال داد

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بازی مگه؟!! حجمش چقده؟

نزدیک 12 گیگ چطور مگه؟؟

- - -ویرایش - - -

ببخشید یه سوال مگه این بازی online pass نداره

نه داداش نداره و به صورت فریه.من خودم با یه پروفایل دیگه در حال تست بازی هستم.سایتش رو هم دارم چک میکنم(تا زمان عرضه بازی که 1 روز دیگ مونده 20) ببینم مثل بلک آپس 2 نباشه

احسان جان منم هستم :

donotthinkwhoiam

ولی من میخوام هر دفه تو تیم اولا شخص ها باشم !

میشه ؟
اگه منظورتون از اول شخص در دست گرفتن یا هدایت خود استاد sam fisher باید بگم بله میشه ولی شما باید هاست یا لیدر باشید(اون هم در co op امکان پذیره) .

Last edited by a moderator:

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
نزدیک 12 گیگ چطور مگه؟؟

- - -ویرایش - - -

نه داداش نداره و به صورت فریه.من خودم با یه پروفایل دیگه در حال تست بازی هستم.سایتش رو هم دارم چک میکنم(تا زمان عرضه بازی که 1 روز دیگ مونده 20) ببینم مثل بلک آپس 2 نباشه
احسان من امروز باهاش تروفی گرفتم . سینک کنم بن می شم؟ یه دفعه پاک کرده بودم ولی دیگه نمی شه چون چند مرحله بازی کردم :| خیلی ها دارن بازیو (اورجینال) فکر نکنم تا قبل از 20 اوت تروفی بگیری بن شی /:)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
احسان من امروز باهاش تروفی گرفتم . سینک کنم بن می شم؟ یه دفعه پاک کرده بودم ولی دیگه نمی شه چون چند مرحله بازی کردم :| خیلی ها دارن بازیو (اورجینال) فکر نکنم تا قبل از 20 اوت تروفی بگیری بن شی /:)
تروفی که مشکلی نداره تا وقتی تو سرور سونی نره.فقط سیو گیمت چون تاریخش مال قبل از انتشار بازیه رو حذف کن .اگه سونی تورو با اون سیو گیم ببینه چی میگه نمیگه عجب پسر بدی کنسولش کپی خوره :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
اگه منظورتون از اول شخص در دست گرفتن یا هدایت خود استاد sam fisher باید بگم بله میشه ولی شما باید هاست یا لیدر باشید(اون هم در co op امکان پذیره) .

نه : من منظورم این بود که تو مود spies vs mercs همیشه میخوام تو تیمی باشم که بازی به حالت fps هست ! میشه ؟ :d

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
تروفی که مشکلی نداره تا وقتی تو سرور سونی نره.فقط سیو گیمت چون تاریخش مال قبل از انتشار بازیه رو حذف کن .اگه سونی تورو با اون سیو گیم ببینه چی میگه نمیگه عجب پسر بدی کنسولش کپی خوره :d
یعنی همه رو از اول برم؟؟؟!! خوب با برنامه های مخصوص:p تاریخشو عوض می کنم . تروفی هام هم پاک کردم چون من بر خلاف تو تروفی ها رو سینک می کنم! نا سلامتی اون یکی اکانتم لولش 13 ـه ! ممنون که سیو رو گفتی ;)

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
دوستان و رفقایه عزیز از اونجایی که این بازی فوق العاده مود های زیبایی رو اضافه کرده ID رو تویه این تاپیک قرار بدید تا بخش های MERC و MULTUPLAYER و CO OP فوق العاده ی بازی رو با هم دیگه تجربه کنیم:d

این ID خودمه هر کی پایست بسم الله : allunfinished

اقا احسان بسم الله را اول مینویسن:d
میدونم خیلی بی ربط بود

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اقا احسان بسم الله را اول مینویسن:d
میدونم خیلی بی ربط بود
به چشم.پست اول آبدیت شد

- - -ویرایش - - -

نه : من منظورم این بود که تو مود spies vs mercs همیشه میخوام تو تیمی باشم که بازی به حالت fps هست ! میشه ؟ :d
نه همیشه نمیشه چون راندیه ،یعنی یه راند سوم شخص و با چاقو روفقا رو خپ خپ :d میکنیم راند بهد راند ترس و لرز از چاقوه (یعنی اول شخص):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر